New Posts New Posts RSS Feed - Kako skinuti masne naslage sa stomaka ?!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako skinuti masne naslage sa stomaka ?!

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
pufnjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pufnjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 16:23
Pozdrav,može li meni neko pomoći?Imam 26 godina,visoka sam 179 cm i trenutno imam 69kg,što za moju visinu ne smatram da je puno,mada se najbolje osjećam sa kilažom od 65-66 kg.Međutim,meni je problem kad god se udebljam,sav višak ode u trbuh,a kada smršam sve se istopi,samo trbuh ostane i tako mi je otkad znam za sebe.Nikad u životu nisam imala ravan trbuh.Da napomenem,fizički sam aktivna,već godinama kombinujem trčanje na proljeće i ljeto i fitnes kad zahladi,naravno,sa povremenim pauzama i opet ništa.Što se tiče ishrane,ibjegavam hljeb i tjestenine,ostalo jedem normalno.Imate li neki savjet za mene
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 17:39
Malo da probaš nešto novo osim trčanja ? :D pozdrav!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 20:18
Originally posted by pufnjara pufnjara wrote:

Pozdrav,može li meni neko pomoći?Imam 26 godina,visoka sam 179 cm i trenutno imam 69kg,što za moju visinu ne smatram da je puno,mada se najbolje osjećam sa kilažom od 65-66 kg.Međutim,meni je problem kad god se udebljam,sav višak ode u trbuh,a kada smršam sve se istopi,samo trbuh ostane i tako mi je otkad znam za sebe.Nikad u životu nisam imala ravan trbuh.Da napomenem,fizički sam aktivna,već godinama kombinujem trčanje na proljeće i ljeto i fitnes kad zahladi,naravno,sa povremenim pauzama i opet ništa.Što se tiče ishrane,ibjegavam hljeb i tjestenine,ostalo jedem normalno.Imate li neki savjet za mene


sta ce ti ravan trbuh , seksipilnije je kad djevojka ima malo stomacica :D :)
imas idealnu tezinu :)
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 17:31
pozz da se javim i ja ,
stanje 87kg.    imao sam problema gotov sam bio pao u depresiju, je li neko od vas imao takve posljedice zbog mrsavljenja ??? solidno napredujem,...
Back to Top
mia005 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia005 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 21:59
Ja sam danas dosla na ideju da idem kroz zgradu gore dole, ima 7 sprata :D
Danas tako isla gore dole 20 minuta, ugore hodam, nadole trcim... Prema tome koliko sam se prepotila sigurna sam da se tope kg, jer se ja inace tesko potim :D

Edited by mia005 - 14 Travanj 2014 at 21:59
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 22:30
Nije li ljepse otici vani, danas je bilo lijepo suncano i lagano joggirati ?
Back to Top
korg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2014
Location: tuzla
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 23:36
Originally posted by mia005 mia005 wrote:

Ja sam danas dosla na ideju da idem kroz zgradu gore dole, ima 7 sprata :D
Danas tako isla gore dole 20 minuta, ugore hodam, nadole trcim... Prema tome koliko sam se prepotila sigurna sam da se tope kg, jer se ja inace tesko potim :D


hahahah koja si ti kraljica :d
Back to Top
mia005 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia005 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 22:27
Mozda je kod vas bilo toplo vreme, kod meni je kisa :) A i joging me nerbira :)

Edited by mia005 - 15 Travanj 2014 at 22:27
Back to Top
Awalim View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Travanj 2014
Location: Sarajevo
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Awalim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 21:56
Pozdrav svima, 
ja sam probala svaku metodu do koje sam došla , neke su bile više neke manje uspješne ali uvijek su mi se kile vraćale... :P
naposlijetku probam i tu 'liposukcijsku' ishranu/dijetu prije 4 mjeseca i prezadovoljna sam
sa 110kg sam skinula na 85kg i do sad nisam dobila niti grama, to je sve trajalo kratko, nisam bila gladna, nervozna, iscrpljena itd. Nedavno sam bila na ljekarskom i radila nalaze zbog novog posla i sve je u najboljem redu.
with lots of rhythm
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.