New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2014 at 00:33
GO GO GO GO !!! :D
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 23:22
88,7 kg

imam jedno pitanje , dakle prije malo manje od godinu dana dok sam bio na kilazi 83-84 kg dok sam jos imao plocice i ostalu keramiku nisam imao ni grama sala na podrucju oko  bubrega ( pretpostavljam da znate na koje podrucje mislim ) niti ikada u zivotu. kako sam primjetio odkada sam poceo s prehranom i vjezbom to podrucje se nista ne smanjuje nego je isto , dosta sam skinuo masti na podrucju trbuha , i donjeg trbuha ( sto sam citao da zadnje odlazi ) , cak mi se i vidi prvi red trbusnih kad napnem misice LOL   dakle mene zanima oce li se to podrucje oko bubrega zadnje otopiti po principu gdje si dobio zadnju mast to ce se i  zadnje otopiti ili je to genetski ? 

i jel mi mozete preporuciti neke vjezbe za bocne trbusne , znam da mi to nece nista pomoci za skidanje masti s tog podrucja , al nemam ideje , bilo kakvu ideju i s bucicama ili bez , svaka ideja dobrodosla
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 23:49
Plank ja samo radim za bok i odlično mi se vide ;P A imaš ih par rotiranje tijela uglavnom :)

Gravitacija prijatelju..zato ti se čini da imaš najviše dijela sala tu...a i genetika određuje gdje će prvo da ide..ako hoćeš lijep set moraš se više potruditi ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 23:57
kakav plank ? obicni ili bocni ? jel mi mozes reci koliko prosjecno izdrzis ?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2014 at 00:01
Pa maksimalno izdrži..naravno bočni :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2014 at 14:18
Originally posted by raketa raketa wrote:

88,7 kg

imam jedno pitanje , dakle prije malo manje od godinu dana dok sam bio na kilazi 83-84 kg dok sam jos imao plocice i ostalu keramiku nisam imao ni grama sala na podrucju oko  bubrega ( pretpostavljam da znate na koje podrucje mislim ) niti ikada u zivotu. kako sam primjetio odkada sam poceo s prehranom i vjezbom to podrucje se nista ne smanjuje nego je isto , dosta sam skinuo masti na podrucju trbuha , i donjeg trbuha ( sto sam citao da zadnje odlazi ) , cak mi se i vidi prvi red trbusnih kad napnem misice LOL   dakle mene zanima oce li se to podrucje oko bubrega zadnje otopiti po principu gdje si dobio zadnju mast to ce se i  zadnje otopiti ili je to genetski ? 

i jel mi mozete preporuciti neke vjezbe za bocne trbusne , znam da mi to nece nista pomoci za skidanje masti s tog podrucja , al nemam ideje , bilo kakvu ideju i s bucicama ili bez , svaka ideja dobrodosla

 

Ono što si dobio zadnje će se prvo otopiti (dakle, ono što dođe prvo najteže ide), ali mislim da si na to i mislio samo si se krivo izrazio Smile Genetski nakupljaš masti više u određenim dijelovima. Što ne znači da je nemoguće to kontrolirati.

Ako ti je to kritični dio, morat ćeš se više potrudit. Sve drugo je teško reći bez da znamo što trenutno radiš. Možda ćeš se morat dobro pomučit za to (ako ti je toliko bitno onda probaj ali je pitanje koliko ćeš to bit u mogućnosti zadržat), a možda je potrebno samo malo korekcija u prehrani i/ili treningu da to ostvariš.





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2014 at 19:31
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by raketa raketa wrote:

88,7 kg

imam jedno pitanje , dakle prije malo manje od godinu dana dok sam bio na kilazi 83-84 kg dok sam jos imao plocice i ostalu keramiku nisam imao ni grama sala na podrucju oko  bubrega ( pretpostavljam da znate na koje podrucje mislim ) niti ikada u zivotu. kako sam primjetio odkada sam poceo s prehranom i vjezbom to podrucje se nista ne smanjuje nego je isto , dosta sam skinuo masti na podrucju trbuha , i donjeg trbuha ( sto sam citao da zadnje odlazi ) , cak mi se i vidi prvi red trbusnih kad napnem misice LOL   dakle mene zanima oce li se to podrucje oko bubrega zadnje otopiti po principu gdje si dobio zadnju mast to ce se i  zadnje otopiti ili je to genetski ? 

i jel mi mozete preporuciti neke vjezbe za bocne trbusne , znam da mi to nece nista pomoci za skidanje masti s tog podrucja , al nemam ideje , bilo kakvu ideju i s bucicama ili bez , svaka ideja dobrodosla

 

Ono što si dobio zadnje će se prvo otopiti (dakle, ono što dođe prvo najteže ide), ali mislim da si na to i mislio samo si se krivo izrazio Smile Genetski nakupljaš masti više u određenim dijelovima. Što ne znači da je nemoguće to kontrolirati.

Ako ti je to kritični dio, morat ćeš se više potrudit. Sve drugo je teško reći bez da znamo što trenutno radiš. Možda ćeš se morat dobro pomučit za to (ako ti je toliko bitno onda probaj ali je pitanje koliko ćeš to bit u mogućnosti zadržat), a možda je potrebno samo malo korekcija u prehrani i/ili treningu da to ostvariš.







dobro sam ja rekao sto sam mislio , al vjerovatno je to kod mene obrnuto LOL
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2014 at 13:43
hvala svima na savjetima , evo mene ponovno nikada jači :)

da vas priupitam jel postoji ikakva vjezba da je mogu raditi s bucicama sipkom i bench klupom za bocne trbusne i sandbagom  ? da mogu osjetiti kako se zateze sa strane  ?

i da vas priupitam , imao sam dvije odlicne stranice sa svim mogucim vjezbama  gdje sam mogao birati vjezbe po skupinama misicima , po rekvizitima potrebnim za izvodenje ... ali sam nazalost pogubio te stranice , mozda ima netko nesto slicno ?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.