New Posts New Posts RSS Feed - Jos jedan novajlija :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jos jedan novajlija :)

 Post Reply Post Reply Page  123 10>
Author
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jos jedan novajlija :)
    Posted: 12 Listopad 2015 at 20:42
Kao da se malo razisla ekipa s foruma :) Evo mene nazad. Trenutno sam na 75 kg, ali moram priznati da sam malo poremetila ishranu. Ljetos sam prolazila jako tezak period u zivotu, izgubila apetit, a na nogama  su me drzale uglavnom razne cokoladice i ti seceri koji na brzinu daju malo energije da preguras dan. Polako vracam zivot pod kontrolu i ishranu sam dosta uredila, ali primjetim kako su misici oslabili i tijelo izgleda opusteno. Kao da je godina dana treniranja i ishrane pala u vodu.

Vratila sam se u teretanu, gdje imamo novi program - BodyAttack (Les Mills). Zelim zategnuti tijelo i i izgubiti mozda jos koju kilicu. Prosle godine ste mi bili nevjerovatna podrska pa se nadm savjetima da odigram ovu igru do kraja :) 
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2015 at 22:39
Svaka čast! Ogroman napredak
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2015 at 17:51
Da vam svima malo mahnem ovog vrelog ljetnog dana LOL Trenutno sam na 74 kg i konfekcijskoj 38. Daleko od toga da imam neke misice, ali tijelo mi lijepo izgleda. Guza se podigla, stomak je prilicno ravan (ostalo ga je nesto malo), ali na nogama (bedrima) ima dosta posla. Najbitnije mi je da koza nije ostala objesena, da nije izgubila elasticnost.  Ovaj mjesec odmaram s treninzima u teretani posto je nemoguce po ovim vrucinama, ali cesto odem trcati na stadionu da istegnem tijelo i psihicki se odmorim posto zaista uzivam u trcanju. Hrana je prava ljetna, svo ovo domace povrce, uglavnom u raznim salatama, voce, meso, sir, jaja...

Citam svoj prvi post u kojem sam imala 86 kg i sjetim se onih pocetnih 97 i tek onda postanem svjesna koliki sam posao uradila, a sto je najbitnije, i tijelo i um su se naucili na neki novi nacin zivota i ishrane i uzivam u tome.

Dobro bi mi doslo par vjezbica za unutrasnju stranu bedara, nesto sto mogu raditi kod kuce i na odmoru, prije povratka u teretanu. 


Edited by SamoTvoja - 26 Srpanj 2015 at 17:52
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 15:02
Da probaš pa vidiš Wink Kreni sa što kvalitetnijim uh-ima, a onda se igraj dalje - ja sam sigurna da ćeš si pobiti taj strah i mit, kao što sam i ja Cool
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 14:52
Nisam. Isprepadana sam sa UH uvece, imam osjecaj da ce mi se sve zalijepiti na noge i stomak Embarrassed Sta bi mi preporucila?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 14:41
Nisi probala sa uh-ima nakon treninga?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 13:55
Sinoc sam poslije treninga vecerala pileci file s nekim dinstanim povrcem (tikvice, paradajz, mrkva...). Vece prije je to bila tunjevina, sir i salata. Uglavnom je piletina ili riba i neko povrce ili sir za veceru.
Tri dana mi je vecera oko pola 8, a dva oko pola 9. Ne znam da li je to prekasno, ali treninzi su mi od 6 i 7 i prerano mi je da jedem prije. Da li je to ok?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 11:39
Draga, sve će ti reći odraz u ogledalu Smile I zapravo sam osjećaj....razina energije, raspoloženje itd.  Moguće da možda malo jedeš s obzirom na navedene aktivnosti, ali moguće i da jedeš dovoljno ako ti sve izgleda super i osjećaš se dobro. Vaga se može zabetonirati iz više razloga - jer jedeš dovoljno, jer gradiš mišiće, ali i jer jedeš premalo Smile Za više mišićne mase, odnosno da se malo oblikuješ, trebat će ti i energije. Ako želiš testirati probaj malo pojačati kalorije, za 100-200njak - evo malo proteina u međuobrok nebi bilo loše ili koji gram uh-a više tu i tamo. Možda ih probati uvrstiti u ručak ako ih inače izbjegavaš, pogotovo ako te trening čeka kasnije.

