New Posts New Posts RSS Feed - Moj Nick govori sveee...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj Nick govori sveee...

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 15>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 00:23
Mudro, mudro...

Kažem ja - kad bi se svi opcenito više kretali i trenirali, nebi morali toliko gledat na svaku sitnicu.

Sve su to osobni eksperimenti - ne znam zašto se ljudi boje tražit svoje granice. Dopustiš si nešto tu i tamo bez panike i vidiš kako djeluje. Kad pretjeraš, znaš da si pretjerao :) I to je to.

Ja sam dugo održavala istu kilažu i formu sa opuštenijim pristupom, junk tu i tamo što je prije bilo nemoguce......tek kad sam svjesno povecala kcal su i kile krenule gore.

Uostalom...radje cu saznat svoje granice i možda potrpit malo viška dok ne skinem nego bezveze patit cijeli život misleci da ne smijem ništa Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 15:22
Istina treba znat uživat u svemu i bavit se nekom aktivnošcu :-) Ljudi,vecina, oko mene totalno su ili stalno na nekoj dijeti ili se prežderavaju (ugodno popunjeni :-)) i govore joj samo je jedan život itd...Da samo je jedan život i treba u svemu uživati,ali treba se i kretati i jesti umjereno i treba znat kada stati..Ma ja stvarno zadnjih mjeseci puno sam vas citala i trudila se objasnit i njima,da nije stvar u tome da citav život neceš jest cokoladu,pizzu,vino pit,nego o necem sasvim drugom,ali pošto moja okolina vecinom misli da pametujem kad pricam o tome,maknula sam se..i neka oni rade po svom,ja cu po svom..zato mi je drago radi ove stranice .
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 15:23
Da,avangarde i mislila sam vaniliju uzet ide uz voce,ide uz cokoladu..:-)
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 15:24
tj,rogac trenutno koristim..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 17:38
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

tj,rogac trenutno koristim..


e baš neki dan kontala da kupim rogac pa ga stavljam u svoje "na sve nacine isprobane" muffine ali to ce morat pricekat još 2tjedna dok ne finiširam ovo što sam pocela
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 17:47
Vidim,ima puno dobrih recepata,sad dok skontam osnove
bacam se u isprobavanje :-).Cine mi se jako mljac,slatko,slano
mmm :-).
Jel u redu povremeno kupljeni vocni jogurt uzet?

Vise manje mixam doma..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 17:55
a šta ja znam, meni finiji ovaj što sama napravim. Nije naravno povremeno cca 1 tjedno nista lose uzeti, najbolje bi bilo ako ga vec jedes pojesti za/uz dorucak
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 20:50
Malo glupavo pitanje,dali se i povrce broji u kcal te stvarno mogu jest koliko ga želim jer ja npr za veceru znam ocijedit tunu te ju pomiješat sa hrpom,ali hrpom ono punu zdijelu povrca.Volim povrce i voce (znam da njega moram smanjit možda,ali ga imam puno domaceg sljive,jabuke,kruške,groždje...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 09:46
Nije glupavo pitanje, mnogi se muce s tim brojanjem povrca :)

Kao i kod svega - i tu ima više teorija Big smile Negdje se na to povrce gleda kao na "negativne kalorije", kao na njihovu probavu potrošimo više nego što sadrže kcal pa ne moramo brojat ništa - e sad, sad ima i teorija di se odredjeni dio kcal ipak može uzeti u obzir ali duplo manje od ostalih UH-a....znaci ne racunamo po 4 kcal na 1g UH, nego 2 kcal.

Sve u svemu......možda ti jednom te finese i budu bitne ali sad to trenutno nije slucaj Smile To doslovno mora bit hrpetina hrpetina povrca da biš se brinula o tome, a mislim da malo ljudi pojede toliku kolicinu.

Voce je vec drugi slucaj i s tim stvarno moraš malo pripazit - ako uz njega na dnevnoj bazi jedeš ostale škrobne UH-e, pogotovo u vecoj kolicini. Time lako možeš premašit iznos koji ti treba i nagurat previše tih šecera. Ako želiš malo više voca, smanji ostale UH-e i papaj vecinu voca i povrca, bar dok ne iskoristiš to domace, njam Wink Ako ti je gušt, jednostavno probaj kako reagiraš tako, sa UH-ima u obliku više voca - ako ne bude dobro, bar ceš imat iskustvo više ;)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 10:45
"kao na njihovu probavu potrošimo više nego što sadrže kcal pa ne moramo brojat ništa" LOL Zanimljivo! :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 12:48
Jos kad je domace i besplatno,kako rec ne.:-)
Smanjim rizu,razeni..uz rucak povrce i piletina ili riba,desert
vocka..
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 09:19
Eto jucer je bio moj prvi izazov od hrpetine svega na stolu onog "lošeg" popila sam malo pive i mali komadic torte (ipak je bio rodjendan).Hrpa salate (sva sreca da je bila ;-) i komad mesa (piletine ). Tako da sam sretna legla u krevet jer je to bio moj prvi javni obracun sa svime ;-)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 11:13
Well done! Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:35
Koliko više energije imam u ovih tjedan-dva (cim sam prehranu promijenila za 100%).Veseli me mixanje shakeova ujutro kao i ispijanje .Frendica na poslu me gleda ko neku ludjakinju kad sa osmjehom uživam u svakom gutlju,nije joj jasno kako mi to može biti fino..i pitala me što želim ja sa tom promjenom postici..

Onda citala sam malo sad o tipovima tjelesne gradje...i milslim da sam ektomorf jer teško dobivam mišice.. .
Pa sam ja frendici rekla:
Draga,imam sala sa malo mišica,a ja želim mišice sa jako malo sala.. .
Sad cilj je tu,treba samo volje i truda..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:36
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

Koliko više energije imam u ovih tjedan-dva (cim sam prehranu promijenila za 100%).Veseli me mixanje shakeova ujutro kao i ispijanje .Frendica na poslu me gleda ko neku ludjakinju kad sa osmjehom uživam u svakom gutlju,nije joj jasno kako mi to može biti fino..i pitala me što želim ja sa tom promjenom postici..

Onda citala sam malo sad o tipovima tjelesne gradje...i milslim da sam ektomorf jer teško dobivam mišice.. .
Pa sam ja frendici rekla:
Draga,imam sala sa malo mišica,a ja želim mišice sa jako malo sala.. .
Sad cilj je tu,treba samo volje i truda..


Samo nemoj odustat ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 12:02
Ne smijem,dosta je bilo zabušavanja i odustajanja. Mislim kriva sam i ja,ali i to što nisam imala podršku to što te puno ljudi iznevjeri u svemu..Mislila sam da sam sama i da nema nikog slicnog i onda sam naletila na vas...:-) .Citam Vaše price,upijam i lijepo je znati da imaš podršku ljudi koji te razumiju..tu nije u biti samo lijepo tijelo u pitanju nego nacin života i prihvacanje sebe.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.