New Posts New Posts RSS Feed - D: Zlatna pravila: kako ubrzati metabolizam
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Zlatna pravila: kako ubrzati metabolizam

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 12:57
opet je voce krivo za necijih 100+ kila
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 13:38
Meni je ona kockica cokolade sto sam uvijek jeo kriva za 100kg :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 13:41
I meni..i par žlica nutele..pa samo kuglica sladoleda
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 14:31
ne znam za vas al ja nekko krivim hrpu cvaraka i kobasica, ovi slatkiši samo vodu navuku XD
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 23:25
vježbam vec neko vrijeme, i poceli su se rezultati primjecivati, gubila sam centimetre. i odjednom je sve stalo. prestala sam pušit i odjednom nemam redovitu stolicu, samo bolne grceve i svako 2-3 dana stolicu. prije je bila redovita, cak do 2-3 puta dnevno. ima li to veze što sam cijela napuhana od lica do pete? i dalje vježbam, cak i više nego prije, držim se plana prehrane, slatko, sokove, kruh, grickalice itd. sam odavno izbacila. znaci, sve je bilo uredu, osjecala sam se bolje, lakše i bila sam zadovoljna rezultatima. i kako sam prestala pušit prestala je i stolica, i izgledam deblje(ako to ima veze s time). kako to riješit? na koji nacin se natjerat i pomoc si? hvala!:)
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 02:48
ne stresiraj se, probaj jednostavnim metodama...ubaci svakako vise vlakana u ishranu, dobra vlakna imas u integralnom kruhu (kupis ga u lidlu, onako narezan na šnite), u voću, povrću, zobenima i paradajz sosu, to bi bilo dovoljno da probava proradi, naravno ne da sad jedes ko nespašena, polako, svaki obrok neka ima nešto vlakana...dalje, napuhana od lica do pete, sumnja na nedovoljni unos vode i kalija u ishrani, dobre izvore kalija imas u krumpiru, voću, kakau bez šećera, paradajz sosu, zobenima, posnom siru itd., a vode slobodno 4-5L dnevno..

kako ti uopce izgleda ishrana i treninzi?
24/7
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 09:38
Kalija posebno u banani :) ja je svako jutro jedem :) 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 15:31
špinat i suho voće (marelice, grožđice) su zakon za podizanje kalija.
znam iz osobnog iskustva, jer sam jedno vrijeme također imao problema s time
Never give up
Back to Top
malavila View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malavila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 07:55
Ja sam nedavno rodila,i nakon mjesec dana sam došla na svoju težinu. I onda odjednom sam dobila zatvor,i stolica svaki 2-3 dana :-( Pijem na dan 1-2l vode,ne pijem sokove,tu i tamo nešt slatko,i imam tri obroka dnevno,dorucak obavezan,a od voca jedem jabuke..molila bi savjet i pomoc..Jer mi se oko trbuha pocelo dosta "šlaufa" nakupljati.. i da,imam blizance,i nestignem vježbati,što bi vjerojatno i bio problem :-(
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 12:07
u tek sad vidjeh :D
o head pa ti nisi tu samo da se zafrkavaš s nama početnicima? :)))))
uglavnom, hvala svima:) proradilo je ;) :)
pijem oko 2-3 l vode. sa 4-5 bi eksplodirala, ja sam mali čovjek, i nemam vremena za visit "u onoj prostojiri" cijeli dan! :D    
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 12:27
Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

dobre izvore kalija imas u krumpiru, voću, kakau bez šećera, paradajz sosu, zobenima, posnom siru itd., ....


...bijelom grahu, leći, tamnozelenom povrću, avokadu, lososu, gljivama, jogurtu, orašastim plodovima, sjemenkama, grožđicama, sušenim marelicama.... ;)
 



