New Posts New Posts RSS Feed - Ljeto dolazii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ljeto dolazii

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 20:10
Meni samo nije jasno zašto dosta korisnika na ovome forumu piše duple postove, odnosno potpuno isti post (copy-paste) u dvije teme? Confused Shocked Ermm
Da biste uspjeli, vasa zelja za uspjehom mora biti veca od vaseg straha da ne uspijete!
Back to Top
Matya157 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2014
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matya157 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 01:30
Originally posted by Fortitudo Fortitudo wrote:

Meni samo nije jasno zašto dosta korisnika na ovome forumu piše duple postove, odnosno potpuno isti post (copy-paste) u dvije teme? Confused Shocked Ermm

A gle, ja sam stavio i ovdje i u "moj današnji trening" radi toga šta vidim da nema baš puno ljudi na forumu  iliti ima više ljudi koji prate recimo tamo za treninge nego ovdje, te mi možda tamo mogu dati neki konkretniji odgovor :)
Huhu, endomorf sam :3
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 07:28
Originally posted by Matya157 Matya157 wrote:

Evo drugi trening ovaj tjedan obavljen (ponedjeljak,srijeda,petak) ... imam utege od 7 kg pa prokomentirajte moj program koji sam sam složio .., svake kritike i pohvale su dobrodošle :)

Prsa 
 -7 sklekova
 -naizmjenični potisak bučicama - 10 ponavljanja svaka ruka
 -letenje na klupi - 5 puta svaka ruka 

Biceps
 -stojeći biceps pregib utezima - 10 ponavljanja svaka ruka 
 -koncentracijski pregib sa bučicom - 20 puta svaka ruka
(OVDJE NA BICEPSU zapravo ne osjećam baš biceps, više osjećam podlakticu kako radi nego biceps.. da li radim nešto krivo?) + još neke vježbe su dobrodošle da dodam u trening

Triceps
 - obrnuta triceps exstenzija u pretklonu - 12 puta svaka ruka 
 - dipsevi na stolici - 10 komada 
 - ležeća triceps exstenzija - 8 puta ponavljanje

Mješovito za kondiciju, noge (plank spada u core)

- mountain climbers - 30 komada
- high knees - 50 komada
- plank - 20 sekundi
- čučnjevi - 10 komada
- listovi - stajanje na prstima - 60 ponavljanja ...

To je sve jedna serija, radim tri serije, jedna prosječno traje 15-20 minuta ... dobro bi mi došla svaka pomoć u vezi još vježba bicepsa i tricepsa (P.S. SVE RADIM KOD KUĆE, zato pomažu sve vježbe sa utezima, EZ šipke i sve to možete zaboraviti :) )

+ jedem 5-6 puta na dan u manjim količinama :)

Hvala unaprijed



I ove vježbe sve radiš sa 7 kg? Je li ti to premalo, koliko puta zbilja otkažeš ili si blizu toga? Na 7 sklekova je otkaz?

Ako ne osjetiš biceps onda ga vjerojatno ni ne radiš kako treba. 


Nemaš baš opreme pa nemaš ni idealne uvjete ali kako god, teško ćeš ovako napredovat ako u svakoj vježbi možeš napraviti još 10 ponavljanja (možda ne toliko za ruke ali za prsa?). A i drljati samo po prsima i rukama samo zato što ti to kao najviše treba......hm :) Moraš raditi cijelo tijelo, ne treniraš samo iz razloga da ti nešto raste Big smile

I hrana, prvenstveno hrana....ako ne misliš trenirat satima dnevno....



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.