New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2014 at 15:06
Mislim da je u redu i nakon treninga, i za ručak.. Pa ovisi šta tebi više odgovara
ako se dosta iscrpim na treningu meni osobno odgovaraju ugljikohidrati
Back to Top
Rabitpwnage View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rabitpwnage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2014 at 10:52
Poz. Pijem kreatin već nekoliko tjedana, ali bez faze punjenja i pretjeranog unosa, samo 5g na dan, pa me zanima je li moram raditi pauzu i ako da koliko pauze mi treba, usput imam 16 god., hvala.
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2014 at 09:26
kad da to ubacim ? za rucak ?  ili nakon treninga ?


Edited by raketa - 15 Srpanj 2014 at 09:27
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2014 at 08:38
Nemam nikakvog većeg iskustva, ali mislim da ti fali ugljikohidrata. Jedi još rižu, imaš smeđu, tjesteninu (ako ne običnu integralnu), napravi nešto od zobenih.. Imaš dosta izbora :)
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2014 at 08:31
spavam 8-9 sati dnevno

ne bih rekao da se radi o preterinarosti ,  kod treninga imam osjecaj da mogu jos puno  no imam osjecaj da mi fali energije

da li imam premalo ugljihohidrata u prehrani ?
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2014 at 00:12
Ja bi rekao premalo spavanja i pretreniranost!:)
Ustajanje u 6,trening,cijeli dan vamo namo pa opet trening...
Netrebaš se sad ubijat svaki dan treningom,smrsavit ces i s jednim treningom dnevno 4-5 puta tjedno...
Ovakav nacin po meni moze imati samo kontra efekt..
To je moje misljenje :)
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 15:14
Pozz, danas mi je bio 9ti uzastopni dan treninga  , u necemu grijesim pa se nadam da cu dobiti neki savjet .
Zadnjih 2-3 dana osjecam da imam sve manje energije . Da uzmem 1-2 pauze ili da promjenim nesto u prehrani .
Jutros sam se vagao i vaga je pokazala 3 - 3,5 kg manje  od prvog dana .

Evo cu opisati trening i prehranu ukratko

Ustajanje u 6  - 250 grama zobenih + 0,5 l mlijeka ili jogurta , nakon toga kava bez secera
7 sati - trening s utezima  u trajanju sat  vremena do 1h 30 min. radim s manjim tezinama sa sto manjim pauzama
nakon treninga pojedem neko voce , bananu/ jabuku  ili nesto slicno

izmedu rucka pojedem  bademe / kikiriki ( jedna šaka , ne znam koliko je to kolicinski ) // ili // 250 grama posnog

rucak -  vecinom pileci file nekih 200 g ili kuhana junetina/govedina   te kuhano povrce brokule , mrkve ,  tikvica , grasak + neka salata  rajcica , krastavci ...

nakon rucka neko voce ili orasasti plodovi

oko 7-8 sati trcanje
trcim u pocetku 20 minuta koliko god mogu izdrzati , stime da zadnjih 5 minuta idem najbrze . ( otrcim nekih 4500  metara  u prosjeku ) , nakon toga neki odmor od 10 tak minuta , pa 10X 100 metara šprintevi ( 100% snage ) s pauzama od nekih 2- 2:30 min izmedu kojih setam )

prije spavanja 5  bjelanjaka + 1-2 zutanjka // posni sir 250 grama

pijem dnevno nekih 2-3 litre zelenog caja ( da li je to previse ? ) + 1 -2 litru vode

Ovoga sam se drzao svaki dan , samo jedan dan nisam odradio trcanje . Kao što sam rekao zadnjih 2-3 dana osjecam da imam manje energije nego prvih dana , da li je to radi toga sto sam prebrzo krenio  ili neceg slicnog ? Da ubacim nekada dan pauze  ili povecam hranu ? Da ubacim neku rizu , jer jedino jedem od ugljikohidrata zobene ujutro ?!





Edited by raketa - 14 Srpanj 2014 at 15:17
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2014 at 10:41
Pozz svima , u proteklih 9-10 mjeseci sam dobio 9-10 kg zbog studentskog nacina zivota  i lose prehrane . Sada imam nekih 94- 95 kg na 187 cm i imam  2 mjeseca slobodna za dovesti se u formu .

Kako najbrze na zdrav nacin skiniti kilograme i vratiti se u formu ? Kako ubrzati metabolizam . Koliko god sam se zapustio i dalje sam u koliko tolikoj fizickoj formi da mogu dosta trcati .

Prehranu sam totalno promjenio ( zobene pahuljice , jaja , mlijeko , piletina , posni sir , povrce i voce ) . Doma imam tegove i sandbox  .

Molio bih vas da mi savjetujete kakav cardio trening radim da sto brze se vratim u formu i koliko puta  , da mi date neke teže programe koji su najefikasniji ( da budem doslovno pregazen nakon toga , ne zanimaju me ova trcanja od sat vremena brzinom jeza )  .  Bilo kakav savjet je dobrodosao , pogotovo kako da ubrzam metabolizam .


Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.