New Posts New Posts RSS Feed - Lijep pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lijep pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
kenokng View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2014
Location: Sarajevo
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kenokng Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Lijep pozdrav svima
    Posted: 02 Listopad 2014 at 14:58
pokusao sam edit ali nece ne ide,a zaboravio sam napisati osnovne stvari....imam 125 kg,cilj mi je smrsati na 100 kg,poceo sa m sa treninzima ove sedmice,treniram 4 puta sedmicno po planu i programu tipa ponedeljak grudi i triceps,utorak ledja biceps srijeda pauza,cetvrtak ramena petak noge i grudi....jednom sedmincno imam timsko trcanje na jednom nasem setalistu + jedan trening sedmicno Floor hockey.Led nam pocinje u Januaru i planiram koliko toliko smanjiti svoju tezinu.

Moja ishrana izgleda ovako (naravno od ponedeljka):
Dorucak:Zobene pahuljice(viola) sa mlijekom 0.5%mm+30 gr. whey protein
Medju obrok:rizni krekeri (k-plus 100 grama) i ponekad neka vocka
Rucak:pileci fileti peceni bez ulja i masti 250 gr+ salata ili tunjeina cijedjena + salata/riza
Poslije treninga(jer sam na poslu do 15:30):whey protein 50gr+jabuka
Vecera:Posni sir (odokativno)...

imate li nekih prijedloga o promjenama smanjivanju itd....

lijep pozdrav
What a f**k is WTF???????
Back to Top
kenokng View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2014
Location: Sarajevo
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kenokng Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 14:27
Ja sam Kenan,zivim u Sarajevu,imam 27 godina,zaposlen,treniram hockey koliko imamo led a onda se pravi velika pauza tokom ljetnog perioda,pa se malo drzim teretane...Sad trenutno sam se malo zapustio(malo vise),pa sam u pripremnoj fazi za povratak u kondiciju i skidanje masnih naslaga.
Visok sam 195.

nadam se lijepom druzenju,

do pisanja...

Lijep pozdrav,

Kenan
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.