New Posts New Posts RSS Feed - Kako sam postala manekenka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako sam postala manekenka

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 18:09
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Glupo je nazivati bilo koji nutrijent neprijateljem :) Nisam siguran da je skrivene masti svugdje, više mi se čini da su šećeri u svim mogućim oblicina prisutniji u hrani.......ili često su zajedno :) Kak sam rekel tam negdje extrem ubilo koji stranu je onak zabrinjavajuć Cool
A voće, naravno da nije loše, glupo ga je ne jesti il izbjegavat radi fruktoze, ali samo jest voće nema smisla previše, tj ovaj njen plan koji je zapravo paranoja ........nažalost i voće je problem danas onome tko ga kupuje po centrima, a i placu a nema svoje....


Masti stvarno ima svugdje. Samo treba dobro gledati.

I nisam rekla da treba izbjegavati mast, o bože. Nikada to nebi ni rekla. Samo smatram da joj ne treba previše masti u prehrani i da pripazi na unos iste. Isto vrijedi i za proteine i ugljikohidrate.

Ne gledam na šećer iz voća kao na rafinirani šećer, to je sve. Oni koji na to gledaju isto - neka im je sa srećom

Ovaj njen plan koji je sastavila je totalno krivi, i to nije zbog voća, nego zbog premalo svega, prvenstveno kalorija, a onda svega ostaloga. Izgladnjivanje nije način... A nitko to ne kuži
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.