New Posts New Posts RSS Feed - Moj Nick govori sveee...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj Nick govori sveee...

 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 20:00
dobrodošla!
i moji svi papaju,svašta,a ja ih gledam i smiješkam se!
nauci se reci NE,i budi cvrsta,i pocni vježbati
a ostale strucne savjete ceš dobiti od drugih,ja još ucim!
sretno
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 19:46
Pozdrav dragi moji...
Eto,mislim da je vrijeme da se pokrenem jer kilogrami se samo nižu.
Tipican sam Garfield tip...noge i ruke donekle OK, a ostalo mila majka...samo što ja nisam slatka kao macak,vec sve groznija i groznija.
Svjesna da moram neku promijenu napravit odlucila se javit Vama dragi Fitovci.
Najveci problem je sredina i zbog te sredine bezvoljnost...tako da nikako da se skockam,vec samo papam,papam i papam...
POšto sam trenutno malo u škripcu s vremenom razmišljala sam da radim onaj FOcus 25..jer 25 minuta ajme cu moorat nac,a da ne nadjem neku ispriku.
Prehrana glavni problem,svi na poslu papaju i papaju,a ja ne znam rec ne..veliki sam gurman svega i zdravog i manje zdravog...
Teško mi jest više obroka jer radim u trgovni..iii jednostavno ne znam od kud krenuti...mijauuu...help..ne želim biti ko moji macori...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.