New Posts New Posts RSS Feed - Kako sam postala manekenka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako sam postala manekenka

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
emean View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2014
Location: Sarajevo
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2014 at 23:43
Dobar dan forumasi,
ovo je moj prvi post, prvi i najdeblji. Odlucila sam da smrsam.Clap
Prosle godine sam krenula na fakultet poprilicno mrsava za neke normalne standarde,
55kg i visina 175cm, a hranila sam se kao ptica, svega ali malo malo Big smile
Nisam upisala lagan fakultet, i po cijeli dan sam sjedila i ucila, zivjela sama - i sve probleme rjesavala hranom.
Zato sada - kad jos imam malo raspusta (ocistila sam godinu, pa mi raspust traje do oktobra), zelim da se vratim na staro, bar da krenem pravim putem.
Imam 65 kg - u najboljem slucaju (jer se zna to popeti i na 67), sto znaci da sam se u 7-8 mjeseci udebljala 10kg, i ne bi to bio toliki problem da meni to stoji..
Ovo neprirodno izgleda na meni, i vidim da jednostavno nisam za ove tezine,
stomak mi je stalno u nekim svojim problemima, napuhan kao bojler, a i osjecam se jako nezadovoljnom izgledom,
nista od odjece mi ne stoji kao prije, tako da ili moram isprazniti ormar i kupiti nove stvari, ili se skulirati i smrsati - jer dobre su to stvari unutra...
Ne jedem vec preko mjesec dana secer - osim onog u vocu (voce bas bas jedem), ali jedem sve ostalo, sto me i deblja.
Moj plan je jednostavan - clean eating.
Nema secera, nema hljeba, a jedem samo onu hranu cije sastojke mogu nabrojati, i to na prste jedne ruke..
Dorucak - pahuljice s jogurtom, rucak neka hranjiva supa, a ostatak dana je voce u prvom (i jedinom) planu..
To je plan, a ja sam bik u horoskopu, sto bi vam odmah trebalo znaciti da sam toliko tvrdoglava da kad imam plan - moram da ga ispunim. (I wish)
Imam 35 dana do pocetka fakulteta, i u 35 dana ne smijem pogrijesiti nijednom, cilj mi je doci do 60kg, a onda dalje..

A da, zasto sam se registrovala?
Imam vremena, volim pisati, makar vodila i monologe, volim citati recepte (ocajno kuham), volim zdravu hranu i volim citati tudja iskustva (a najvise uspjehe!)...
Naslov ce imati smisla kad smrsam, obecavam! StarStar
Let the (hunger) games begin!


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.