New Posts New Posts RSS Feed - bok ekipa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bok ekipa

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
eniem View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eniem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 17:52
Bas to, mislila sam kako imam dobre gene i kako cu prozivjeti zivot izgledajuci kako hocu, a bez ulozenog truda. Onda sam presla 25 i krenulo nizbrdo. Guzica prva Big smile
Mislim da me ne shvacate ozbiljno pa cu ipak staviti tu sliku (ak uspijem). Znaci moja ruka koja prakticki nije digla tezi teret od zlice:

Dead
Jasnije?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 17:26
Originally posted by eniem eniem wrote:

Mettasttaza- pretpostavljam da si mladi, al vec ces ti vidjeti Tongue



Nasmijalo me ovo, kad sam vidjela tvoje godine eniem LOL

Istina, Mett je nešto mlađi ali dobro zbori Wink

Nisu tebe sustigle godine radi godina, nego radi toga što se prepuštaš tim godinama na način da zanemaruješ mišićnu masu koja će sad malo pomalo krenuti na isparavanje Big smile Zato se brzo hvataj nekih dobrih treninga, malo sredi prehranu i bit će to super s obzirom na blagoslov metabolizma Wink Za 10 god možeš još i bolje izgledati, neka te godine ne brinu.

Eh..zato se često za vas kojima ne treba puno govori da vam je zapravo još i gore jer se od početka naviknete na lagodan život s malo muke sa formom pa kad godine stignu....hop, što se to promijenilo! Big smile Ovi koji se moraju malo više mučiti ranije steknu prave navike, natjerani su na to :)

I molim....bez straha od nabildavanja...o tome neću više pričati, samo ono....molim LOL




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 16:29
Umirovljeni trener... zvuči mi na iskustvo :)

Popričaj snjime...najbolji savjet ti on može dati .. jer te vidi u fizičkom obliku... teško je nekada i sa slike pohvatati.. nije to to :)

Da pročitao sam post...od početka nema baš discipline..teško se je priviknuti :) razumijem.. no ne bježiš ti od loše hrane..mislim ono što sam pročitao je super i dovoljno..samo treba kombinirati i primjenjivati u pravo vrijeme :)

Ništa drugo...tako je .. protoše malo povečati da osiguramo mišiće.... pri obnavljanju..i da ih čuvamo pri gubljenju tjelesne mase...

Nemoj se zamarati sa povremenim čevapima i lukom... ili junkom... Čevapi su daleko od loše namirnice...pogotovo ako su juneći.... 

A to što ima masti u njima..A bože moj manje UH-a taj dan i sve 5 opet... Ili se ni ne moraš zamarati..ma pusti te priče....

Znaš i sama da fizička aktivnost je sve danas...i ljudi i paze i ne paze na hranu i izgledaju super kada se bilo čime bave...

Ljudi mješaju.. kako bih Gymk-a rekla Kruške i jabuke.. Kupe razne prehrane od profesionalaca...i treninge...i primjenjuju na sebe... a niti se natječu..niti tijelo je sposobno za takav režim...

Krasni niski BF možeš imati i sa ovim namirnicama sa kojima raspolažeš...no ipak bih ti preporučio za početak ako već imaš priliku..da razgovaraš sa trenerom..pogotovo o dijelu treninga...jer ja sam više tip fizičkih aktivnosti...nego prehrane..meni je svejedno što jedem..i kako :) 

Meni je bitno da je adekvatna..i da mi služi za dobar trening...ostalo mi je nebitno :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
eniem View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eniem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 14:29
Poslikat cu neke kriticne dijelove pa staviti slike, cisto da ne bi bilo kako pricam lovacke price. A mozda i pricam, mozda su ti moji misici iz nekog drugog razloga takvi jer koliko god izgledali veliko nisu bas funkcionalni. Npr kad radim sa bucicama vec na 3kg mi oci lagano idu van :D

Sto se tice trenera, vlasnik te teretane je umirovljeni sportas, on tamo sve nadgleda, odreduje, sugerira... To bi bio trener?

