New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 76777879>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 19:22
tebi i nije problem toliko financijske prirode, drži proteine na ok 2g/kg mase, a dodaj zdrave masti i UH, tebi je bitno da si kcal visoko i dobri treninzi.... 

Super napredak i nemoj više nazad nikako...sretno....
Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 19:19
Viš' ovo me ljuti, u kojoj državi živimo da nemožeš normalno kupit odredjenu kolicinu kvalitetne hrane za svoje potrebe ..i to još u slavoniji koja bi mogla prehranjivat pola Europe.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 18:37
Naravno planiram ici gore još jako sam zadovoljan za sada...samo nadam se ,boljem financijskom stanju....i da to bude super :)
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 17:27

Bravo, odlicno, svaka cast
Bitno da je sve to sad iza tebe i da ti je zdravlje sad na prvom mjestu, a rezultati dodju kao nagrada. I sad je vec super situacija, vidi se velika razlika, a tek kad još nabaciš koju kg mišica ce bit još bolje.
Samo naprijed
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 14:19
Hvala ti :) 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 13:35
najviše mi se svidjaju bocni trbušnjaci
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 12:23
Sigurno davore idemo 10 kila gore ne gine! :)) Hvala ti!

Baba draga hvala :D
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 10:17
odlicno
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 10:00
Svaka cast!! Samo deri masu, jos nekih 10kg i to je to :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 08:07
Sad sam fit93 malo bolje procitao...samo polako...imaš vremena...samo uci , jedi , vježbaj ...doce sve na svoje :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 07:34
183 a moguce još koji centimetar da sam narastao haha...Hvala :)!

Aria malo je to! Ja bi više papo!! haha :/ 
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 06:08
bravo samo tako nastavi. koliko si visok?
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 00:43
Bome dobro jedeš :P
Ustavri skupo je meso i orošasti. Možda bi mogao probati nadokanditi proteine iz drugih namirnica kad ne uspiješ iz mesa, jaja itd. Nisam sad racunala kolko je ovdje grama al mislim da nama rekreativcima netrebaju onih 2-3 grama po kilogramu. Probaj iskoristit biljne proteine tako da kombiniraš mahunarke i žitarice, to je malo jeftinija varijanta a usput unosiš i dovoljno UH, sumanjm da bi ti štetilo bar sada u ovoj fazi. Što se tice orošastih, kad nema njih fino zacini salatu maslinovim uljem.
Neznam jel ti ovo doslovno jelovnik no ako je voce bolje stavi nakon treninga, narocito banane, a ovaj posni navecer isto s necim, nekim mastima a može i UH nisu oni najvece zlo :) ovisi kako reagiraš na njih.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 00:17
Pa eto najdraži mi je dan kada jedem 250-300g zobenih pola litre mlijeka za dorucak plus par vocki,
prije rucka par vocki orašasto šta se uvati .....rucak 250-300g bjelog mesa puno salate puno svega što mogu natrpati od povrca ne umjereno...plus 150g tjestenine......zatim prije vježbanja koju vocku,
nakon treninga 250-300g mesa bijelog ili 6 jaja iz jednog izbacim žumanjak samo ...100g kruha i salate.....navecer 250g posnog sira.....To mi je ono najjace što mogu financijski ...inace bi ubacio ja ribe popunio medjuobroke posnim i orašastim više....dosta toga bi napravio da je više novaca i bilo brže ovako nije lagano baš :) E da nema Matee nebi ja ni blizu ovoga bio :D
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 00:09
Naravano da je cura sretna, nitko ne voli gledati dragu osobu kako se uništava. Istina je da sve ovisi o nama samima, ali imati pored sebe osobu koja nas gura naprijed i cini boljima je neprocjenjivo. ;)
A kolko jedeš, na cemu se bazira prehrana?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 23:56
Hvala Aria sada sam na 70 bio sam na 59 Mislim bar iskreno ne pratim vagu možda i koju kilicu višlje....Svjestan sam naravno..jako je težak ne zbog mene više zbog financija..niti uvjeta ali olakšavam si nadjem koju ciglu....dobijem koje jaje mesa....jako me cura podržava u tome jer vidi da sam našao srecu u tome..i jako mi financijski pomogne i ona mi je najveca inspiracija zato što radim...Cilj pa ja nemam cilja :) Ja idem preko granice haha pa cemo vidjeti....trenutno kila nabiti i otopiti što više onoga lošega ...da bude izraženije i vece mišicne skupine...jako sam zadovoljan do 3 mjeseca ruke nikakve nisu bile pocele su rasti uz par savjeta od ljudi i potpore velike.....za sada ka pravome putu naprijed! :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 76777879>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.