New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 13:56
Vezano uz kile svi oko mene se čude i pitaju kaj mi je?, mislim da bi ova kilaza pravilnije raspoređena bila OK za mene (38 god, 187 cm).
Znam da malo jedem preko dana, no na poslu sam tako da... jučer sam fakat već umiro od gladi oko pet.
Kao PWM uzimam od MultiPowera Formula 80 navodno unutra ima svega??
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 14:37


Kralju, 2 pitanja, jedan savjet i jedno nema na čemu Big smile


1. Od čega je bio sendvič u podne?
2. Koliko ti je intezivan ovaj trening sa tom girjom?

3. Uz jabuke bi lijepo išle šaka do šake i po orašastih ;)

4. Nema na čemu ;)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 15:42
sendvic je bio koma, neka polusuha salama i dvije šnite integralnog kruha, no danas sam imao pravi ručak, piletina sa pirilukom,tikvicama uz pire i slata paradajz. Sad se spramamo raditi palacinke od zobenih.

Sinoć sam po prvi put odradio ovaj trening, strasan je, jedva cekam večer. Dali je previse da ga radim sest dana u tjednu?
http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Full-Length-KettleBell-Workout-Video-High-Intensity-Total-Body-Routine/99/

Obećanjem uvodim orahe, šaku prijepodne i saku oko dva, napravit cete bildera od mene :-)

Imace od kud ti moje prezime?, ti si neka špija? :-)


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2014 at 08:38
Okej savjet :) i... ako hoćeš striktnije raditi... organiziraj i složi si namirnice taj dan ili prije što ćeš jesti... biti će ti mnogo lakše i manja strka oko toga...

Previše je kada tuku... no ipaka treba znati stati... 6 puta... još si početnik... nema smisla :) Nađi više rutina... radi 3-4 puta....

Dane kada odmaraš možeš Hodati, Trčati, Plivati... neku ovako dodatnu reakreativnu aktivnost... to bih ti bilo bolje i super...a tijelo bih se odmorilo i odlično reagiralo...

Hahaha  joj te vaše šake... jedi da te zasiti..i probaj kombinirati te nutrijente sa još nečime ... to bih ti bilo bolje :)

Ne znam tipa ja jedem kikiriki i posni... rižu i meso... zob banane..mlijek whey... krumpir riba... salata maslinovo ulje... ma sto stvari imaš :)

Hahahah nije špija naša Gymka sve zna :D LOL ... Pa logično je da je samo makla Fit i ostavila Kralj LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2014 at 11:58
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Previše je kada tuku... no ipaka treba znati stati... 6 puta... još si početnik... nema smisla :) Nađi više rutina... radi 3-4 puta....
Dane kada odmaraš možeš Hodati, Trčati, Plivati... neku ovako dodatnu reakreativnu aktivnost... to bih ti bilo bolje i super...a tijelo bih se odmorilo i odlično reagiralo...

znači preporučaš da uzmem dan pauze tj. da vježbe odradim svaki drugi dan, a u slobodne dane ubacim nešto od predloženog, mislim te aktivnosti ionako imam (košnja trave, vožnja na bicu i sl.)?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2014 at 12:06
Košnja trave LOLLOL Joj čovječe izgubio sam obraze danas od smjeha...

Organiziraj si 3-4 dana radna i 3 ili 4 dana pauze... možeš svaki drugi dan raditi..možeš 3-4 dana za redom raditi pa 3 ili 4 dana odmarati... Ovisi kako ti paše :)

Evo ja radim 3 dana 1 odmaram... sda ću 4 dana raditi 2 odmarati... Mada se ja drugim stvarima bavim... zato imam takav raspored...

