New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 22:22
Vidim da se i mett.. pridruzio, hvala. Stavit cu fotku na post kad dođem do kompa da vidite trenutnu situaciju.
Nisam ja slab/mrsav no otišao mi je dio mišića sa salom , fali mi mrvica
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 22:42
Evo fotki, bez ismijavanja molim, Hvala






Btw. fotke su stare dva tjedna, kad sam počeo sa kreatinom, imam filing da sam dobio mrvicu na definiciji

Edited by FitKralj - 05 Srpanj 2014 at 22:56
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 23:28
Ma ti si super, ja bi volio da tako izgledam :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2014 at 11:09

Metticu Hug, uvijek može bolje Wink a ti se pokušaj što manje zamarati, radi ono što ti je trenutno najprirodnije. Ako ti je muka jesti više, a moraš se toliko trošiti kroz rad, prilagodi se tome i ne forsiraj neku extra formu sada dok ti se malo prostora ne oslobodi. Ili kalorije guraj kroz extra masti, to ti je najlakše Wink

A umor je uvijek lakše nadići kad radiš ono što te ispunjava, tu uvijek puni baterije Smile


Originally posted by FitKralj FitKralj wrote:

Gym_girl koliko sam ti duzan za ove savjete , puno hvala.

Prije podne ne osjećam glad tj. zamutim se kavama i uz posao prođe vrijeme gladan sam oko podne kad imam gablec. Sad kad "pazim" na prehranu lupam po voću.
Da ovo sa orašastim plodovima nije loša ideja za grickanje uz posao, inače informatičar sam tako da se fizički ne trošim na poslu.

Trenutno koristim od MultiPowera Formula 80 navodno ima duze djelovanje od cistog Wheya. No mogao bi ga dodatno pojacati sa posnim sirom.

Kakve su to zdrave masti, danas sam za dorucak odradio tri jaja sa malo špeka, na to si mislila?


Big smile Hvala je dovoljno, naplata je energetska Cool Wink


Zamutiš se kavama, to je super LOL Je, kave i zanimacija malo uguše i odgode glad ali to ne znači da je to dobro. Tijelo i dalje trpi posljedice lošeg obroka bez obzira na kruljenje želuca :) 


Probaj sa orašastima, više će te zasititi i malo uravnotežiti obrok. Kreni sa šakom, nije baš neograničeno Big smile

Naravno, podrazumijeva se da je doručak usklađen, da sadrži nešto od izvora proteina koje sam ti navela u prošlom postu. Što se wheya tiče, ne moraš ga onda miješati, već sadrži mix svega :) Posni onda možeš ostaviti za neki drugi obrok...ujutro, međuobrok....prije treninga...


3 jaja sa malo špeka? Paaa nisam baš na to mislila LOL Ja bih tu zaobišla špek s obzirom na 3 jaja i pitanje koliko ulja :) ali inače omlet (pretpostavljam da je bio omlet) ujutro je super stvar, a malo zasićenih masti neće ti škoditi ako se ne prošire na cijeli dan :) Mislila sam više na izvore nezasićenih masti tipa orašastih plodova, raznih ulja (maslinovo, laneno, kokosovo...), sjemenki, masnijih ribica za malo omege...avokado je super stvar....i tako to...tijelo će bit zahvalno :)


Što se slika tiče - super! I može još bolje Wink Ta mrvica koja ti fali se lako može sredit sa malo pojačanom prehranom, ako je samo to problem (ako je trening adekvatan i progresivan). Kažem ti - fokusiraj se prvo na početak dana pa gledaj ako će doći do kakvih promjena. Sve ti je to stvar postupne korekcije i traženja svog idealnog načina kojeg možeš lako održavati. 

Mislim da ti nije potrebno puno, samo sitnica tu i tamo i bit će to super.












 




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2014 at 08:31
Da se pohvalim
Jutros su odrađene tri žlice zobenih pahuljica sa žlicom meda i šalicom mlijeka (1,5% mm).

Kaj ce to sad bit ;-)
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 14:43
Nakon sto sam u prehranu uveo doručak :-), tražio sam još neku promjenu i odlučio se za novu prijateljicu, tj. girju od 12 kg. Strašno sam zadovoljan investicijom i u kombinaciji sa jednoručnim utegom 5 kg, pet do sest dana u tjednu radim http://m.youtube.com/watch?v=4wla9HNwbzA.

Mislim da su vjezbe sa linka savrsene kao vejzbe oblikovanja za cijelo tijelo, slazete li se?


