New Posts New Posts RSS Feed - Kako skinuti masne naslage sa stomaka ?!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako skinuti masne naslage sa stomaka ?!

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 13:32
Originally posted by korg korg wrote:

Zamolio bih vas da se ne nadjete uvrijedjeni.
Avangarde tebe bih molio da se suzdrzis komentarisanja mojih postova.jer sam davno nekad ovdje ulazio i zbog tebe dobio ban I opet pokusavas bit ironicna i pravit se pametna.
Nije mi jasno kako pisete gluposti ja se javio zbog vjezbi vi meni pricate o hljebu i metabolizmu.
A Avangarde bez uvrede kazem ti, o funkcionisanju organizma ti mogu pricati danima,i ne zelim citati nekog ko spominje inzulinsku rezistenciju i test intolerancije a samo je povrsno citao o tome. Izvini al iskren sam,ako hoces pokusaj shvatit . 111kg sam imao i glavni uzrok debljine je bio BIJELI hljeb. ne znam stvarno kako to ne mozete ili necete da shvatite. Javim se normalno da pitam za VJEZBE  i opisem situaciju, a onda dobivam ironicne i cinicne odgovore. Mozda djelujem grub, al ako ne znate odgovoriti na ovo sto pitam, ima valjda raje koja ce znati pa da stanemo sa prepucavanjem eto toliko .pozz


Dragi Korg, malo si sagledaj situaciju i sve postove koji su ti do sada napisani ovdje i zapitaj se zašto si dobio ban i za što se ban dobiva. Prvo, nisam se raspravljala s tobom nego komentirala Iverov post, a koliko sam zadnji put provjerila forum služi za to. I dalje ću se pravit pametna (da, ovo je cinizam ) i reći da onaj tko kaže da zna kako funkcionira organizam, a tvrdi da ga kruh deblja, a kolači ne, uz to pita vježbe za vrat i trbuh te prehranu i trening odvaja, za mene ne zna previše (al to sam samo ja ...dobro i par ljudi koji su komentirali). Ne vrijeđam tvoje znanje medicine, ipak je ti studiraš, a ja ne (jel tako ?) niti mislim da znam više od tebe ali koliko i zašto ja znam inz.rezist. ne možeš znati. Anyway, samo radi vježbe za vrat i trbuh i jedi kolače pa javi gdje te to dovelo

@Iver, mlada dama uzvraća s ljubljenjem ruku znam da si odgovarao mettu i meni ali baš zbog ovakvih izljeva i daljnjeg uvjerenja da ga kruh deblja,a kolači ne, pola ljudi koji dođu ovdje i pročitaju napisano će zaključit "aha, moram izabacit kruh i sve će biti ok", jer "kruh je bauk, a to što ostala prehrana i aktivnosti (koje nema) nisu na mjestu to nema veze, bitno da kruh nejedemo"
s obzirom da mi pola obitelji boluje od dijabetesa tipa 1 i 2 jasno je da su određeno vrijeme nakon dobivanja terapije bili na P+M obrocima, jedini UH iz povrća i to onog s niskim GI. Ali kao što kažeš- "određeno vrijeme na minimumu UH" ne cijeli život. Mama mi nakon godinu dana od postavljanja dijagnoze normalno jede voće i raženi kruh (naravno u strogo ograničenim količinama) i stanje je ok. Osim toga koliko sam čitala neke studije (al ovo sa zadrškom spominjem) raženi kruh, i općenito i punozrnate žitarice mogu zaštitit od hiperinzulinemije te poboljšati funkciju beta stanica

Edited by avangarde - 03 Ožujak 2014 at 13:46
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 13:37
Originally posted by iver iver wrote:

Ljubim ruke mladoj Gospoji :) i da, našao drugi primjerak Met.Typinga od Wolcotta, javi kad dolaziš, na moj priv. mail, da ne gledam svaki dan forum...

