New Posts New Posts RSS Feed - Kako smanjiti mišićnu masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smanjiti mišićnu masu

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Marko0 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 03:06
smanjiš još bokove eventualno,nemaš previše masnoće a to možeš sa boljom prehranom/strožom ili više vježbanja,vježbe koje aktiviraju tu skupinu,probaj pogledati valjda ćeš nešto nać :)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 07:14
Mislim da ću morati osnovati neki stožer za očuvanje prirodnih oblina i biedronkinih bokova. Nema tu ništa viška, pogotovo dok ih nismo vidjeli kako se vrte oko štange.

Probaj povećati unos omega-3 masti. Sardine u umaku od rajčice za doručak i večeru, i smanjiti unos omega-6 masti, smanji sva biljna ulja, bilo što što dolazi iz sjemenki.
Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 09:14
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:

Probaj povećati unos omega-3 masti. Sardine u umaku od rajčice za doručak i večeru, i smanjiti unos omega-6 masti, smanji sva biljna ulja, bilo što što dolazi iz sjemenki.


znači maslinovo, bučino i laneno ulje su out? oh my, oh my :(
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 11:32
Ako igdje imas tvrdokornog speka viska, on se u velikoj mjeri sastoji od visestruko nezasicene linoleinske kiseline. Nju pod kontrolom drzi DHA iz ribljeg ulja. Da maksimiziras ucinak povecanog unosa omege-3, minimiziraj unos omege-6. Maslinovo je 10% linoleinska, isto kao i svinjska mast. Maslac i kokosovo ulje samo 2%
Back to Top
sixpack View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2014
Location: RI
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sixpack Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 11:36
Pozdrav, pridružujem se pohvalama ! Izgledaš izvrsno, ja nebi ništa mjenjala :) nego kako ste uspjeli procijeniti da ima masti na bokovima ?
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 14:32
Fora je sto ne znam koliko ti jos strozije kao vegeterijanac mozes ici sa prehranom, i ovako se pitam odakle ti bilo kakav suficit za masu, pretpostavljam da ne jedes ni dzankaru od hrane niti da tamanis slatko tako da nisam sigurna koliko moras prehranu da steses jos odnosno gde ces vise da je steses ali za to bas treba da se vidi tacno kakav ti je jelovnik i da li nesto moze da se oduzme a doda nesto pametnije. Ali sto se vezbanja tice mislim da ti svakako treba neka aerobnost ili kardio da se samo maaalko otopis (iako ti realno ne treba, ali subjektivno ti smeta tako da mi ovde do sutra mozemo da pricamo da ne treba, tebi ce smetati i gotovo) i svakako ce ti koristiti kao dopuna jogi i vec anaerobnom pole dance-u. Probaj sa nekim trckanjem od pola sata-45 minuta ili seeetaj puno, ja sam jedno vreme samo setnje ubacila - doduse moraju biti duze - i vec sam videla neke sitne promenice na sebi, sve do tada mi je u treningu bila samo anaerobnost i telo krene da reaguje prosto na taj steady paced low intensity momenat - opet ovo je samo moje iskustvo, nije nista uklesano u nauku ali kontam da je to trcanje sa razlogom osnova svakog sporta jbm li ga.

Ja sam se uhvatila malo tog trcanja kao primer ali probaj bajs, rolere, plivanje sta god bi ti od toga prijalo i bilo uzivanje. Mozda je resenje kojim bi ti bila zadovoljna jednostavno da smras na primer 2 kile i to bi ti dalo neko vizuelno zadovoljenje...Je l' imas sliku nekog tela koje je slicno tvome a dopada ti se cisto kao neki reper sta je po tebi prihvatljivo a nije nabujalo sto se misica tice? Pa da vidimo kako ces da dodjes do toga :D

Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 12:36
da, ne jedem dzank, a niti se pejedam slatkisima. tj. od slatkisa ne jedem nista, osim tu i tamo kad napravim neku pitu (tome ne mogu odlit :D).
ono sta me zivcira jest to da po prirodi imam malo jace noge i uvijek kad god se udebljam ode sve u noge i guzu. zato sam i stavila ovaj post jer mi nesto nije jasno. dakle, treniram svaki dan (ok, samo jogu, nemam nikakve aerobne treninge) i u zadnja dva mjeseca sam se udebljala 4 kg, a jedem isto ko i prije pa sam zaključila da su to misšići s obzirom na to da nemam sala. ali ono, ne mogu vise stat ni u jedne traperice koje imam, kao ni haljinu -.-'
evo sta inace jede, otprilike:

Doručak: svaki dan isto - zobene pahuljice i jogurt, jedna banana i čaj
Ručak:salata od pomidoro, paprike, zrnatog sira (nekad tofu), crvenog graha i jos tako svačeg sta nadem u frizideru sa sjemenkama lana i suncokreta i začinjena s maslinom i bucinim uljem (malo sam addict o njima :D ) i nekad tunu ubacim...nekad jedem kajgana jaja samo ili kvinoju/couscous s kuhanim povrćem i tofuom ili blitvu i srdele/inćune/girice/orade
Večera: nekad museli pahuljice s jogurtom, nekad smoothie od voća s jogurtom, nekad ništa
I još tokom dana pojedem koju voćku i popijem jednu kavu. I to je to. Ne jdem prženu hranu, ne tamanim sendviče, čokolade. Kad mi se jede slatko pojedem komadić-dva čkolade, ali nije da se ubijam od nje. :D

Pa eto, ako mi neko može objasnit, bila bih zahvalana.

