New Posts New Posts RSS Feed - I meni treba pomoc =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I meni treba pomoc =)

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 17:57
Ok, hvala. Zašto orašasti poldovi?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 18:55
Bogati su omega 3 kiselinama , vitamini minerali.. energijom ... kalcij ... zasitni su....sporo probavljivi...izvrsno ih je mješati sa kazeinom u kasne sate...inace isto spori protein.... 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 17:23
aha super. Hvala! Ima još šta druga za neki kvalitetni medjuobrok.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 18:08
Pa ne znam zašto se to toliko drži medjuobrok da mora biti nešto posebno...može ti biti umanjeni rucak....bilo šta možeš jesti .... a i možeš bez njega... Bitan ti je okvir hrane koji si unio tokom dana :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 22:37
Ok. Hvala Mi možete malo pojasnit "superserije" u teretani. Trener mi je rekao da je to dosta dobro za ono šta ja tražim, al ga nisam baš razumio...? =)
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2014 at 19:26
Evo da Vam se malo javim.... Trudio sam se tijekom ovih blagdana i skinu 2 kg. Trener je zadovoljan. Ja sam dobio samopouzdanja i sad polako nastavljam s treninzima.... Imam samo jedan problem... Što nakon 3-4 dana osjetim veliku potrebu da se vratim na ono staro... =( To traje jedan do dva dana. Nikako da se riješim toga... Molim Vas pomoć....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2014 at 19:43
Nema pomoci.. samo si predoci cilj i sliku sebe kako zelis izgledat.. i onda neces posustat..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2014 at 19:18
Puno hvala!
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2014 at 21:04
Molim pomoć! Bio sam 7 dana bolestan! Nakon toga sam odradio 3 treninga u tri dana i pri kraju treninga sam osjetio jaku bol u tabanima, sličnu grču.... Ne znam zašto mi se to pojavilo i je li opasno? =/
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2014 at 21:45
Nije opasno vjerojatno se mišić preopteretija, proc će, magnezij bi moga ublazit to ali tribat će par dana dok se to smiri i prođe, ne uzbuduj se osin ako kost ne boli
Back to Top
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2014 at 21:51
Da malo budem arogantan :) stari moj - kako mislis "nemam vremena" za dorucak?

U zadnje vrijeme moja omiljena izreka u fitness svijetu:

"One of my favorite excuses from the Mediocre Army when defending their sh*tty numbers when compared to strong lifters is, “If I didn’t have a job and lifting was my job, I’d be that strong too!” No you wouldn’t. You’d be playing Xbox all day, engrossed in reality TV, and sleeping until noon. You’re weak because you’re weak."

– Jim Wendler

Da me ne shvatis krivo - I ja sam donedavno spadao (i jos uvijek ponekad upadnem) u Army of the mediocre ali poanta price je - SVATKO moze naliti casu malomasnog mlijeka preko zobenih pahuljica, ostaviti u frizideru do drugog jutra i ujutro to pojesti u hodniku dok se sprema za izlazak na posao/skolu/faks/bilo kud.

Svatko moze kupiti piksu whey proteina i miksati ih s vodom gdje god se nadje u danu, ako te netko gnjavi oko toga, profesori, sef na poslu ili netko drugi, nabavi neku piksu u apoteci od lijekova i reci da imas neku bolest i da svaki dan moras miksati lijek.

Svatko moze pojesti saku oraha kad je vrijeme za to. Stvar je u tome da nema VOLJE i DISCIPLINE. Imas priliku uci u repku, ostaviti svoje ime u knjigama, zaraditi koju pinku i nabaciti koju curku preko svake ruke? I tebi "nema vremena" za dorucak i sredjivanje prehrane?!

Trgni se malo siguran sam da mozes i da ces bit sjajan lik, ako ne zbog sebe onda radi nas starih prdonja koji mozemo samo u repku umirovljenika

Ciaos i sretno!

Edited by Acinateretana - 26 Sijecanj 2014 at 21:53
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2014 at 10:49
Ok! Hvala! Sve šta govoriš je istina... Ja sam cijeli svoj život imao viška kilograma i uvijek sam imo neko opravdanje za prehranu. Išo sam metodom "od sutra" sve dok se zdrastveni problemi nisu umješali... Onda sam odlučio potražiti pomoć i našo Vas. Puno ste mi pomagli i već sam smršavio 2kg, ali još mi se uvijek dogodi da se prejedem i onda se poslije toga grizem od ljutne.... Još jednom HVALA! =)
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2014 at 11:27
Neki dan sam na poklon dobio Herbalife(formula 1).... Šta mislite o tome?... Kako da ga uzimam?.. Mi može to šta pomoć u mršavljenju?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2014 at 23:51
Može, rokni ga za doručak - kako herbići propovijedaju tako to mora biti da bi funkcioniralo TongueBig smile

flok, i dalje si neorganiziran čini mi se...a zdravstvenih problema će biti sve više ako se malo ne složiš.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2014 at 16:12
pokušavam...
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2014 at 18:56
Evo, da Vam se javim. Moja je strast oduvijek bila gluma te sam tako uspio osvojiti prvo mijesto na državnom natjecanju... Stres i probe koje sam imao plus škola koju sam morao pohađati imali su velikog odraza na prehranu, kilažu, izgled i nažalost vaterpolo. Čvrsto sam danas odlučio kad sam se probudio ujutro ( i kad sam stao na vagu) da zadnji put počinjem iznova živjeti zdravim životom, tj. ovo je zadnji put da kažem od sutra itd... Molim Vas da me u tome podržite i pomognete s savjetima. ne znam da li bih trebao staviti visinu, kilažu, slike itd. (malo me sram). Uglavnom mislim da mogu uspjeti. Sutra ujutro idem u teretanu a navečer.... =(
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.