Sad da se malo hrane dotaknemo- to ce biti najteze promijeniti. Nisam uopce karakter sto se toga tice, da se drzim tocno odredene prehrane. Zapravo ni ne znam sto bih posebno mijenjala, osim mozda uvesti nesto vise proteina. Preferiram vise malih obroka i laganiju hranu, baziranu na povrcu i vocu. Kravlje mlijeko ne konzumiram iz zdravstvenih razloga, ali zato jogurt nenormalno. Pokusavam reducirati secer na minimalnu mjeru jer smatram da nema bas nikakve svrhe unositi ga. Junk koji put mjesecno i pod tim mislim na gluposti iz pekare. Ne vidim zasto bi povremeni cevapi s lukom i lepinjom bili junk Big smile

Mislim da o prehrani zapravo najmanje znam tako da sam se po tom pitanju bacila na proucavanje.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 13:36
Eh da je meni taj strah da mi se mišići neće napuhati :)

Pazi .. bio sam sa jednom curom na razgovoru neki dan na kavi.. ista stvar.. boji se da će biti kao žena na slici sa muškim hormonima u tijelu...naravno da neće :)

Kao prvo ne možeš izgledati kao muško...hormoni..kosti..građa..metabolizam...sve sve sve....sve je drugačije..graditi ćeš se kao žena..a ne kao rambo :)

Ono što vas plaši su igle i tablete...ulja i razne druge gluposti...što vas en zanima... jedino sa time ćete izgledati kao ja :D hahaha šalim se :)

ovaaaaj... teretana? dobro razmišljaš :)..

Probaj prvi mjesec moja preporuka barem platiti fitnes trenera...da te nauči osnove tehnike..i da stime počneš..i sa svremenom ćeš sama sve skužiti...

A hrana kao hrana...morat ćeš striktno ako želiš striktni izgled :)....
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
eniem View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eniem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2014 at 21:04
Lape- yoga je super, isla sam 2 mjeseca i primjetila veliki utjecaj na psihu, ali na tijelu nisam primjetila znatne razlike. U svakom slucaju mislim da bi mi ona bila odlicna za istezanje, ali sto se samog treninga tice voljela bi i nesto za znojenje. Ma mislim, svasta bi ja, samo nit vremena nit para za sve.

Mettasttaza- pretpostavljam da si mladi, al vec ces ti vidjeti Tongue
Iznenadio bi se kako je neke ukorijenjene dijelove tesko otopiti. Priznajem da se nisam do sada niti susrela s tim problemom pa samim time nisamse pravo ni uhvatila boriti sa svime jer stvarno ne znam odakle bih pocela.
Razmisljala sam upisati teretanu, imam u susjedstvu jednu malecku, ali za moje potrebe ok. No bojim se da ce mi se misici jos jace napuhati (ovo zanemarite kad pricamo o ramenima i dupetu, njih bi voljela napuhati- rame umjereno, a guzica moze i neumjerena Big smile)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2014 at 20:50
Stariš :) heheheh šalim se :)

Gledaj :) za topljene masti je zaslužna adekvatna prehrana i dobar plan treninga...e sad tipa čega bih se ti bavila?..


Ako je opis stvaran..tebi neće biti problem topiti :) Tijelo se naviklo na aktivnost..metabolizam ti je super... nemaš puno brige :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2014 at 20:35
Pozdrav :) Ja bi ti preporučila yogu, njom povecavas snagu a daje taj vretenast izgled :)
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
eniem View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eniem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2014 at 20:10
Pozdrav svima Smile

Krenuti cu sa tehnickim podacima: 29 god, 165cm, 53 kg.
Rekreativka citav zivot, nikad se nisam nicim ozbiljnije bavila. Zadnjih par mjeseci na biciklu provodim svaki slobodni trenutak, koristim sve prilike za bilo kakvu fizicku aktivnost- odbojka, badminton, rolanje, planinarenje, pilates, bucice...hrvanje Big smile (nisam nikada probala sa proficima, al cim je netko od ekipe za malo natezanja i navlacenja ja sam ta kojoj se trebaju obratiti).
Oduvijek se hranim ok- puno povrca i zitarica, hektolitri jogurta, voce, jaja, riba, svjezi sir...meso u nesto manjoj mjeri, kruh i tjestenina rijetko, junk i slatkisi zanemarivo rijetko. Tako mi odgovara oduvijek. Naravno da imam dane kad organizam poludi i kad zivim na coksi, keksima i glupostima, ali ne opterecuju me takve stvari. Nikada nisam imala problema sa prekomjernom kilazom, cak dapace.
Mislim da imam nekakav atletski tip tijela- misici su mi dosta izrazeni makar lezala u krevetu i ne radila nista. Da izrazeni, sama sebi ponekad licim na bildericu, a tako si zelim onaj vretenasti izgled Big smile
Najizrazeniji su mi oni na rukama i nogama i mucim s tim muku otkad znam za sebe (prosjecni nogometas se moze pokriti po glavi kad ja sa svojim listovima dodem).
Sada trazim vas za savjete odakle i kako krenuti. Dakle, cilj bi bio istopiti suvisnu mast (najvise mi se skuplja po bedrima, struk malo mada sam unazad par mjeseci primjetia muffin top koji nikada nisam imala) i ojacati sve skupine, ali da se sto manje nabijaju Confused nadam se da razumijete sto zelim reci
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.