New Posts New Posts RSS Feed - Kucanje oko pupka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kucanje oko pupka

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kucanje oko pupka
    Posted: 01 Rujan 2014 at 00:14
ja to kucanje osjećam već par godina i mislila sam da sam luda čak sam ljude tjerala da pipaju :D kad stavim ruku ko potres tamo.. :D
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
MateaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MateaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2014 at 17:06
...već duže vremena i ja primjećujem kako mi stomak skače,i ne samo ja i na plaži su frendovi skužili skakanje mog stomaka,pa me to malo bilo tad zabrinulo ali ne toliko...a i evo sad čitam vaše postove i vidim da nije ništa. Ali...sad se uz to skakutanje pojavio jos jedan problem...užasan bol u pupku prilikom mokrenja! Da li je netko imao takav ili sličan problem? Sorry ako fulam temu..
Back to Top
njubez89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njubez89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2014 at 20:10
lol moj rambo ko da sebe slusam hahaha,
ja evo prije 2 dana bio na uzv abdomena isto pocelo sa pulsiranjem u trbuhu,
na gugulu mi izbacilo to sa aortom usro se ko papak hahaha i na kraju sve ok
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 16:41
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Haha, štela čini čuda...

Tongue nije fer Cry
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 16:33
Haha, štela čini čuda...
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 16:27
U koju ti to bolnicu ideš kad si došao na red za ultrazvuk  za 1 dan? Smile
Ja moran čekati i po 3 mjeseca... Dead
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 16:06
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

baš mi je drago da je sve u redu! :)


Hvala na podrsci tebi, a i ostalima

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 15:54
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Meni su se znali grciti misici na listovima po noci, ali sam poceo piti casu one mineralne s vise magnezija ujutro i to je proslo...


Super ako je prošlo!
Slana voda npr.pomaže u trenutku kad ti se to dogodi.
LiveStrong
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 13:35
baš mi je drago da je sve u redu! :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 12:14
Meni su se znali grciti misici na listovima po noci, ali sam poceo piti casu one mineralne s vise magnezija ujutro i to je proslo...
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 12:10
Ma nemoj mi reći
Ajde, drago mi je!

Zbilja, ako vas nešto ne probada ili jako boli, titraji, mali grčevi i sl. ugl. ukazuju na ili nedostatak minerala ili lošu prehranu (ako se radi o trbuhu).

Znam jer sam tako jednom došla s bolovima da su svi mislili da imam slijepo crijevo, pregledali me na Rebru, krv, sve napravili i onda mi doktor kaže da bolji nalaz nije vidio dugo vremena i da pobogu ubacim više vlakana u prehranu i malo manje tešku hranu. Znači, neko vrijeme više povrća, vode, manje mesa i ostalne namirnice koje napuhuju.

Imala sam sad i neki nedostatak natrija i magnezija, pa isto ti se čini da ti se ne znam što dešava, ali to se sve riješi u roku 1-2 dana.

Edited by zika - 25 Travanj 2014 at 12:10
LiveStrong
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 09:24
"Hepatobilijarni sustav, gusteraca, slezena, paraaortalno i parakavalno podrucje, bubrezi te mokracni mjehur su sonografski b.o."

Znaci zdrav sam
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2014 at 07:45
Ajde i mene sad zanima što će ti reći ultrazvuk, javi!
LiveStrong
Back to Top
leona11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leona11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2014 at 22:03
ma nebi ti to tribalo biti nista :-).. kada ti se srce pumpa krv koju izbaci preko aorte pulsni val se prenosi preko aorte koji se nalazi uz kraljeznicu, a ispred nje su zeludac i crijeva koju pulsiranje aorte podize... i mi to osjetimo kao pulsiranje trbuha. tako je meni isto. odi preventivno na ultrazvuk, ali nemoj si stvarati paniku. Sretno :-)

Edited by leona11 - 24 Travanj 2014 at 22:06
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2014 at 21:14
Hvala
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2014 at 20:35
sretno :)
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.