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
esmy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote esmy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2015 at 12:50
Imam 70 kg (znam da sam gojazna) a visoka sam 160 cm. Izbacila sam tjesteninu,grickalice,slatkise itd.sve ono sto deblja. Vjezbam dva puta dnevno,tri puta u sedmici. Zanima me da li cu do sljedece godine smrsati,barem malo? Hvala!??
Back to Top
Tajchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tajchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2017 at 15:40
Clanak je super i jasan kao dan.Znam da su ketogene dijete najucinkovitije,ali što s onima koji ne vole meso? Ja nisam vegetarijanac,ali ne volim meso.Kad sam nakon zadnjeg poroda prije 4 godine bila na mesnoj dijeti,smršavila sam,ali zamrzjela sam meso totalka.Jedva ga i jedem od poslije.Vježbam 5 puta tjedno uz Shelly Dose koja mi je pravo otkrice nakon svih onih celebrity trenera zaludenih burpeejima i high knees vježbama.3 puta tjedno radim HIIT, a 2 x slabiji intenzitet.Stvarno sam ustrajna i disciplinirana po tom pitanju i tijelo mi se totalno drugacije formiralo.Ali... želim izgubiti 5-6 kg i ne znam kako...stvarno ne znam.Bitan mi je dorucak,ali ne kuhana jaja ili zobena kaša?Pa tko se toga može najesti??!!Cak sam i platila jelovnike na jednom portalu,ali to su jelovnici 1800 kcal... 4 šnite kruha dnevno i takvim stvarima...
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2017 at 02:20
Originally posted by Tajchi Tajchi wrote:

Clanak je super i jasan kao dan.Znam da su ketogene dijete najucinkovitije,ali što s onima koji ne vole meso? Ja nisam vegetarijanac,ali ne volim meso.Kad sam nakon zadnjeg poroda prije 4 godine bila na mesnoj dijeti,smršavila sam,ali zamrzjela sam meso totalka.Jedva ga i jedem od poslije.Vježbam 5 puta tjedno uz Shelly Dose koja mi je pravo otkrice nakon svih onih celebrity trenera zaludenih burpeejima i high knees vježbama.3 puta tjedno radim HIIT, a 2 x slabiji intenzitet.Stvarno sam ustrajna i disciplinirana po tom pitanju i tijelo mi se totalno drugacije formiralo.Ali... želim izgubiti 5-6 kg i ne znam kako...stvarno ne znam.Bitan mi je dorucak,ali ne kuhana jaja ili zobena kaša?Pa tko se toga može najesti??!!Cak sam i platila jelovnike na jednom portalu,ali to su jelovnici 1800 kcal... 4 šnite kruha dnevno i takvim stvarima...

Pozdrav,

Keto nuzno nije "najucinkovitiji" oblik dijete...
Ljudi ne shvacaju da zapravo mrsave na taj nacin zbog velike kalorijske restrikcije jer su kompletno sasjekli unos ugh.
I onda vecina ne unosi ni dovoljno masti, i prakticki dobe protein only diet, i "cudom" nevidenim, odjednom kile odlaze kao lude. =)

Nadalje,
kazes da meso ne bi jela, tj. izbjegla maksimalno, i onda u nastavku spomenes dorucak (jaja, zobene), 
i tko se toga moze najesti?
Da li ti i to ne odgovara, ili pricamo o kolicini hrane?

Generalno, ono sto meni na dijeti ublazuje glad, i mnogim drugima je povecani unos zelenjave/povrca,
unos vode, caja i kave.


Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
superbitch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote superbitch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2017 at 22:00
Gledam svog "Ivicu" kako leži na trosjedu i gleda film!!!! ....i žao mi ga.... Kaže on : moram na dijetu Kažem ja : ne moraš na dijetu, moraš vježbat
Back to Top
benjaminpožega View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Prosinac 2017
Location: Pozega
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote benjaminpožega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2017 at 21:45
ja mogu reci svoj primjer gdje sam otprilike 3-4 godine imao problem sa zatvorom i nikako to nisam rješavao.. nisam nešto drasticno promijenio u svom životu, ali svakog dana (osim kad je kišan dan) iskoristim za šetnju i dnevno na poslu (u školi) i rekreacijski prehodam otprilike 6-8km.. dodatno jednom tjedno igram nogomet, jednom tjedno badminton te sam u zadnje vrijeme krenuo na plivanje.. uz to cak i ne pijem puno tekucine jer me strašno napuše, popijem otprilike litru i pol do dvije litre tekucine.. naravno, tekucine koje pijem su voda i cajevi.. caj koji pijem je planinski s dodatkom svježeg dumbira za još malo bolje pokretanje metabolizma.. što se tice prehrane, jedem sve što sam i dosad jeo ali svaki dan si vodim evidenciju unosa kalorija te sam na režimu od 1700 kalorija dnevno.. uz to sve pokušavam svaki dan ubaciti malo juhe u rucak, imam 4-5 obroka dnevno.. možda moj pristup nije idealan, u 4 mjeseca sam izgubio otprilike 6,5kg.. moram priznati da se osjecam puno bolje nego prije, metabolizam mi radi normalno iako ponekad koji dan preskocim posjet mjestu gdje i car ide sam.. jednostavno se osjecam jako dobro i želim tako nastaviti i dalje..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.