a ne ne, ovako je zanimljivije natjeram te da svaki dan dođeš na forum da provjeriš
cookies are for pussies
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 14:41
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

Originally posted by korg korg wrote:

Dobro ja pitao postoje li vjezbe za zatezanje vrata i trbuha vi rekli NE , i sta je sad problem , nista. Samo kazem da me tekstovi o ishrani ne zanimaju i smijem valjda imati drugacije misljenje od vas sto se tice hljeba i ishrane . eto ok ;)


najbolje vježbe za trbuh su ti svi pokreti koji su više zglobni (compound movements)

što se tiče vrata specijalno ne znam, smao znam da postoji most na glavi al to je jako napredno, al koža se najbolje zateže od čučnjeva mrtvog dizanja bencha i zgibova :D



Eto zar se ovako nije moglo odgovoriti odmah :)
hvala :)
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 14:50
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

[QUOTE=korg] Zamolio bih vas da se ne nadjete uvrijedjeni.
Avangarde tebe bih molio da se suzdrzis komentarisanja mojih postova.jer sam davno nekad ovdje ulazio i zbog tebe dobio ban I opet pokusavas bit ironicna i pravit se pametna.
Nije mi jasno kako pisete gluposti ja se javio zbog vjezbi vi meni pricate o hljebu i metabolizmu.
A Avangarde bez uvrede kazem ti, o funkcionisanju organizma ti mogu pricati danima,i ne zelim citati nekog ko spominje inzulinsku rezistenciju i test intolerancije a samo je povrsno citao o tome. Izvini al iskren sam,ako hoces pokusaj shvatit . 111kg sam imao i glavni uzrok debljine je bio BIJELI hljeb. ne znam stvarno kako to ne mozete ili necete da shvatite. Javim se normalno da pitam za VJEZBE  i opisem situaciju, a onda dobivam ironicne i cinicne odgovore. Mozda djelujem grub, al ako ne znate odgovoriti na ovo sto pitam, ima valjda raje koja ce znati pa da stanemo sa prepucavanjem eto toliko .pozz


Dragi Korg, malo si sagledaj situaciju i sve postove koji su ti do sada napisani ovdje i zapitaj se zašto si dobio ban i za što se ban dobiva. Prvo, nisam se raspravljala s tobom nego komentirala Iverov post, a koliko sam zadnji put provjerila forum služi za to. I dalje ću se pravit pametna (da, ovo je cinizam ) i reći da onaj tko kaže da zna kako funkcionira organizam, a tvrdi da ga kruh deblja, a kolači ne, uz to pita vježbe za vrat i trbuh te prehranu i trening odvaja, za mene ne zna previše (al to sam samo ja ...dobro i par ljudi koji su komentirali). Ne vrijeđam tvoje znanje medicine, ipak je ti studiraš, a ja ne (jel tako ?) niti mislim da znam više od tebe ali koliko i zašto ja znam inz.rezist. ne možeš znati. Anyway, samo radi vježbe za vrat i trbuh i jedi kolače pa javi gdje te to dovelo



Samo se ti PRAVI PAMETNA ako te to cini zadovoljnom .Zao mi je al moram ti reci da ne znas al imaj svoje uvjerenje ako te cini sretnom. ja sam hljeb izbacio 80% iz ishrane i punio sam se vitaminima, Nigdje nisam rekao da u hljebu nema korisnih sastojaka, ali da je tezak za probavu jeste HLJEB JE TEZAK ZA PROBAVU, I TREBA GA STO MANJE JESTI ALI NE I IZBACITI 100 %. napisao sam velikim slovima,jer je ovo tacno100 % i niko ko tek dodje na forum nece pogrijesiti ako primi k znanju ovo sto pisem. cak sta vise moze samo korisno biti .
Sto se tice kolaca nisam rekao hljeb me deblja,a kolaci ne, vec da volim vise pojesi UH - kolac nego hljeb bolje se osjecam .to govorim za sebe induvidualno . NE POSTOJI OSOBA NA SVIJETU KOJA JEDE ISTU KOLICINU HLJEBA I PRIJE DIJETE I ZA VRIJEME DIJETE I DA JE SMRSAVILA 20-30KG PRIRODNIM PUTEM !
vi mozete reci kako ja lupam gluposti i mozda mislite na mrsavljenje 2-3 kg pa kao ne predstavlja hljeb tu nista , samo malo aktivniji biti i to je to ... Zao mi je al to je suplja prica kad je u pitanju 20-30kg.