Što jedeš nakon treninga?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 09:28
Ma, svatko od nas je drugačiji i drugo mu paše. Važno je da ne stagniraš već da imaš rezultate.
Npr. ja jedem u danu 6 ili 7 obroka i na taj način super funkcioniram, a nekome drugome su 3 dovoljna. Ja bih s 3 bila zabetonirana.

samo slušaj svoje tijelo i nema greške.
Be healthy, be happy.
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2015 at 21:31
Hvala Big smile Stalno citam na ovom forumu kako ljudima govore da premalo jedu pa sam se i ja malo zapitala da li jedem dovoljno. Nikada nisam gladna, gledam da jedem raznovrsno, ali nisu to neke velike kolicine, a posto ne brojim kalorije, nemam ni predstavu koliko jedem.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2015 at 12:05
dok god imaš rezultate, sve je dobro. kad rezultati uspore, znat ces da se i metabolizam malo usporio, pa ces mijenjati. Kad ovako radi, nema razloga mudrovati!
i bravo!!!
Be healthy, be happy.
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2015 at 12:02
Jedan poljubac ekipici  Heart Trenutno stojim na 75 kg. Ljudi oko mene su odusevljeni mojim izgledom i uglavnom mi govore da ne trebam vise mrsaviti. Nisam vise opterecena brojevima na vagi ali sam u fazonu jacanja /pravljenja/ misica, posebno nogu posto je na njima ostao taj visak kojeg bih se rado rijesila. I dalje idem na fitnes 3x sedmicno /uglavnom nam trenerica forsira cucnjeve, iskorake, trbusnjake, izdrzaje/. Dva dana u sedmici trcim na stadionu. Nisu neke velike kilometraze posto sam tek pocela ali trudim se da u tih sat vremena sto vise trcim.

Ishrana mi je kao i do sada /zobene ili jaja za dorucak; voce i bademi za uzinu; povrce i meso za rucak, sir, tunjevina, salata ili nesto slicno za veceru/. To je bila hrana kojom sam skinula ovih 21 kg, ali posto sada i trcim, zanima me da li treba sta mijenjati, da ne bude da premalo jedem.

Unaprijed vam hvala na savjetima Big smile
Back to Top
Loknica007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Loknica007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2015 at 18:07
Bok!

S obzirom da sam nova članica ovog foruma, uočila sam temu u koju bih se mmogla ubaciti pozdravom a da ne spamam okolo kao netko novi tko se nije predstavio!

Uglavnom, ja sam djevojka u 24 godini, završila fakultet i radim. Osim tog monotonog dijela života jako volim biti aktivna. Godinama sam se bavila aerobicom, fitnessom, teretanom, no svaki ta aktivnost nije mogla biti dovoljno snažna da pobijedi moju malu metaboličku bolest hipotireozu. Nažalost, imam taj divni poremećaj metabolizma koji omogućava da mi se svaka hrana primjeti ako pretjeram ili jedem nekoliko pogrešnih obroka. No, što sam starija isvjesnija svoje bolesti, odlučila sam se posvetiti tome i pratiti odgovore svog organizma na hranu i vježbanje.
Shvatila sam da to jako dobro funkcionira. Već neko vrijeme kuham sama sebi i vidjela sam da mi metabolzam brze radi, a da ne govorim o aktivnostima koje sam povećala skoro na 5-6 puta tjedno. Moje aktivnosti su uglavnom bicikl, rolanje, trcanje i vjezbe snage kada stignem. SAd pošto je vrijeme bolje, onda te aktivnosti iskoristavam na JArunu, no u zimskom periodu sam vise u teretani.

Stoga, sport i aktivnosti dio su moje svakodnevne rutine. Jako volim i uzivam u tome, tako da mi nekad nije žao ako pogriješim u odabiru hrane jer vidim da aktivnost jako dobro utječe na metabolizam. :)

Eto, za početak toliko od mene. Nadam se da ću uspjeti sve upratiti, poslusati vaše savjete oko prehrane ili vježbi za koje se odlučim :)

Peace!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2015 at 20:22
Bravo , samo naprijed!
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2015 at 19:30
Evo i mene, da mi tema ne ode u zaborav :) Uspjesno odrzavam tezinu, cak sam izgubila jos 1 kg od zadnjeg tipkanja, ali sam to potisnula u drugi plan. Jedem dosta zdravo, treniram ali se ne opterecujem sa tih par kila koje su ostale, posto kako ide proljece postajem sve aktivnija i pa znam da ce i taj ostatak spasti.

Ljubim vas sve i redovno vas citam  Heart
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2015 at 23:56

 
Hug Ma svi smo mi jedan dobar tim Wink

Tako je, samo lagano i jedva čekam da se javiš sa dojmovima Smile A ako ti prije zatreba koji savjet, imaš open inbox ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.