Prije sam uzimala whey (ne iza svakog treninga, ali recimo 3x tjedno) i kad sam potrošila sam kupila proteine konoplje koje isto tako tu i tamo sad koristim..
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 18:25
Sama si si dala odgovor, prehranu ja nebi dirao iskreno.
Ubaci 20min cardia dnevno nekog ako možeš i to radi jedno 3 tjedna pa vidi pomak.
Svaki tjedan povećaj cardio za 3-4min.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 10:46
koliko puta tjedno bi bilo ok ovo raditi? http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/HIIT-Like-a-Girl-Round-2-Fat-Burning-HIIT-Cardio-Workout/gc/

uz jogu i pole dance? :D
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 11:02
Recimo ovako ako možeš:
jedan dan joggiranj 20min
drugi dan ovo
treći dan voziš bajk 15min (HIIT, tako da nakon 30-45sec odradiš šprint na bajku od 30sec, pa skupiš opet snage i opet ponoviš tako dok ne skupiš 15)
odmoriš jedan dan, ponoviš ova 3 dana pa opet odmoriš i tako u krug.
recimo to je jedan od primjera
a ako misliš HIIT-at sa ovom tu curom, e onda nebi krenuo naglo, odradi pa 2 dana pauza pa opet i tako u krug. kada budeš vidila da možeš i da imaš kondicije ubaci svaki drugi dan, samo nakon 2tj. će ti jedan te isti ovaj HIIT što si poslala dosadit :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 11:28
Upravo nju ja pratim, zimus sam uspila uz ovaj video http://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s za mjesec i pol svakodnevnog vjezbanja smrsati 5 kg (sa 64 na 59). Normalno pazila sam na ishranu, ali sam odjednom zastekala i vratila se na 62. Sad za sad sam na 60, i opet radim iste vjezbe svakodnevno, dok mi ne dosadi, a onda imam druge spremljene u rukavu :P
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 11:47
Didi jesi probala ZuzkuLight ili BodyRock?
Svaki dan možeš imat nešto drugo za radit, i brže bi smršavila.
Jer kada radiš svaki dan jedno te isto tijelo i tkiva se prilagode na te fizičke pokrete i počne za istu vježbu koju si radila prvi dan u 10-15tom danu trošiti i do 50posto manje energije (kalorija, a samim time i masnoće) pošto je postalo "efikasno" i prilagodilo se na taj stimulus.
Ne moraš mijenjati vježbu al intenzitet, tempo i ostale faktore bi trebalo mijenjati, kako se tijelo nebi baš prilagodilo tako lako.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 11:55
Da budem iskrena nisam probala, jedino sto radim je taj video koji sam objavila, neke od ove grupe vjezbi http://www.youtube.com/watch?v=yRaK0Vyh5z4 i to je to. Zam, i sama sam primjetila, kao sto sam spomenula da sam zimus dobro krenula, ali onda sam stala, nije se vise nista mijenjalo, pretpostavljala sam da je tijelo postalo imuno na ove vjezbe..Mozes li mi poslati primjer vjezbi tih koje si naveo, pa ubacit cu i to, sto da ne :)
Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 11:58
imam ja kondicije za ovo i bez beda odradim vjezbe :) zanima me dal je dosta ovo tipa 2x tjedno radit (vikendom) jer više neću baš imati vremena preko tjedna uz pole dance i jogu jos i skakutat na ovakve stvari :D
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 13:07
Možeš i vikendom da.
Al možeš bilo koju aktivnost,ne moraš ti baš to, odeš plivat (bazen), odeš u šumu, odeš trčat, šta god, ne moraš se bazirati na jednoj stvari svaki vikend isto :)

Didi
https://www.youtube.com/user/charliejames1975
https://www.youtube.com/user/ZuzkaLight

Kreni od starih videa zuzka light di imaš zwow 1-60 pa dalje. Ili samo kreni od bilo kuda što te tamo vuče i što misliš da možeš napraviti.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 13:56


Živjele jake noge i guza, da ih bar više ima :)

A sve je rečeno, ja se neću previše ubacivati sa svojim vizijama jer su nebitne. Nema tu viška mišića, to sigurno, a drugo je sve svakome na ukus, biedronki prvenstveno. Ja bih prvo popravila večeru (ribice i povrće idealno), nabavila veću robu i poštovala svoju ženstvenost :) 

Ako ti smeta stanje od struka na dolje, kreći se što više ;)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.