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 18:09
Originally posted by korg korg wrote:

Sto se tice kolaca nisam rekao hljeb me deblja,a kolaci ne




]Jeo sam i ja dok sam kolache, jedem i sad ali kilogrami miruju



btw, vitamina B imaš u namirnicama životinjskog porijekla (jaja, mlijeko, meso, jetrice), bananama, zelenom povrću, INTEGRALNIM ŽITARICAMA koje isto pretpostavljam da su teške za probavu

Edited by avangarde - 03 Ožujak 2014 at 18:09
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 18:23
evo pročitala od početka do kraja ovo ... ne znam dal da plačem ili se smijem

ja se vrlo malo toga sjećam o metabolizmu, prehrani...bla,bla... i moram reći da o tome jako malo čitam jer imam gomilu drugih stvari koje moram potrpat u glavu, ali isto tako dobro znam koliko moji studenti znaju o tome (i uopće o bilo čemu vezano za medicinu...)
tako da mi je sada muka
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 19:37
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

evo pročitala od početka do kraja ovo ... ne znam dal da plačem ili se smijem

ja se vrlo malo toga sjećam o metabolizmu, prehrani...bla,bla... i moram reći da o tome jako malo čitam jer imam gomilu drugih stvari koje moram potrpat u glavu, ali isto tako dobro znam koliko moji studenti znaju o tome (i uopće o bilo čemu vezano za medicinu...)
tako da mi je sada muka


Pises gluposti ko god da si i sta god da si. Bar moje teme zaobidji. Ovo sto pises nema veze s temom , Pozz
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 19:39
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by korg korg wrote:

Sto se tice kolaca nisam rekao hljeb me deblja,a kolaci ne




]Jeo sam i ja dok sam kolache, jedem i sad ali kilogrami miruju



btw, vitamina B imaš u namirnicama životinjskog porijekla (jaja, mlijeko, meso, jetrice), bananama, zelenom povrću, INTEGRALNIM ŽITARICAMA koje isto pretpostavljam da su teške za probavu


pa fkt je tako, dok sam bio na dijeti nisam cak ni caj sladio a kamoli kolace jeo, sada zadnja 2-3 mj jedem kolache cak sta vise osjecam se bolje, dok kad hljeb jedem unisti me.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 19:47
gle korg, mislim da se ja i ti neshvaćamo baš najbolje ti najbolje poznaš svoje tijelo i znaš šta ti smeta, a što ne- ja npr. nakupim vodu ko sumanuta kad jedem bijelu rižu. Ako ti smeta kruh, nemoj ga jesti. Ja sam samo htjela ukazati na činjenicu da ako nisi bolestan i nemaš neki metabolički poremećaj da je ti je od iznimne važnosti da jedeš minimume UH i pazis na GI hrane nije potrebno potpuno izbacivanje neke namirnice iz prehrane. Mozes ga zamjenit s razenim pa tako probati i onda vidjeti jel ti smeta. Uglavnom, ne znam kako se hranis ali ako slično mislis i o ostalim zitaricama onda trebas to promjenit i uvest ravnoteze u jelovnik, to je zapravo to sto sam htjela reci dok iskre nisu pocele frcati

