New Posts New Posts RSS Feed - D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 10>
Author
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2013 at 12:08
:D da te još nešto pitam..što radiš kad osjetiš stagnaciju? citala sam po netu da neki preporucuju 3 high ili 3 low (sa 0 UH) dana uzastopno? i jel imaš iskustva s "cheat meal" ili "cheat danom"?
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2013 at 11:54
hej, hvala na odgovoru...pa mislila sam pošto ne treniram intenzivno i cesto mi se dogodi da zbog posla prode i nekoliko dana bez treninga, da cu popravit to time što smanjim UH :) koliko UH bi mi preporucila na dane bez ikakvog treninga? i jel 3 dana s tako malo UH usporavaju metabolizam?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2013 at 10:23
e sad..ti treniraš u low dane? neznam zašto si držala UH tako nisko ukoliko treniraš ta 3 dana. Ako se trenira na low danima onda bi se UH trebali kretati od 100-150g kako bi imala energije za odraditi trening. U orginalu cikliranje i je tako, dakle neide se ni jedan dan na 0 UH, odnosno postoje samo low dani (100-150g za tebe) i high dani (200-250g za tebe). Mozda te zbunilo to sto ja imam dane s 0 UH, ali ih ja primjenjujem samo u dane ne treniranja, znaci za vikend 2 dana.
Ugljikohidrati su potrebni za oporavak, a narucito ako vjezbas ih ne bi trebala izostavljati preporucam ti 3 dana na barem 100g, 120g i 4 dan 220g
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2013 at 08:46
pozdrav...imam jedno pitanje..primjenjujem carb cycling vec par tjedana i imam super rezultate,ali sam primjetila da kada 3 dana zaredom jedem 0 UH (ili manje od 10g UH) pa 4.dan oko 200 UH nemam tako dobre rezultate kao kad jedem 3 dana oko 50-100 g UH pa 4.dan oko 200-220 g UH..Mislila sam ako ta 3 dana totalno izbacim UH da ce rezultati biti još bolji, ali su mi bolji kada ipak unosim odredenu kolicinu UH, a da ne pricam da se osjecam puno bolje i življe,onako mi se cini da sve stane...Da probam možda samo jedan od ta 3 dana jesti 0 UH, a ova druga 2 dana više?hvala na odg :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 18:34
uh,u 3 p.m.


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 15:43
dogovoreno ja sam pala na 17% sa 20& u 3 tjedna pa sam onda na moru bila na održavanju i sad krecem u pohod na još 3%- 4% dolje pa bi se stacionirala na tome
sretno!
cookies are for pussies
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 15:31
Ok, hvala na trudu i objašnjenju.
Šaljem slike kad se bude vidjela cijela 6. Wink
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 15:28
ja si mogu namjestiti uglavnom da mi pada na 4. dan trening. Al ako ne možeš nece se ništa desiti strašno ako produžiš low. Iako u biti ako vidiš nije low 0 Uh, vec izmedju 100 i 150g. Zato ja imam low/medium/high jer sam odlucila da cu u off ici bez ugljica. Pa bitno je da se vide, nije bitno kad ovo s mješanjem p,m,uh..Ima milijun nacina, neki rade ovako, neki onako. Ja se pak drzim bez masti prije i poslije treninga, ostala 4 obroka sve (p+m ili p+m+uh ovisno o danu). Jednostavno moras probat na sebi pa vidjeti. U svakom slucaju, povecaj UH na dane kad treniras bar na 150g, i na high dane idi minimum 200g.
sretno i javi   
cookies are for pussies
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 15:17
Hvala, ali nije to niski BF. Navecer kako sam pun vode, onda se ni te dvije plocice ne vide. Cry
Jedino u jutro je to vidljivo golim okom. Embarrassed
Cek, malo mi ovo nije jasno. Kažeš tri dana si na low, a cetvrti si na high. Dali to znaci da npr. od ponedjeljka do srijede sam na low i onda u cet na high, pa onda opet od petka do nedjelje na low pa pon high i tako dalje?
Jer vidim da ce mi onda ponekad trening pasti na low, a off dani na high.
A vidim da lik miješa u obrocima P+M+UH. Garant lik zna kaj radi, samo sam malo skeptican.


Edited by Skums - 06 Kolovoz 2013 at 15:19
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 15:03
isto kao i ja raspored tj isti dani off dosta nizak bf a da probaš s Venutovim pristupom? znaci svaka 4 dana radiš visoki s 250g UH, na off dane si na 0, a na dane treninga koji ne padaju na 4. dan uzimaš oko 150g? meni je ta njegova prica s 3. dana low i 4 dan high jako uvjerljiva i dobra pa mislim da bi ti tako bilo dobro
cookies are for pussies
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:58
4 dana imam trening, a 3 dana su off. Znaci na ta 3 dana sam na 0 (sri, sub i ned).
Kila imam oko 78-80, a BF cca. 13%. Naziru se prva dva reda 6-packa, ali tu kao da je prica stala. Pa mi zato treba nešto da me pokrene dalje, a da ne pocnem gubiti mišice.
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:55
kontam imas niske i visoke samo neznam koliko imas kila i to, ali svakako idi na 200g UH na visoke dane i cak i vise (ja recimo imam 55 kg, a uzimam 220g na viskoke) zbog leptina i ostalih hormona. Mozes brze oko treninga, a ostalo slozene ako zelis iako te ne bi ubilo ni da kasnije pojedes nesto brzo ako ti je visoki dan i trening je dobar. Koliko imas 0 dana?
cookies are for pussies
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:47
Pa u biti nemam dane visokog/srednjeg/niskog, nego samo dane kad idem do nekih 160-200 (ovisi kakav mi je trening) ili dane kad sam na 0.
Znaci koliko sam skužio, možda bi bilo dobro u ponedjeljak (pošto sam u sub i ned na 0) unjeti više od 200g s time da bi svi bili spori osim nekih 60g brzih nakon treninga?
Nekako mi se cini najboljom opcijom držati inzulin nisko tokom cijelog dana i onda ga dignuti kad najviše treba.
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:40
ja na dan visokih UH prije i poslije treninga uzimam brze, ostalo složeni tipa zobene, heljda, batat, jecam + proteini i malo masti iz maslinovog..
jel ti 160 g UH na visoki dan? taj dio što si napisao nisam baš skuzila
cookies are for pussies
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:33
Trenutno eksprimentiram sa nekom kombinacijom carb cyclinga i ketoze. Npr. na dane kad imam trening onda su mi svi oboroci P+M osim pola sata prije treninga i odmah nakon kad popijem PWM shake. U PreWM stavim 60g dexa, a u PWM 80 što na dane visokog unosa da je nekih 160g UH (dodatnih 20 su iz povrca). Sad jedno pitanje dali da se punim sa kompleksnim UH ili da nastavim ovako? Jer na dane kad ne treniram, onda sam na cca 0g UH pa mi trebaju brzi UH koji ce me napuniti koliko toliko prije treninga.
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 13:54
super, to je sasvim ok! ako opet budem u nekim dilemama znam gdje te mogu naci hehe :) sretno i tebi!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.