New Posts New Posts RSS Feed - Želim smršaviti-zato pomagajte :-)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim smršaviti-zato pomagajte :-)

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 08:29
Bok ljudi evo napokon nakon mjesec i pol vaga pokazala -5,10kg Nekad je teže nekad lakše ali glavno da kile padaju Citam vaše savjete, jelovnike i eto polako nastavljam dalje
Hvala.....
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 08:50
Svaka cast samo nastavi!!!! biti ce još boljih rezultata :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:01
Originally posted by garawaST garawaST wrote:

Bok ljudi evo napokon nakon mjesec i pol vaga pokazala -5,10kg Nekad je teže nekad lakše ali glavno da kile padaju Citam vaše savjete, jelovnike i eto polako nastavljam dalje
Hvala.....


Svaka cast! Nema odustajanja, sad jos jace i vise :))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:04
Hvala decki
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 12:12

bravo bravo
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 16:22
super, bravo! :) sad nemoj odustati, ustraj i dalje, sve si bliže cilju! ;)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 09:11
Ajooj...na -5,30 kg sam vec danima     Što radim krivo...?
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 09:22
Normalno je da u pocetku ide brže pa dodje do zastoja ;)
Samo nemoj odustati, ako sve radiš kako treba mora ici dolje!
Jel brojiš kcal? Kakva je aktivnost?
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 08:11
Pozdrav...Što mislite o ovom primjeru jelovnika:

1. zobene pahuljice 100 g
   lanene sjemenke
   jogurt probiotik 125 g

2. posni sir 100 g
   malo kikirikija

3. puretina 200 g (pofrigana na ulju i dvije šnite int.tosta
   1 rajcica
   1 paprika
   1 krastavac ( puno?    )

4. trešnje i malo posnog

5. 2 kuhana jaja
   1 rajcica

Edited by garawaST - 28 Lipanj 2013 at 08:17
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 08:13
E i jedan sladoled poslije rucka
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 11:40
ja bih zsamijenio posni sir i kikiriki sa kuhanim jajima i rajcicom tj posni bi jeo prije spavanja

a ova puretina na ulju bolej da je bez ulja u teflon tavi ili nekoj keramickoj, ako imaš nešto novaca možeš uzet kokosovo ulje, ja patim otkad ga nemam :(
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 12:10
Šta fali jajima za zadnji obrok?

I u cemu je problem kod malo ulja na kojem se meso spece? Ponavljam, malo ulja?

I ne moraš baš patit bez kokosovog ulja, dobro smo živjeli i bez njegovog turanja pod nos zadnjih godina Wink

NHF - samo mislim da se nekad previše lovite za detalje, i brinete oko nepotrebnih stvari.


garawa, nemoj mi molim te rec da se brineš oko kolicine salate? Smile jao, šta cu ja s vama LOL


Jel ovakav približan jelovnik svaki dan? Koliko si vec na dijeti, mjesec dana?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 12:25
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Šta fali jajima za zadnji obrok?

I u cemu je problem kod malo ulja na kojem se meso spece? Ponavljam, malo ulja?

I ne moraš baš patit bez kokosovog ulja, dobro smo živjeli i bez njegovog turanja pod nos zadnjih godina Wink

NHF - samo mislim da se nekad previše lovite za detalje, i brinete oko nepotrebnih stvari.


garawa, nemoj mi molim te rec da se brineš oko kolicine salate? Smile jao, šta cu ja s vama LOL


Jel ovakav približan jelovnik svaki dan? Koliko si vec na dijeti, mjesec dana?



Pozdrav Evo tocno 2 mjeseca i 5,30 kg manje s tim da zadnjih petnaestak dana ništa, ni gore ni dolje Primjer jelovnika je od jucer, u zadnjih par dana sam luda za povrcem
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 13:07
 Wink Bez brige, normalno je da na pocetku krene furiozno pa pocne usporavat.

Kad dodje do stagnacije imamo više varijanti na raspolaganju: 
- prva je uci u još veci deficit smanjivanjem kcal ili sa više aktivnosti ili oboje
- druga je pricekati još koji tjedan, nekad jednostavno stane da bi ponovo krenulo nakon kojeg tjedna
- treca je - kraca pauza od dijete, odnosno prelazak na privremeno održavanje da se metabolizam malo oporavi


Eh sad, ja na tvom mjestu ne bih ulazila u još veci deficit jer mi se ni ovo ne cini baš previše. Štoviše, cak bih i dodala malo više proteina u te obroke - npr. 2. , 4. i 5. obrok + povrce. Onda bi pricekala još tjedan-dva i ako se baš ništa ne pomakne i tijelo se ne promijeni - odabrala bi zadnju varijantu, dakle kracu pauzu od dijete, od cca 2 tjedna i onda ponovo ulazak u deficit.




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 17:45
Garawa zabrijala si na vagu.Ogledalo i osjecaj u glavi su pravi pokazatelji situacije.Ako vježbaš i hraniš se zdravo,sve ce doci na svoje,samo polako.Pa ne udebljamo se u mjesec dan
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 10:32
Pozdrav!
Moj uspjeh je bio 10.50 kg manje svi sretni ja naravno najviše jer sam napokon sama sebi dokazala da ja to mogu.A onda katastrofa i stara prehrana puno,puno cole puno pivice puno slatkog da ne nabrajam dalje jer me sram
Od -10,50 vratila sam oko 4,5 a možda cak i više jer vagu izbjegavam kao naravno i zdravu prehranu i vježbanje i šetnje i ništa mi se više ne da

Neznam,neznam kako da ponovno krenem...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.