Edited by avangarde - 03 Ožujak 2014 at 19:49
cookies are for pussies
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 20:04
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

gle korg, mislim da se ja i ti neshvaćamo baš najbolje ti najbolje poznaš svoje tijelo i znaš šta ti smeta, a što ne- ja npr. nakupim vodu ko sumanuta kad jedem bijelu rižu. Ako ti smeta kruh, nemoj ga jesti. Ja sam samo htjela ukazati na činjenicu da ako nisi bolestan i nemaš neki metabolički poremećaj da je ti je od iznimne važnosti da jedeš minimume UH i pazis na GI hrane nije potrebno potpuno izbacivanje neke namirnice iz prehrane. Mozes ga zamjenit s razenim pa tako probati i onda vidjeti jel ti smeta. Uglavnom, ne znam kako se hranis ali ako slično mislis i o ostalim zitaricama onda trebas to promjenit i uvest ravnoteze u jelovnik, to je zapravo to sto sam htjela reci dok iskre nisu pocele frcati


nema iskri uopste, navalili ste svi na metavolizam a ja pitam za vjezbe za stomak i vrat :) ja sam hljeb izbacio 80 % tj samo nekad pitu kad jedem npr. al ovako hljeb da jedem sa necim Ne, uopce ne jedem, evo malo prije sam vecerao , i ne jedem hljeb, odvikao se...  samo su me vjezbe zanimale, il trebam opet bacit se na dijetu  da tako skinem stomak... kad preracunam BMI ,zakljucak je gojaznost jos uvijek...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 20:12
ok, izbacio si kruh, to smo rješili dakle, sljedeće je u pitanju- ne trebaš odvojeno gledati prehranu i trening jer jedno bez drugog ne može, bar za ono što ti želiš, a to je ako sam dobro skužila- smršavit još i "utegnut se". Jesi li još na dijeti i kako izgleda tvoj jelovnik. Što se tiče vježbanja svakako trebaš ili nabavit utege pa krenit vježbat neki fullbody trening kod kuce ili upisat teretanu (mozda bolje ovo prvo dok ne dodes u formu). Naravno i aerobni trening i neke setnje bi bilo dobro ubacit. Koliko si kg sad i koliko jos zelis izgubit?
cookies are for pussies
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 20:48
QUOTE=avangarde]ok, izbacio si kruh, to smo rješili dakle, sljedeće je u pitanju- ne trebaš odvojeno gledati prehranu i trening jer jedno bez drugog ne može, bar za ono što ti želiš, a to je ako sam dobro skužila- smršavit još i "utegnut se". Jesi li još na dijeti i kako izgleda tvoj jelovnik. Što se tiče vježbanja svakako trebaš ili nabavit utege pa krenit vježbat neki fullbody trening kod kuce ili upisat teretanu (mozda bolje ovo prvo dok ne dodes u formu). Naravno i aerobni trening i neke setnje bi bilo dobro ubacit. Koliko si kg sad i koliko jos zelis izgubit?[/QUOTE]

