New Posts New Posts RSS Feed - mala pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mala pomoc

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mala pomoc
    Posted: 12 Kolovoz 2014 at 08:38
Ja bih iskreno u drugu opremu investirao te novce :) No ako voliš bicikliranje..a kada dođe hladna zima nema ti druge :) pa to bih bilo super rekreacijski za kretanje..samo se kreći...vozi plivaj .... :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2014 at 21:13
poceo sam malo brljavit s hranom ali i dalje stojim na 100-101 kg morat cu se opet malo tgnut :D

P:S: znaci sad sam si procito 1. moj post kad sam imo 112 kg sto znaci da sam do sad skinuo nekih 11 kg a u planu mi je bilo skinut 12-15 kg tek sad vidim i znam da zelim i da cu letvicu pomaknut na zeljenih 90 kg
imam u planu sad kad zahladi kupit si bicikl sobni i vozit svaki dan sat vremena i 2 puta tjedno ic na bazen sta vi mislite?



Edited by samcro - 11 Kolovoz 2014 at 21:21
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2014 at 23:50
Originally posted by samcro samcro wrote:

imo sam pauzu u petak sam imo lagano trcanje jer me onda ne boli u sub nije bilo treninga u nedelju laganini trcanje i ledio sam i danas sam odradio gravi trening nije me zaboljelo

:) kada se desi ozlijeda..obavezno odmori...dok ti se ne oporavi, jer možeš zeznuti to do kraja života se gristi zbog ne strpljivih par dana..što ti neće ni škoditi...odmor će ti dobro doći ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2014 at 22:18
imo sam pauzu u petak sam imo lagano trcanje jer me onda ne boli u sub nije bilo treninga u nedelju laganini trcanje i ledio sam i danas sam odradio gravi trening nije me zaboljelo
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2014 at 19:08
Originally posted by samcro samcro wrote:

evo mali update dobio sam zuljeve na obje pete od kopacki i pece me kvadriceps na ljevoj nozi cini se da sam ga istegnuo no svejedno  idemo dalje malo ledim  bol nestaje :D pripreme nisu jos pocele poprave odradio sam 4 treninga do sad al danas ocekujem da ce biti tezak trening :D

Odmori prijatelju... jer ćeš iamti daljnjih problema :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Matya157 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2014
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matya157 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2014 at 17:16
Originally posted by raketa raketa wrote:

cestitam Clap

Ne znam u kakvoj si fizickoj formi , al vidim da mozes dosta trcati i da si vjerovatno prije nogomet igrao . Evo ti jedna ideja za trening . Na početku igralista napravi 10 sklekova ( ili  manje ako ti je puno ) i cim zavrsis 10ti sklel ideš maksimum sprint ( znaci daš sve od sebe, odmah kreces s poda bez ikakvih pauza  ) i trcis tako nekih 30 tak metara i nakon toga  polušprintom dodes do centra . od centra do drugog kraja terena lagano šetaš . te ponovno 10 sklekova + sprint ....  :)  i tako 20 puta ponoviš Big smile

Ovo ću i ja probat, čini mi se da bi tu moglo bit rezultata :), svaki dan da se ovo ponavlja ili ?
Huhu, endomorf sam :3
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2014 at 16:56
evo mali update dobio sam zuljeve na obje pete od kopacki i pece me kvadriceps na ljevoj nozi cini se da sam ga istegnuo no svejedno  idemo dalje malo ledim  bol nestaje :D pripreme nisu jos pocele poprave odradio sam 4 treninga do sad al danas ocekujem da ce biti tezak trening :D
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2014 at 08:52

U krivu si :D

Brzina nije bitna, razlika je u tehnici.

 Da se sad ne uloviš za riječ,,, ;) Naravno da sprint tehnički omogućuje da brže trčiš i da ne možeš sprintati brzinom jogginga. I naravno da je zbog toga fizički zahtjevniji. No upravo stoga će već nakon 3-4 ponavljanja tu tehniku skroz izgubiti i preći u brzo trčanje. 

Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2014 at 22:46
ne kuzim sto hoces reci ?

Sprint bi bio tehnika trcanja pri kojoj trcis najbrze  , kako onda to moze biti teže od trcanja iz sve snage ? ako trcis najbrze ne treba znaciti da je najteze :)  

Ispravi me ako sam u krivu :D
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2014 at 08:31
20x sklekovi + sprint? To ne moze ni Bolt napraviti :)) 

Vjerojatno si mislio 20x sklekovi + trcanje iz sve snage. Sprint je tehnika trcanja a trcanje iz sve snage je,,, bas to sto je.
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2014 at 22:38
da da bavio sam se nogometom dugo godina pa sam imo problema s ramenom pa sam presto 3 god nisam igro i nabio sam kila puno prosle god sam se vratio al tesko ide s kilama.
Hvala na savjetu zanimljiv trening. Da sad kak sam malo skinuo kile radim cesto sklekove mogu napraviti 10 sklekova (prije nema sanse) ali nisam u mogucnosti sad to jer danas su evo pripreme pocele trajat ce 4 tjedna i trener me pohvalio pito me dal sam ja to smrsavio :D u tom trenutku sam bio najponosniji covjek na svijetu hahahah ali ima jos puno rada i jedva cekam da prođu ova 4 tjedna da vidim rezultate :D
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2014 at 15:17
cestitam Clap

Ne znam u kakvoj si fizickoj formi , al vidim da mozes dosta trcati i da si vjerovatno prije nogomet igrao . Evo ti jedna ideja za trening . Na početku igralista napravi 10 sklekova ( ili  manje ako ti je puno ) i cim zavrsis 10ti sklel ideš maksimum sprint ( znaci daš sve od sebe, odmah kreces s poda bez ikakvih pauza  ) i trcis tako nekih 30 tak metara i nakon toga  polušprintom dodes do centra . od centra do drugog kraja terena lagano šetaš . te ponovno 10 sklekova + sprint ....  :)  i tako 20 puta ponoviš Big smile
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2014 at 09:40
Bravo Clap
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 23:37
Cita cita.. :)
Čestitke na rezultatima,javi se poslje tih priprema isto! :)
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 22:42
Neznam dal tko ovo cita, al ja cu napisat da sam trenutno na 102 kile ide polako ali to sam i ocekivo i pocela se i tiba smanjivat vidi se razlika :D u srijedu pocinjem s nogometnim treninzima pripreme traju 4 tjedana vjerujem da cu u ta 4 tjedna doc na 98 kg :D
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2014 at 12:42
ma ovo je malo manje ko da igraliste pa ja rade kad nisam siguran stavim malo manji broj tak da 250 je sigurno ispod nije danas mi je 4 dan sta ne trcim jer sam zaradio neku kopcu na glavi pa necu sad trcat al sutra cu je vjv skinut pa jedva cekam opet trcanje :D

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.