New Posts New Posts RSS Feed - Moj Nick govori sveee...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj Nick govori sveee...

 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
Author
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 19:49
Živim sa deckom koji(tako ga starci naucili) jede gluposti i svašta..još i njega moram preobratit ..ono prije nego je bio sa mnom jeo je cips i cokoladu za dorucak .Ali prvo moram krenut od sebe,a onda ce se i on valjda skockat. Što se tice namirnica,mama mi ima vrt,radi homemade stvari ajvar,zimnica,pekmez..sve zdravo i bez puno dodatnog šecera. Mogu nabavit domaca jaja,sir,med,cak i piletinu.Vecinom on ili ja kupujemo (trenutno i oboje radimo) tako da imam mogucnost da si sama biram namirnice i kupujem. Dobro radim kako radim,ali tamo postoje alternative (da si donosim hranu),a i ima i jedan restoran koji radi gablece u blizini (pronašla ga - kao alternativu za pekaru).Pogledala sam jelovnik ima i nekih prolaznih stvari kao salata od tune,piletine..riža itd..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 21:14
prema svemu što si napisala zapravo si u odlicnoj situaciji puno boljoj recimo od onih koji ne kuhaju sami sebi i ne rade. Zato, tipkovnica u ruke i piši šta mislis jesti i sta si jela pa cemo ti mi ovdje pomoci
cookies are for pussies
Back to Top
nemamnikog View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nemamnikog Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 21:52
Samo se treba skockat :-).Maknut lose misli i naucit reci ne.Sutra cu pocet pisat sto jedem pa bi svaki savijet dobro dosao.Naravno i kolicina me zbunjuje,koliko smanjit kcala i sto vjezbat.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 21:55
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

prema svemu što si napisala zapravo si u odlicnoj situaciji puno boljoj recimo od onih koji ne kuhaju sami sebi i ne rade. Zato, tipkovnica u ruke i piši šta mislis jesti i sta si jela pa cemo ti mi ovdje pomoci

E da mi je te srece sve domace :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 22:03
Nemamnikog,eto imas mene i ja pocinjem sutra pisat,a ostalo ce nam ekipa pomoc..:-).Jel tako..:-)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 22:06
Tu smo ! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 00:13
pfffff  garfildice pa ti si u boljoj situaciji od mene LOL

Baš kako avangarde kaže - tipkovnica u ruke i tipkaj Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 09:48
Imam sve,samo se treba u glavi posložit..Shvatila sam ja to,umjesto kukanja da se primim posla. .Objavit svima da krecem,znam da budem opet cudakinja,ali moram pocet mislit na sebe.
Da,makar i homemade fina hrana ima dvosjekli mac..fino je pa papaš... .Hm,možda da nešto i sa Vama podijelim
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 17:34
Hm,smetnula s uma da danas idem frendici u Vz na Spancir.Njena mama bas se potrudila i tu nema
NE,sam ti stavljaju
.Popapala sam njoke sa umaku od gorgonzole i komad piletine.Desert palacinke s orasima..dvije kave.:-(
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 17:36
A za veceru nude langos,sirne strukle ili medimursku gibanicu.I sad ti biraj :-(.A da ne pricam pricu o tati i medici.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 22:27
Ništa šta je bilo je bilo sada dalje po planu
Ovakvi povremeni izleti nisu ništa strašno dok su oni povremeni i dok je u ostalo vrijeme (koje je u vecini) prehrana ok
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 18:19
Eto danas je bilo ovako:
Ujutro Homemade vocni jogurt (dva dcl mlijeka,dcl vode,40 g zobenih,100 grama šljiva

Rucak grcka salata(feta,masline,paprika,sviježi krastavci i 2 šnite raženog kruha

Uz to dvije kave s mlijekom bez šecera (malo mlijeka)

Poslije treninga još u planu: konoplja 15 g,20 grama wheya i 100 grama groždja.

Trenirat cu Focus 25 jer stvarno nemam iskustva sa treninzim aosim trcanja,planinarenja i hodanja :-( tako dok ne naucim nešto radim bar nešto
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 18:23
rucak- fali još proteina jer cist sumnjam da si pojela 200 g fete
poslije treninga (pwm)- ja bih mjesto grozda pojela ili bananu ili meda jedno 40 g al dobro, to nije toliko bitno. Konoplju bi ostavila za pred spavanje umjesanju u posni ili jogurt. Konopljin protein je sporiji od wheya, pa radije prije spavanja. Koji whey koristis?
Vecera- koji je plan ?
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 18:30
Optimum Nutrtion uzela citala da je on u redu..Imam i banane i meda..može :-).
Trenutno nemam posnog (sve pojela),ali ima jogurta..

Pošto sam jucer bila na tom španciru i nisam baš pretjerano gladna jer je jucer bila brutala mislila sam preskocit veceru.. ...ali imam tune ako baš zatreba i povrca (sviježe paprike ).
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 18:37
ne, ne , ne, ne preskakat veceru, narucito jer je ona prvi pravi obrok poslije treninga, a i opcenito, ne preskakat ikad Pojedi onda bananu i whey iza treniga. Uzmi mjericu wheya to je oko 30ak grama to je dovoljno poslije treninga + banana. Za veceru onda tunu i povrce, a pred spavanje jedan jogurt i konopljin protein
jel racnas koliko je to kcal sve sto si pojela? ma zaboravi jucer, sta je bilo bilo je. Samo nastavis kao da nije nista bilo- sto si prije napravise ovakav film u glavi skuzit ces da vecinu vremena jedes dobro,a samo nekad imas ovakve izlete i to je ok
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 18:49
Moze,super je kad te netko uputi.Hvala :-).Ma zbunjivalo me to da mnogi(oni na dijeti valjda ) i veceru preskacu,a logika je da treba papice poslije treninga.Ma bas sam uzbudjena i veselim se novoj ja :-)..samo treba malapomoc,zato sam sretnada sam se konccno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.