New Posts New Posts RSS Feed - D: Karnitin - prijenosnik masnih kiselina i oksigenator
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Karnitin - prijenosnik masnih kiselina i oksigenator

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 09:22
L-karnitin nema nikakog ucinka s bržim gubitkom masti, te je kao suplement gotovo totalno beskoristan, te zadnje na što bi trebalo baciti novac.
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 17:14
Ja sam ga koristio prošle godine i prvi tjedan izazova. Tijekom korištenja  sam primjetio pojacano znojenje prilikom treninga, doslovno je curilo s mene.
 Možda je i odgovoran za brži gubitak kilograma, no to ne mogu  dokazati jer sam imao sredjenu prehranu. 
Kad sam prestao, to znojenje se znatno smanjilo. 
Sad sam ga narucio ponovo.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:18
Pa moze se i sad bez toga. Bar u obliku suplementa, jer ga ionako uneses hranom.

Pretpostavljam da su suplementi za one kojima djelovanje karnitina iz hrane nije dovoljno. Nije nuzno ali nije ni beskorisno.
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:09
A kako se donedavno moglo bez toga i bez slicnih suplemenata!? A danas se o tome jako primamljivo piše, kao da nam je poprijeko potrebno, no konacni efekt kupovine? Buisness...
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.