New Posts New Posts RSS Feed - Ljeto dolazii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ljeto dolazii

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2014 at 14:23
Originally posted by Matya157 Matya157 wrote:

Od prehrane sam si sastavio nekakav raspored tek toliko da imam ...</span>
<span style="line-height: 1.4;">
</span>
<span style="line-height: 1.4;">Ujutro : zobene pahuljice i čaša mlijeka ... (kad skupim para kupit ću si Whey)</span>
<span style="line-height: 1.4;">Međuobrok na poslu : Po jednu bananu i naranču</span>
<span style="line-height: 1.4;">Ručak: Pileća prsa (eventualno pureća ili pileća salama - 100-150grama) sa naravno crnim kruhom.</span>
<span style="line-height: 1.4;">Međuobrok: Tuna u ulju/skuša</span>
<span style="line-height: 1.4;">Večera: zobene pahuljice i čaša mlijeka ... (također kao za doručak Whey)</span>
<span style="line-height: 1.4;">
</span>
<span style="line-height: 1.4;">Slj. dan</span>
<span style="line-height: 1.4;">
</span>
<span style="line-height: 1.4;">Ujutro : tri kuhana jaja sa čašom mlijeka</span>
<span style="line-height: 1.4;">Međuobrok : pureća/pileća salama sa crnim kruhom</span>
<span style="line-height: 1.4;">Ručak : Vjerovatno pileća prsa ili šta mi stara pripremi za ručak</span>
<span style="line-height: 1.4;">Međuobrok : Po bananu i naranču</span>
<span style="line-height: 1.4;">Večera : Zobene pahuljice i čašu mlijeka :)</span>
<span style="line-height: 1.4;">
</span>
<span style="line-height: 1.4;">


mislis da ovdje ima 2200? odmah da ti kazem - nema    super za bicikli, samo nastavi s time, to je dovoljno za pocetak, vidis i sam da ide dolje nemoj povecavati dok kilaza ne stane, kad stane dodaj jos jedan dan voznje. Do tad, izracunaj otprilike svoj TDEE i kreni s 15-20% kcal manje od njega. Nemoj odmah u pocetku kreniti s previse kcal manjka jer kasnije neces imat od ceg rezat..sta jos mozes od povrca osim spinata? cvjetaca? blitva, kelj? kupus? zelena salata..fali ti vlakana u prehrani i složenih zitarica. Sta od masti jedes?
cookies are for pussies
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2014 at 10:07
Bok :)
Nemam iskustva da dajem neke baš savjete, ali vidim da je ovo nekako malo koliko jedeš. Ja sa svojih 50 kg mislim da jedem više od tebe.
I navečer mislim da ima boljih varijanti od zobenih koje svi preporučaju za doručak.
Na forumu stvarno ima toliko recepata, samo volje malo i organizacije treba. Po meni bi trebao više povrća jesti.. U međuobroke dodati nešto više od samo voća.. A posni pokušaj kombinirati s nečim, imaš stotine raznih varijanti, samo prilagodi sebi.


Edited by never-give-up - 23 Lipanj 2014 at 10:09
Back to Top
Matya157 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2014
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matya157 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2014 at 07:41
Pozdrav ekipa, novi sam ovdje na forumu, imam nekoliko pitanja, pa nadam se da ima netko za odgovoriti heheh ...

Zovem se Matija, imam 19 godina, visok sam 181 cm te imam trenutno 113 kg. Da odmah kažemo cilj mi je u glavu 95 kilograma i jačine u rukama odnosno rokanje po tricepsu.

Uskoro počinjem radit te mislim se upisat u neku teretanu, ali to trenutno nije bitno, eto tako samo da spomenem.

Inače da odmah kažem endomorf sam, tako da znate u koju skupinu ljudi pripadam . 
U 2 zadnja tjedna smršavio sam 3 kile, na 116kg sam bio (nažalost kombinacijom tugovanja za pokojnim ocem, alkohola i prejedanja došao sam na tu brojku), sad sam na 113 i želim ići još više dolje i jače i znam da to mogu te da je to ostvarivo i da to mogu te da samo uravnotežim vježbu sa prehranom.

Od prehrane, mislim da sam jedna od rjeđih osoba koja ne voli dosta stvari, odnosno organizam ih jednostavno ne prihvaća ... Znači nikakve vrste sireva ne mogu pojesti , mlijeko mogu, ali sireve nemogu ni posni ni ništa.
Paprika, krastavci, luk i većina stvari u vrtu ne mogu uopće pojesti, jedino što mogu iz vrta pojesti je špinat ... (vidio sam da ima malo kalorija pa to tako i nije loša stvar)

Evo moja novija slika da vidite, znači nisam toliko pretio, ljudi mi daju po 85-90 kilograma . A kad stanem na vagu eto me na 113.  Ne znam je li se smije slika stavljat, mene nije sramota 

http://zaslike.com/files/e3si08z4vsew28koboe.jpg

Od prehrane sam si sastavio nekakav raspored tek toliko da imam ...

Ujutro : zobene pahuljice i čaša mlijeka ... (kad skupim para kupit ću si Whey)
Međuobrok na poslu : Po jednu bananu i naranču
Ručak: Pileća prsa (eventualno pureća ili pileća salama - 100-150grama) sa naravno crnim kruhom.
Međuobrok: Tuna u ulju/skuša
Večera: zobene pahuljice i čaša mlijeka ... (također kao za doručak Whey)

Slj. dan

Ujutro : tri kuhana jaja sa čašom mlijeka
Međuobrok : pureća/pileća salama sa crnim kruhom
Ručak : Vjerovatno pileća prsa ili šta mi stara pripremi za ručak
Međuobrok : Po bananu i naranču
Večera : Zobene pahuljice i čašu mlijeka :)

Počeo sam aktivno voziti bicikl, svaki dan barem po sat-sat i pol (ode oko 1200 kalorija dolje), potrebno mi je oko 2800 kalorija ili manje da bih gubio težinu, zasad cilj ovih dana mi je 2200 kalorija sa naravno 150g+ proteina, te više UH nego masti

I tako kombinirati, ako ima tko kakav  savjet  slobodno recite te puno vam hvala .. Pozzz
Huhu, endomorf sam :3
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.