New Posts New Posts RSS Feed - D: Zdrava prehrana - naucite se pravilno i kvalitetno hraniti!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Zdrava prehrana - naucite se pravilno i kvalitetno hraniti!

 Post Reply Post Reply
Author
hejivaje View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hejivaje Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Zdrava prehrana - naucite se pravilno i kvalitetno hraniti!
    Posted: 18 Svibanj 2017 at 16:25
Yes slazem se s Kati8?
Back to Top
Keti8 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Keti8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2016 at 12:20
Ako vam je malo za veceru,uzmite oko 100g piletine i specite na kokosovom ulju. ??
Back to Top
Enas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Enas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2016 at 12:35
Slazem se u vezi ovog komentara za veceru
Back to Top
Ljemon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ljemon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2016 at 20:33
Ovo nije dobro,premalo hrane za veceru,bez obzira koji nam je cilj ne smijemo podcijeniti vaznost vecere.
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2015 at 18:27
eto slican omjer nutrijenata sam uvijek unosila (plus minus varijacije) pa i dalje nemam menstruaciju. šta da radim a da ne izgubim teško stecenu formu- neznam. ali samo znam da menstruaciju moram dobiti što prije. ispostavilo se da su ugljici i masti puno bitniji za cjelokupno zdravlje (u vecim omjerima od navedenih) nego tovljenje proteinima i konstantan deficit kalorija. to nikako nemože biti dobro za tijelo. sad se ja vracam lijepo ugljicima , srezujem ponovno proteina sa 2 na 1,5 po kg vježbam i dalje (2 put snaga dva put kardio tjedno sat vremena) i tako sam bila najzdravija i vitalnija. imam 50 kg i unos masnoca (dobrih po mogucnosti ali i loše su prijekopotrebne posebno ako srežete ugljice) mi je 60 gr. proteini 75-80 a ugljici izmedu 160-200 gr. i bok pero.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 10:17
ovisi koliko jogurta popijes da bi dosegla gramazu proteina iz whey proteina trebala bi popiti puno jogurta, s tim da bi onda s tih puno jogurta unijela i vise UH i kcal nego s wheyem. Posni sir je bolji izbbor od jogurta iako s obzirom na whey protein proteini iz posnog i jogurta su spori proteini pa je svakako bolje uzeti whey + UH nakon vjezbanja.
cookies are for pussies
Back to Top
Skijatorica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skijatorica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 22:48
Umjesto proteinskog koncentrata uzmite pola litre jogurta sa 0,1 % masti, ili pojedite 200 grama posnog sira ! Jel to znaci da umjesto proteinskog kompleksa mogu piti jogurt i efekt ce biti isti? ;)
Back to Top
Shienaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shienaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 12:14
ovo je super clanak, pogotovo za pocetnike koji tek ucimo o prehrani :)
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 19:35
Teško da ce ti to itko sastavit, za to se trebas sam potrudit...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Krpsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krpsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 10:29
Svi komentari na temu: Zdrava prehrana - naucite se pravilno i kvalitetno hraniti!

Jeli mozete sastaviti proteinski jelovnik bez proteina(iz boca),samo iz hrane
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.