nisam na dijeti od novembra al svakako gledam sta jedem, 111kg imao, smrsao na 85-6 a trenutno imam 90kg tj variram 88 89 90 na prazan stomak 88,5 :) al ja ne gledam na te varijacije toliko tako da kontam da imam 90 kg na visinu 185cm mislim, sa dijetom sam stao iz tog razloga, jer sam puno naglo smrsao,kontam unistit cu ruke i noge, jer i kad sam bio puno gojazan imao sam razvijene bicepse koliko toliko jer sam nekad ranije kod druga isao do teretane, ali sada misica ni na mapi, kako sam smrsao ... Moj cilj nije da imam kako kazu PLOCICE , vec da skinem stomak, jer ga jos ima, al ni blizu kakav sam bio, imao sam bure ispred sebe... I znam proces mrsavljenja i koje su najteze zone za skinuti, al pitam imajul kakve specijalne vjezbe za utezanje stomaka i vrata jer bih to sad poceo raditi i plus opet neka dijeta ..
A sto se tice mog jelovnika, opcenito zdrava hrana, danas je meni bio od zelene salate,ribe,krompira..ako .
sto se tice teretane nmg uci ,nemam vremena nikako za to, sto se tice setnji setam cesto,svaki dan setam psa ak je lijepo vrijeme :D ostale aktivnosti sport 0 bodova. kuci imam neki teg od 17kg cini mi se :D
Mozda ja trebam nastaviti sa dijetom , a raditi vjezbe za ruke i noge da ne bih te dijelove unistavao. Da me ne shvatite pogresno ne trazim vjezbe da skinem stomak, vec da utegnem kozu, malo sam fulao naziv teme al sam u opisu lijepo napisao sta zelim. Znam da nmg stomak skinuti vjezbom i znam da nije salo na stomaku samo ono sto vidimo okom, svjestan sam svega ,i trazim da utegnem vec djelimicno skinuti stomak, da se koza utegne, a ne da sam mlitav , ne znam kako drugacije objasnit jbg
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 21:32
Korg.... svatko ti je ovdje dao savjet iz svoga iskustva..iz svojih temeljnih zaključaka....

Tvoj stil pisanja...zapravo bontona nije prikladan na ovoj temi....na ovom forumu....ovdje dolaze ljudi koji trebaju pomoć... koji dolaze naučiti....a isto tako dolaze ljudi koji imaju malo više iskustva...koji dolaze pomoći kojima treba pomoć...

Forumaši kojima se obračaš buntovnički , i bezobrazno imaju staža ovdje...i znaju dosta toga....tvoje tvrdnje za kruh i metabolizam su besmislene...ja ču ti to reći....

Metabolički put Koji dolazi od vode ,amino, UGLJIKOHIDRATA, i masti  su osnove.... te ogranizmi određuje što je hranjivo a što su otrovi... ja ne znam što te spopalo za taj kruh....ali ne znam ni što vas uče tamo...

Ne želim ispasti buntovan ... umišljen ili nešto...ali bih te zamolio da se ne ponašaš tako prema forumašima...pogotovo ne prema moderatorima koji drže ovaj forum....

Ja sam ti osobno dao iz svoje perspektive..iz svoga iskustva upute....i rekao sam ti ono u što si velikoj zabludi...izbaciti kruh...vježbati trrbušnjake i vrat.... jedna je od većih gluposti...jer nema smisla....

Moj je početak bio....svaki dan trbušnjaci...vježbao sam mjesta češće nego što trebam da raste....trčao sam kao budala da skinem na mjesto koje sam želio skinuti salo kao većina...ali nije išlo...jer sam bio uporan i radio besmislene stvari...


Najiskrenije prijatelju.... Koristi sve namirnice, da ubrzaš metabolizam.... to je ono što stvara mašinu od njega...a ne obratno..ili izbjegavati nešto... i baviti se glupostima jer kruh usporava...metabolizam..ili ne..

Uhvati se trenirati...kreći se...i jedi.... moj najbolji prijedlog... i nećeš imati problema.... jer ne vjerujem da želiš ulaziti u neke ekstreme..tako da su ti to najbolji savjeti...pozdrav

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 22:27
Originally posted by korg korg wrote:



