New Posts New Posts RSS Feed - Pomoć - prehrana i vježbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoć - prehrana i vježbe

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
lina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2014 at 13:41
Imate li kakav savjet koji WHEY da izaberem. Za početak i probu bi neko manje pakiranje.

Ponekad ujutro napravim shake od 150g posnog+malo smrznutog šumskog voća+pola banane ili manja kruška+30g zobenih sa malo mlijeka+10g lanenih i to mi je super jer mi odlično zakamuflira posni i super je ukusno Big smile
Da li je tu potrebno i da ubacim koju mjericu wheya?

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2014 at 15:44
mislis na okus ili? meni odlican cookies and cream sto se okusa tice. Sto se tice izbora proizvodaca bitno je samo da gledas da na mjericu wheya ima 20ak grama proteina (pise na etiketi). Pogledaj na webshopu foruma ima dobrih. Ja pijem myprotein, isplativ je
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
lina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2014 at 09:06
super, hvala ti, upravo naručila :-))
imam (možda glupo Embarrassed) pitanje: jel se može mjerica wheya umiješati u jogurt npr?
Back to Top
lina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 11:30
Pozdrav svima,
evo kod mene je došlo malo do neke nove situacije - trudna sam!
Pa imam slijedeća pitanja ako se nekome da odgovarati:
- taman mi je prije 5 dana stigao paket wheya (okus cookies+cream) 1kg, eno stoji zapakiran original. S obzirom da sada neću više vježbati pretpostavljam da ga nema smisla ni piti ili? Šta mislite mogu li ga popiti npr ujutro ili navečer sa vodom i npr bananom tj da li ga mogu koristiti svi iako ne vježbaju?   hehehe a ako mi počnu mučnine i povraćanja kao u prvoj trudnoći onda sam gotova!
Ako preporučujete da ga ipak ne trebam koristiti da li ima neko ko bi ga htio kupiti od mene. Poslala bi sa poštarinom na moj trošak.
- neke vježbe prilagođene trudnicama? to ću malo i sama proguglati ali možda neko zna iz prve ruke

Htjela sam se zahvaliti onima koji su mi pomogli i dali neke savjete, sada konačno znam barem osnove pravilne prehrane i sigurna sam da ću se opet javiti nakon poroda kada se odlučim na skidanje kila.
Rezultati u ovih  5 tjedana su bili:
-1,3kg
(struk i trbuh sam počela mjeriti samo zadnjih 10 dana i bilo je -3cm u struku -1cm u trbuhu)

U prošloj trudnoći sam dobila 19kg što je na moju visinu od 155cm i dotadašnju težinu 48kg bilo poprilično! Izgledala sam kao mala bačvica. Nadam se da ovaj put neću dobiti toliko kila.
Evo hvala unaprijed na odgovorima i odo se ja prebaciti na forum trudnice :-))))


Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 11:52
Originally posted by lina33 lina33 wrote:

Pozdrav svima,
evo kod mene je došlo malo do neke nove situacije - trudna sam!
Pa imam slijedeća pitanja ako se nekome da odgovarati:
- taman mi je prije 5 dana stigao paket wheya (okus cookies+cream) 1kg, eno stoji zapakiran original. S obzirom da sada neću više vježbati pretpostavljam da ga nema smisla ni piti ili? Šta mislite mogu li ga popiti npr ujutro ili navečer sa vodom i npr bananom tj da li ga mogu koristiti svi iako ne vježbaju?   hehehe a ako mi počnu mučnine i povraćanja kao u prvoj trudnoći onda sam gotova!
Ako preporučujete da ga ipak ne trebam koristiti da li ima neko ko bi ga htio kupiti od mene. Poslala bi sa poštarinom na moj trošak.
- neke vježbe prilagođene trudnicama? to ću malo i sama proguglati ali možda neko zna iz prve ruke

Htjela sam se zahvaliti onima koji su mi pomogli i dali neke savjete, sada konačno znam barem osnove pravilne prehrane i sigurna sam da ću se opet javiti nakon poroda kada se odlučim na skidanje kila.
Rezultati u ovih  5 tjedana su bili:
-1,3kg
(struk i trbuh sam počela mjeriti samo zadnjih 10 dana i bilo je -3cm u struku -1cm u trbuhu)

U prošloj trudnoći sam dobila 19kg što je na moju visinu od 155cm i dotadašnju težinu 48kg bilo poprilično! Izgledala sam kao mala bačvica. Nadam se da ovaj put neću dobiti toliko kila.
Evo hvala unaprijed na odgovorima i odo se ja prebaciti na forum trudnice :-))))





savjet ti neznam dati, ali Cestitam ti na trudnociiii Big smile
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.