New Posts New Posts RSS Feed - Pitanjce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanjce

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 21:49
Haha nemojte u Haag :D
Ok sve mi je jasno,hvala na savjetima :) ...danas sam već malo tu hranu povećala,i odradila trening...i osjećam se super. A proteine sam mislila kupiti baš radi toga što kažete...da ih umutim s nečim kad mi dođe želja za slatkim...a i mislila sam ih možda uzimati nakon treninga? Zato što mi trening nije uvijek u isto vrijeme,i ponekad mi se desi da mi od treninga do sljedećeg obroka prođe jako puno vremena (npr. sat vremena nakon ručka odradim trening i onda ne mogu opet jest,jer nije vrijeme)pa sam mislila da si to zamutim nakon treninga pa da ujedno bude i neki međuobrok...je li to ok,ili imate neki bolji prijedlog?
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 19:16
da zapravo prosirim svoj post (danas sam stravicno neelokventna ) - dakle, ne svidja mi se kad netko kaze da se proteini MORAJU uzimati, isto tako nije mi ok kad se kategoricki govori da se NE MORAJU/NE TREBAJU/NE SMIJU uzimati.
Basically, ne mora se nista, samo umrijeti (i ustrajati :D). al opet, pa nije to otrov ili ensto gore.
Smatram da su kao takvi ok jer imaju malo kalorija, uglavnom odlican sastav i stvarno olaksavaju pimplanje oko obroka ponekad. Da ne kazem koliko su korisni kada se uzelis slatkoga (ovo sto Goran kaze, iako ih ja ne pijem, vec radije kad mi dodje na slatko izmjesam sa sirom i stevijom i vocem i slicno pa pojedem kao desert, ili slicno nesto)
Uglavnom, defintiivno prehranu srediti prvo, mozda uzeti onda neko malo pakovanje za probu pa da vidis uklapaju li ti se uopce u plan. Ako da, onda nastavis, ako ne, prestanes ih kupovati i gotovo.


Edited by bejb - 02 Rujan 2014 at 19:17
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 18:47
Kupi proteine s okusom, whey i možda casein i uzmi okus koji najviše voliš. Zašto bi ti mršavljenje bilo teško ako može biti lagano. Kad ti se hoće nešto slatko, makneš jedan shake sa zanemarivom količinom ugljikohidrata i masti, plus uneseš proteina i kalcija, a jedno i drugo ti treba da postigneš svoj cilj.

I neovisno o proteinima, sredi malo prehranu, ovo što ti radiš svom tijelu je protivno ženevskoj konvenciji i ako tako nastaviš izručit ćemo te u Haag. Moraš jesti, i imat kvalitetnu prehranu. Špeka oko struka se nećeš riješit izgladnjivanjem već kvalitetnijom i uravnoteženom prehranom.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 18:27
Originally posted by Bathory Bathory wrote:

Ok,znači uzimanje proteina za sad mogu zaboravit...i počet jest više,i trenirat više. Krećem
Ma moizes uzeti proteine, ali nisu obavezni.
Ja ih imam trenutno, ali da ih i nemam, ne bi mi napravilo neku razliku.
Imam ih jer mi je ponekad ok popiti ih ili napraviti neki lazni desert od njih, a sad, da li su prijeko potrebni, pa ne bi bas rekla da jesu. U prijevodu, mozes ih kupiti, ali i ne moras. Nadam se da si skuzila kaj sam htjela reci TongueSmile
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 23:32
provaj pa javi :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 19:40
E,to volim...kad mi lijepo napišeš u gramima :D
Onda ću tako napravit,hvala :)
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 18:09
Za međuobrok, ja osobno: 250g svježeg, ili 100g edamera i sličnog tvrdog sira plus šaka orašastih, a ako nisu orašasti onda voćka bilo koja količinski veličina šake.
tebi je vjerojatno dosta 150g ili 50-70 nekog krutog.


Edited by White_Insane - 01 Rujan 2014 at 18:09
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 17:58
Hvala!
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 17:56
za međuobrok možeš neku voćku u kombinaciji sa orašastim plodovima, jogurtom, posnim..
rajčicu ili neko drugo povrće s nekim izvorom proteina.. imaš izbora :)
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 17:52
Wow,puno hrane..malo me to plaši ( ne da neću moć pojest,dapače )nego da neću mršavit tako. Al ok, ti znaš bolje nego ja. Onda ću pojačat obroke. A međuobrok? Šta da jedem?
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 17:41
D:1 jaje,1 bjelanjak,100 g posnog i mala rajčica +jedno jaje
R:salata,šnita raženog kruha ubacit mesa-ribe
V:80 g tune i 2 manje rajčice ovo mozes i duplu dozu
fali barem jedan međuobrok

Drugi dan
D:50 g zobenih,žličica lanenih (uz zob i lan, opet fali proteina...)
R:100 g posnog i jabuka posni može i duplo....i to čak dva puta na dan
V:salata ovo nije obrok nisi na farmi :D
fali barem jedan međuobrok

Treći dan
D:šaka mrkve,žlica posnog i 1 jaje može i 2 jaja
R:100 g pilećih prsa i jedna velika rajčica dupla doza piletine
V:Banana i velika žlica posnog opet posni, al ok voliš ga, al neka to bude bar 150g po obroku a ne žlica...
fali barem jedan međuobrok

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 17:39
Ok,znači uzimanje proteina za sad mogu zaboravit...i počet jest više,i trenirat više. Krećem
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 17:33
BMR je količina koju tijelo potroši samo za pumpanje krvi i slično, pa čak i da čitav dan ne ustaneš iz kreveta. Tako, da think againSmile Neće te udebljati tih 1440 kalorija sigurno, krivo misliš.
Naravno, važan element (i najteži ) je strpljenje.


Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 17:24
A izuračunala sam si BMR koji iznosi 1440...ali čisto sumnjam da je zapravo toliko,s obzirom na to šta sam sve napravila svom tijelu. Mislim da je brojka u biti puno manja.
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 17:11
Uhvatila sam te na blogu :)

Bez brige, neces se udebljati ako jedes vise, znaci moguce je mrsavjeti i ne biti izgladnjela. Pokusaj izracunati minimalne kalorijske potrebe za dan. Meni pomaže doista.
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 16:41
Znam da je malo,jer sam jako gladna. Ali nemogu drugačije mršavit...jer mi se metabolizam jako poremetio od prejedanja i gladovanja.
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.