nisam na dijeti od novembra al svakako gledam sta jedem, 111kg imao, smrsao na 85-6 a trenutno imam 90kg tj variram 88 89 90 na prazan stomak 88,5 :) al ja ne gledam na te varijacije toliko tako da kontam da imam 90 kg na visinu 185cm mislim, sa dijetom sam stao iz tog razloga, jer sam puno naglo smrsao,kontam unistit cu ruke i noge, jer i kad sam bio puno gojazan imao sam razvijene bicepse koliko toliko jer sam nekad ranije kod druga isao do teretane, ali sada misica ni na mapi, kako sam smrsao ... Moj cilj nije da imam kako kazu PLOCICE , vec da skinem stomak, jer ga jos ima, al ni blizu kakav sam bio, imao sam bure ispred sebe... I znam proces mrsavljenja i koje su najteze zone za skinuti, al pitam imajul kakve specijalne vjezbe za utezanje stomaka i vrata jer bih to sad poceo raditi i plus opet neka dijeta ..
A sto se tice mog jelovnika, opcenito zdrava hrana, danas je meni bio od zelene salate,ribe,krompira..ako .
sto se tice teretane nmg uci ,nemam vremena nikako za to, sto se tice setnji setam cesto,svaki dan setam psa ak je lijepo vrijeme :D ostale aktivnosti sport 0 bodova. kuci imam neki teg od 17kg cini mi se :D
Mozda ja trebam nastaviti sa dijetom , a raditi vjezbe za ruke i noge da ne bih te dijelove unistavao. Da me ne shvatite pogresno ne trazim vjezbe da skinem stomak, vec da utegnem kozu, malo sam fulao naziv teme al sam u opisu lijepo napisao sta zelim. Znam da nmg stomak skinuti vjezbom i znam da nije salo na stomaku samo ono sto vidimo okom, svjestan sam svega ,i trazim da utegnem vec djelimicno skinuti stomak, da se koza utegne, a ne da sam mlitav , ne znam kako drugacije objasnit jbg

nadovezala bi se na metta, narocito na ovaj zadnji dio pa slikovito to opisala- znači ta mašina koja je nekad, prije dijete, trosila ajmo reci 3000kcal na dan zbog dijete, kao i svaka druga mašina, se usporava s vremenom zbog manjka goriva (hrane). Kako sam vidjela da si jeo 30% manje, to si negdje naveo, moguce je da si jeo premalo, ispod svog BMR i usporio metabolizam. Osim toga, ako nisi jeo uravnotezeno, doslo je do katabolizma i tijelo je počelo "jesti" mišiće uz salo. Zato ovo što pričaš o bicepsu i nogama. Ono što ti trebaš sad napravit, tj ono sto bi ti ja preporucila da svakako vise ne iscrpljujes tijelo dodatnom dijetom. Izracunaj si svoj TDEE (to ce sad bit malo zeznutije jer je matabolizam u banani zbog dijete) i počni jesti na održavanju. Deficit nnapravi iz vježbanja- znači tih 17 kg utega (to je podesivi uteg ili?) iskoristi, dobar fullbody trening kod kuce mozes napravit u 40 minuta. Tijelo ti je odbacilo misice na dijeti jer je nekako moralo prezivjeti zbog manjka hrane, a buduci da nisi davao poticaj misicu da ne propadne (vjezbanje s utezima) dogodilo se to sto opisujes. Dakle, izracun tdee-a i bmr-a, papir u ruke i zapisujes sta jedes pa preracunas da vidis jesi li tu di trebas biti. U meduvremenu pogledaj po forumu od fullbody treninga sto ti odgovara (ima hrpa tu), ako ne znas sta izabrat vec ce ti netko nabaciti link
cookies are for pussies
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 09:12
Nisam vidio da su te pitali na temi. Jesi ti uopce probao neki zdravi kruh od cjelovitih zitarica, integralnog brasna kuci napravljen itd. ili si samo jeo te bijele i ostale iz prodavaonice ?
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 10:50
Originally posted by Wooz Wooz wrote:

Nisam vidio da su te pitali na temi. Jesi ti uopce probao neki zdravi kruh od cjelovitih zitarica, integralnog brasna kuci napravljen itd. ili si samo jeo te bijele i ostale iz prodavaonice ?
.

Ma jesam druze, smatram da mi hljeb ne ide uz dijetu nikako , mozda pojedem vece kolicine al me unisti, odvikao se jbg gotov godinu dana ne jedem hljeb... Evo od danas cu opet ukljuciti dijetu neku pa cu vidjeti sta ce biti .
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.