I ove dane kada ne treniraš... uzmi si bar svaki dan neku šetnjicu cca 45 minuta sat vremena... uzmi bajs zajuri se negdje..malo putuj dovoljno ti je ... par voćkica..ili poneseš si obrok ... 2 litre vode..i put pod noge malo rekeracijski uživati u priroi vožnji...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2014 at 12:12
joj meni nije do smijeha kad se sjetim guranja kosilice ccs dva sata, dušu ispustim to mi je bogme pošteni trening  

Sinoć sam zamolio ženu za slikicu dvije s leđa te ostao ugodno iznenađen Smile. Kaj kažeš nije loše za početnika??Wink



Edited by FitKralj - 06 Kolovoz 2014 at 12:13
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2014 at 12:18
U jbteee ... pa ovo je odlično... ti mene pitaš za savjete? daj me nemoj zezati :) znaš ti puno bolje nego što se predstavljaš :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2014 at 14:45

Slažem se sa Mettom oko treninga, polako i kvalitetno ;) Bitno da pogodiš ono što trebaš i lijepo se odmoriš - nekad više zna rezultirati manjim.

A što se špijuniranja tiče, lagan mi posao bio Big smile 

Slike Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2014 at 08:54
Evo još mrvicu i to je to, ja prezadovoljan. Hvala savjetnicima (Mett, Gymka) Smile


Kad ulovim više vremena otvorim svoju temu da se lakše vidi progres sa masnih 105  na po meni kvalitetnih 80 kg. Možda nekome pomogne tj. da motivacije.


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2014 at 08:59
Motivacija je i sada! Ne zezaj ... svaka čast !!!! Samo naprijed! Vidi se lijepo to gradiš :) sa 105 na 80 je veliki pomak, i rezultat! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 22:15
Pozdrav ekipa,
prošao je još jedan mjesec sedmi od početka moje transformacije i treći od kad pratim fitness.com.hr i vrijeme je za mali update.
Trenutno jedem maksimalno koliko je moguće uz posao, naime malo je nezgodno svaka dva sta vadit stvari na stol. U danu imam tri kvalitetna obroka i između nešto sitno kaj usput stavim u usta (voće).

Vježbam tri puta tjedno full body s girjom po 40 minuta, uz dozu tjednog trčanja od pola sata cca 5.5 km.

Pronašao sam fotku staru cca godinu dana , na početku transformacije možda sam bio čak i deblji


usporedbe radi i dvije friške




Plan: održavanje postignutog stanja uz možda blago povećanje mišićne mase
Naravno svaki komentar, savjet je dobrodošao.
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2014 at 20:38
Svaka čast na transformaciji

Sada sam na tvojoj početnoj kilaži a skinuo sam 7-8 kg, tu smo negdje sa visinom i godinama a kako vidim iz tvojih postova i sa zauzetosti sa poslom...

Uglavnom ako uspijem postići ovo što si ti postigao zvat ću se sa Vi

Još jednom čestitam i samo naprijed!
keep walking
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2014 at 08:27
FitKralj, kad vidim ljude poput tebe odmah dobijem vjetar u ledja dodatno!
Bravo! Odlican rezultat!
Izgledas presuper.


Edited by bejb - 04 Listopad 2014 at 08:27
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2014 at 13:13
Pozdrav svim, nisam se javio duže vrijeme no živ sam Smile

Došlo je do malih promjena vezanih uz moje Fit aktivnosti naime počeo sam s trčanjem, tako da sad full body radim dva put tjedno uz dva dana trčanja po cca desetak km.

Odradio sam čak i par utrka: 5 km na ZG maratonu @23:07, Zagrebački cener @ 47:13 kažu da nisam loš Wink

U nedjelju sam u Crikvi na Adrija Advent Maratonu gdje trčim polu maraton pa ako je netko u prilici neka navrati, navijači su dobro došli.

 Što se tiče prehrane jedem, ali fakat jedem ko slon a kile stoje na 80 kg ClapSmileLOL.

Pozdrav svima i budite mi Fit



Edited by FitKralj - 25 Studeni 2014 at 13:16
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2014 at 15:09
Skidam ti kapu! ... fantastični rezultat...napravi svoju priču.... na blogu podijeli snama sve... rado bih volio čuti kompletnu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.