New Posts New Posts RSS Feed - Bok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bok

 Post Reply Post Reply
Author
Jadzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2014
Location: Zadar
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jadzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bok
    Posted: 16 Travanj 2014 at 09:51
Eh da, imam konkretno pitanje. Kad računam TDEE, računa li mi se yoga kao trening? Dali da računam i trčanje koje radim ponekad 2, ponekad 3 a ponekad ni jednom puta tjedno jer ovisi o milju faktora?
Back to Top
Jadzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2014
Location: Zadar
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jadzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2014 at 09:27
Dobro jutro dragi narode.
Imate ful zanimljive članke iz kojih sam saznala puno korisnih info. Naravno treba mi još puuuuno info a i malo moralne potpore.

So my priča ide ovako. U 2010. sam imala 105 kg i od tada kontinuirano gubim, prvih godinu, godinu i pol sam izgubila cca 25kg o' šale što bi rekli. Kasnije sam svake godine varirala na težini 2 gore, 7 dole, ugl. sad sam na nekih 70 kg što uopće nije loše na mojih 172cm visine endomorfa :D. Poanta je da iako sam skidala kg nisam pazila na prehranu, jela sam što mi se jelo, no za razliku od studentskih dana do 2010. nisam se hranila u pekari, nego doma (mediteranska kuhinja + pokoji burek, kolač ecc).

Eh, sad želim skinuti zadnji 5kg. Mučim se s tim od sječnja (prije siječnja sam imala ozlijeda dobrih godinu dana pa nisam trenirala, tj. bila sam na rehabilitaciji).
Dakle sad treniram 2 x tjedno sa ajmo reći pvt trenerom, radimo dosta s girjama (16kg, puno burpeesa, sklekova, plankova i sve to ili s 50ak ponavljanja ili on štopa (Tabata), naravno da odradimo i HIIT djelove treninga, odličan trening, lijepo me izmori.

1xtjedno radimo sprinteve, a 2xtjedno idem na yogu. Prijavila sam se čak Na Wings for life pa ponekad kad stignem i kad nije bura, kiša,ili sjekire trčim. Za sad mi je 8km max. i ful sam spora, trebalo mi je cca 1h, no s obzirom koliko malo trčim, te s obzirom na ozlijede koje sam imala, čak sam i zadovoljna. Ponekad vikendom odem na bazen ili npr na hiking.
Dakle treniram dovoljno, što bude lijepše i toplije vrijeme te duži dan više ću i trčati, zavolila sam te sprinteve :D.
Problem je prehrana. Tražim se već mjesecima još se nisam našla.

Help
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.