New Posts New Posts RSS Feed - nova cura treba pomoć
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

nova cura treba pomoć

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
teach View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 19:27
Originally posted by korg korg wrote:

odgovorit cu ti ja koji sam smrsavio  24kg 111kg---> 87kg 185cm
u pocetku dijete i tih vjezbi,NAJVAZNIJE TI JE DA NE ODUSTAJES, prvi mjesec mozda smrsavis jedva 1kg al nemoj da te to sputava, vjeruj mi , kad promijenis ishranu jednostavno rezultati MORAJU DOCI . ja sam bio kao bure... evo sad sam recimo  normalan .... takodje bolje ti je vise vjezbaj i nemoj previse izbacivati UH, ja sam pretjerano izbacio UH i zeznuo sam se... a slabo sam vjezbao ... takodje moj savjet ti je da u toku dijete, uzmes neke tablete sa vitaminima, duovit npr...


ma da kuzim, znam da se i tijelo mora priviknut na novi rezim i ne ocekujem 10 kila u mj dana da se razumijemo :) znam da ce sve doc s vremenom, tako da ne odustajem, evo treći tjedan ide pa cemo vidit za 6mj sta ce biti :)
sta se tice vjezbanja, pokusavam bar 4/5 puta tjedno po sat i pol, al sve ovisi o rapoloživom vremenu, ako nejdem u teretanu onda doma bar pola sata.

hvala na odgovoru,potpori i savjetu
Sweat if fat crying!
Back to Top
teach View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 19:32
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Po meni ti te tablete nisu potrebne ako jedes dosta povrca i voca...

Samo se drzi pravilne prehrane, ne trebas izbaciti UH vec secere tj. slatko. Ostalo mozes makar ja ne jedem navecer UH...ti se samo drzi okvirno da jedes kalorijski koliko ti treba pa tome prilagodi unos UH

I nedaj se, svi prolazimo ili smo prosli kroz ovo. Moze se, vjezbanjem i adekvatnom prehranom.


za povrćem nisam luda, al davim se u zelenoj salati    zato voće tamanim ko luda, nekad se brinem da mi i nije previše

hvala na savjetu i odgovoru
Sweat if fat crying!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.