Edited by FitKralj - 31 Srpanj 2014 at 14:44
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 14:45
Ruski uteg :) Dobar je.. praktičan za sve :) Mada sam vidio izvedbe vježbi i mogućnosti ..značajno me ne privlače... no samo naprijed ako ti paše :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 14:48
Kaj kazes na vjezbe sa linka?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 14:51
Vidio sam to prije..zanimljiva rutina... Tota Body... ...

samo što se nikada nisam okušao u takvim rutiama...nije moj đir baš... no ti vidi kako ćeš reagirati na to :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 14:58
Da kužim te i prema tvojim slikama sa bloga vidim da si u drugim vodama :-).
Mislim da ce meni biti dovoljno za doradit prsa i trbuh tj. sve po malo.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 15:01
Ma je :) Gledaj svaka rutina će dati određene rezultate... to ćeš sa vremenom uviditi i sam :) Samo traži napreduj to je bitno :) 

Vježbe koje su ti trenutno teške...nakon vremena će ti postati zagrijavanje ;) upamti to :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2014 at 15:32
Bok ekipa,
prošlo je cca mjesec dana od prijave na forum i uvođenja doručka, moram se pohvaliti da sam uspio stabilizirati težinu na cca 82 kg. Jedem fakat puno, zadnji čvrsti obrok imam oko osam te tekući PWM oko pola jedanaest.

Posebno me veseli što kile više ne padaju, tako da vjerujem da ostatak sala zamjenjuje mm :-)

Niže je moja evidencija gubitaka kilograma uz Insanity, zadnji mjesec prebacio sam se na total body workout 6/7 trenutno sa girjom.

početna cca. 102 kg

15.03. - 98.2 kg   
22.03. - 97.1 kg   
29.03. - 96.4 kg                  
05.04. - 95,3 kg                
12.04. - 94.5 kg                 
19.04. - 93.0 kg                  
26.04. - 92.6 kg             
03.05. - 92.5 kg              
10.05. - 90 kg              
17.05. - 90 kg
24.05. - 88.4 kg
31.05. - 87.2 kg
07.06. - 87.0 kg
14.06. - 85.5 kg
21.06. - 85.2 kg
27.06. - 84.3 kg
05.07. - 83.8 kg
12.07. - 82.2 kg
19.07. - 81.2 kg
25.07. - 82 kg
02.08. - 81.6 kg

Hvala vam Gym_girl / Mettasttaza


Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 09:37
Bravo
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 12:11
Opaaa svaka čast majstore... čekaj... stala ti je kilaža ? to si želio ? ili? 

Kako sada stojiš sa preranom? :) Clap
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 12:45
... a da za sad sam želio zaustaviti vagu s vjerom da gubim salo i dobivam mišićnu masu, vidjet ću kroz mjesec dva kakvo će biti stanje.

Što se tiče prehrane, jedem ko nikad do sad npr. jučer:
doručak oko 6:45
- 2 dcl mlijeka bezmasnog
- zobene 6 žlica
- Med 1 zlica
- Pola banane
oko deset dvije jabuke
oko podne sendvič
ručak u 5
- juha
- piletina na roštilja
- Hrpa salate
- posni sir cca 15 dkg
- snita kukuruznog kruha
večera oko osam
- ribice
- posni sir 15 dkg
- snita kukuruznog kruha
PWM oko 11
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 13:39
Okej drži tu vjeru :) no koliko je to vjerovatno...hm nisam siguran :) Ti ostavi malo hranu tako i te treninge tako je .. pa vidi kako će ti tijelo reagirati....

Nekada volim i ja stagnirati...sa kilažom i odraditi 2 tjedna...  Vrlo lijepo se znam nadopuniti i odlično izgledati dok stojim...zato kilaža ne znači ništa na temelju onoga što vidiš na ogledalu...

Jako mi je drago da iamš motivaciju i volju nastavi učiti i trenirati..

Moj ti je savjet ovako ... što se tiče prehrane... Pojačaj to mlijeko ..malo više protoša barem ujutro... Nije pravilo no manjka mi taj doručak ...i zobiće malo X)

same jabuke oko 10 ti nije baš dobra ideja...jer je to brzi UH... i vrlo je velika vjerovatnost...da će ti fruktoza natjerati da ubaciš nešto prije ručka još u usta... pogotovo ono što ne želiš... Preoporučio bih ti nešto sporo opuštajuće...da tijelo uzima tokom navedenih sati do ručka jer je ručak tek u 5.... a to je... veliki razmak ...pogotovo od 5 do 10..

Čak bi mogao 2 obroka imati :)

Okej ručak... ima tu svašta...  što je za pwm? Ako je smao whey  .. hm... dodaj barem zobene...whey ili nešto ..ako ti je to zadnje..tijelo će uzimati ono tokom dana i tokom noći no ipak... na 82 kg bih trebao malo podebljati fale ti masnoće :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.