New Posts New Posts RSS Feed - Živili i pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Živili i pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Živili i pozdrav
    Posted: 21 Listopad 2014 at 13:21
..možda si se previše opustio

Nema sekiracije uporan trening i proći će.
Samo znaj da će svake godine biti sve teže skinuti ove kilice od opuštanja
keep walking
Back to Top
rocky_balboa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rocky_balboa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2014 at 15:55
Evo tu sam novi, cesto pratim clanke na ovoj stranici i rasprave na forumu pa sam i sam odlucio postavit pitanje. Naima cijeli zivot se bavim vjezbanjem ( plivanje ,trcanje, planinarenje,biciklizam, core gym itd) . ljeti se zbog kolicine posla i stresa malo zapustim al nista previse a na jesen se aktiviram kao sto je to slucaj ove godine. Naime nista nebi bilo neobicno da zadnja dva tjedna nisam dobio 5 kg.i hlace u koje sam mogao normalno uc sada jedva navucem i pretjesne su mi. Nista mi nebi bilo cudno da nisam nonstop u treningu a prehrana mi se bazira na najzdravijim namirnicama i preporucenim kolicinama i omjerima pa bi molio ako je neko ima slicnig iskustava da mi se javi i da neki savjet, hvala.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.