New Posts New Posts RSS Feed - Želim smršaviti-zato pomagajte :-)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim smršaviti-zato pomagajte :-)

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 10:50
Kreni...Ko da ništa zabrljala nisi... procisti jeloovnik i pokreni se sa nekim jednostavnim kardiom i programom bodyweight  vježbi, pa kako budeš napredovala ceš vidjeti kamo dalje.... ne ocajavaj..iipak sii u boljoj ssituaciji nego kad si se prvi put javila...

Sad fino, bez kukanja, hrabro, samo naprijed....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 11:13
Upravo tako Smile

Ionako više ne možeš nazad, tako da - saberi se, sjeti se onog osjecaja kojeg si onda imala kad si gledala kako kilaža ide prema dolje i pokreni se! Znaš i sama da nema druge ako želiš to što želiš, no magic pill Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 12:16
Ovo ce ici puno teže nego prvi put
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 12:42
Nekada treba samo kreniti :) I to je to...ako se uvjeravamo da je teško...da ce biti teže....necemo se dovesti do željenog cilja...jer vec smo prakticki odustali na samom pocetku....Pogriješimo nekad , popustimo puknemo... pa što :) 

Treba kreniti samo....odmah...ne cekati i govoriti kako ce biti teško...jer vec si mogla dan dva biti u prednosti , i bliže cilju :)

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 15:17
Originally posted by garawaST garawaST wrote:

Ovo ce ici puno teže nego prvi put


baš suprotno sad sa novim metabolizmom ideš u borbu i na pocetku ce opet brže krenuti, a kad nastane opet zastoj, tu smo i pomoci cemo ti
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 22:22
evo ja se javljam da pruzim podrsku...

na pocetku je tesko to stoji, ali vremenom, evo kod mene sad mejsec dana otkako stvarno
se pridrzavam nekih pravila prehrane,uslo mi je vec u naviku da razmisljam o tome sta cu jesti,
jednostavno mozak sam zna sta je dobro a sta ne,
ne znaci da si robot i da ako stvarno ne mozes odolit, ne pojedes nesto,
ali evo ,mjesec dana nisam okusila slatkise(osim crne cokolade 85 posto u malim kolicinama-kad me
pocne drmat zelja uzmem kockicu ili dvije i bude bolje)...

ako imas volju,sve se moze, ja cesto gledam motivacijske treninge na youtube,
kad nemam volje za treningom :)

ovaj mi je najbolji definitivno pa mozete pogledati Big smile

http://www.youtube.com/watch?v=nhRzkGpdQdk&list=HL1381779364

i evo danas sam od trenerice dobila pohvalu, da se zaista vidi da sam se 'utegnula'
i da izgledam mrsavije, ali nisam izgubila kilazu :)

pozdrav  Smile
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 09:46
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by garawaST garawaST wrote:

Ovo ce ici puno teže nego prvi put


baš suprotno sad sa novim metabolizmom ideš u borbu i na pocetku ce opet brže krenuti, a kad nastane opet zastoj, tu smo i pomoci cemo ti


Ma krenula sam,7 dana sam pazila šta jedem, osmi dan se vagala i razocarala,deveti dan prežderavanje od jutra do mraka Ne znam, možda sam cak i tih sedam dana jela pre malo.... Ma treba mi samo mali pomak prema dole pa se nadam da bi onda brže krenulo
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 09:52
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

evo ja se javljam da pruzim podrsku...

na pocetku je tesko to stoji, ali vremenom, evo kod mene sad mejsec dana otkako stvarno
se pridrzavam nekih pravila prehrane,uslo mi je vec u naviku da razmisljam o tome sta cu jesti,
jednostavno mozak sam zna sta je dobro a sta ne,
ne znaci da si robot i da ako stvarno ne mozes odolit, ne pojedes nesto,
ali evo ,mjesec dana nisam okusila slatkise(osim crne cokolade 85 posto u malim kolicinama-kad me
pocne drmat zelja uzmem kockicu ili dvije i bude bolje)...

ako imas volju,sve se moze, ja cesto gledam motivacijske treninge na youtube,
kad nemam volje za treningom :)

ovaj mi je najbolji definitivno pa mozete pogledati Big smile

http://www.youtube.com/watch?v=nhRzkGpdQdk&list=HL1381779364

i evo danas sam od trenerice dobila pohvalu, da se zaista vidi da sam se 'utegnula'
i da izgledam mrsavije, ali nisam izgubila kilazu :)

pozdrav  Smile



Super za tebe,glavno da je krenulo i da ti se vidi da si mršavija
To meni treba,taj mali pomak pa mislim da bi mi onda bilo puno lakše...
Puno hvala na podršci
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 10:21
Originally posted by garawaST garawaST wrote:



Ma krenula sam,7 dana sam pazila šta jedem, osmi dan se vagala i razocarala,deveti dan prežderavanje od jutra do mraka Ne znam, možda sam cak i tih sedam dana jela pre malo.... Ma treba mi samo mali pomak prema dole pa se nadam da bi onda brže krenulo


šta je bilo 8 dan? jesi se mjerila metrom? vaga nije pokazatelj nicega, narucito ne nakon tjedan dana
cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 10:25
Tako je..vaga nije pokazatelj..da vidiš mene, vec 2 mjeseca pazim na prehranu i vaga ni makac..znaš koliko se spustilo? za citavih 300 g !!
Ocajavam? NEEEE..ni slucajno--nego nastavljam dalje,jer su cm otišli..
zato metar u ruke izmjeri se danas, pazi kako jedeš, treniraj..pa nam javi rezultate za tjedan dana !!
Tu smo svi uz tebe !!!
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2014 at 11:42
težina, spiza i prehrana - no comment       
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2014 at 11:51
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 10:55
Ajmeee! Nije me bilo sto godina I lozinku sam zaboravila Evo mene na part II Imam previše kila, uz vašu pomoc sam bila super smrsavila, tj zdravom prehranom i kretanjem, a onda dosli problemi i oslo sve u 3... Tezina mi je tolika da me je sram i reci, nikad nisam bila ovako velika, ovako široka, ovako...ne znam...jadna... Sad se nadam cu opet uz vasu potporu krenuti i da necu odustati...Eto, kupila sam lidlove zobene, jogurt, lan, sezam, suncokret, posnu skutu, voce i povrce...
I danas sam krenula:
D-jogurt, sezam, lan, 1 banana, 1 jaje tvrdo kuhano..
M-1 naranča, 2 jaja...
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 11:45
Samo se smiri i isplaniraj prehranu kako si to radila i prije. Vjerujem da sad opet imaš motiva i za aktivnosti i za paziti na prehranu.

Nije lako, ali vjerujem da možeš, kao što si mogla i ranije. Uostalom, imaš i dovoljno znanja i iskustva da znaš odakle krenuti i kako složiti obroke.

Samo polako i strpljivo, vidjet ćeš da će i kile početi padati.

Nemoj se osjećati jadno, veliki je korak što si opet ovdje i što si odlučila učiniti nešto da popraviš stanje. Svi smo uz tebe!
Be healthy, be happy.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 16:48
Nemoj očajavati, samo kreni!
Back to Top
Mima51 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mima51 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 17:17
Garawa, ako će ti biti lakše,evo podrške i sa moje strane. Ja sam bila u vrlo sličnoj situaciji kao i ti. Sjedeći posao, premalo kretanja, 174 cm visine, 95 kg na samom početku i 51 godina starosti, što znači gotovo 20 god starija od tebe, a to znači i toliko sporiji metabolizam, što dodatno otežava mršavljenje.

Dobrih izgovora kako nemam vremena za teretane i vježbe, hvala bogu, uvijek se našlo i bilo ih je podosta , ali se za kavice i kojekakva gubljenja vremena po šoping centrima vremena uvijek našlo. E onda mi je pukao film, pa sam uz ponešto preraspodjele obaveza ipak našla vremena tri puta tjedno za teretanu. Zaključila sam da ako imam motiv i nešto želim, onda ću to i napraviti. I ne samo da mi je koristilo jer je pokrenulo tijelo i uspavani metabolizam, nego sam se počela osjećati puno bolje i fizički, ali što je još važnije i psihički. Zadovoljnija, smirenija i stabilnija. A ne moram ni govoriti da je u 4 mjeseca vježbe do sada otišlo nekih 5-6 kg. Možda ne izgleda puno, no meni su veliki kao kuća. Pa ako sam ja mogla u ovim godinama....    e onda stvarno svatko može.

Znam da je glupo davati savjete, ali kako sam ja dama u godinama nadam se da mi nećeš zamjeriti. Dakle, od srca ti preporučam da se upišeš u neku teretanu, fitness, pilates ili što ti već paše. Odlazak na treninge dodatno će te motivirati, a osjećaj krivnje i samooptuživanja će se smanjiti, što je, vjeruj mi, neprocjenjivo. A kad počneš vidjeti prve rezultate, to ti je motiv više. jednom kad se navikneš na treninge, bez njih više nećeš moći.

Eto, to sam ti htjela reći. A evo i jedne meni omiljene mudre izreke koja mi je često u mislima kad se oko nečega počnem kolebati i kad se ulovim da pokušavam opravdati zašto nešto ne mogu napraviti.

"Tko hoće, naći će način!
Tko neće, naći će izgovor"

I baš je kao stvorena za nas.   

Edited by Mima51 - 27 Sijecanj 2015 at 17:19
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.