New Posts New Posts RSS Feed - Jos jedan novajlija :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jos jedan novajlija :)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
Author
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 07:48
Clap
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 06:45
Stanem maloprije na vagu i osmijeh od uha do uha LOL 78,3 Big smile Prvo sam morala s vama da podijelim, makar na posao zakasnila LOL A u subotu isla kupiti nesto odjece posto mi je sve preveliko i kupim konfekcijsku 40... ja koja zadnjih 10 godina nosim 44-46 Big smile Hvala vam na podrsci i savjetima HugHeart

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2015 at 20:00
Istina Big smile Kada jedem zdravo, osjecam se lagano, pokretno, zivo, a jucerasnja hrana iako je bilo malo, ucinila me da se osjecam napuhano, tromo, pospano. Ali gladne oci treba nekad zadovoljiti LOL
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2015 at 17:07
To je onaj period kad shvatis da jedes "zdravo" ne zato jer moraš, već zato jer se s takvom prehranom bolje osjećaš.
Be healthy, be happy.
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2015 at 17:02
Mislim da zadugo necu pozeljeti nesto od te hrane Big smile
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2015 at 16:48
Originally posted by SamoTvoja SamoTvoja wrote:

I ja sebi stalno ponavljam da je to voda i da ce za par dana sve biti kako treba. A Dena, danas sam sebe pocastila cheat day-em, nekim stvarima koje bas dugo nisam jela, uglavnom neka malo masnija hrana (malo majoneze, malo mlijecnog namaza, ajvara, u nekim normalnim kolicinama). I jedem i skontam da mi nije ni blizu to zadovoljstvo koje sam mislila da ce biti :) Sad sam spremna da nastavim dalje cisto :)

...Thumbs Up...tako i triba...na duge staze dijete nisu dobre i dobro je da se malo organizam resetira...ovo šta sam zacrvenija gori to mi je poznatoBig smile...ja bi se tolko priždera da bi mi se taj cheat day zgadija na kraju danaLOL...svaki put bi reka;: nije ovo više za mene...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2015 at 19:29
I ja sebi stalno ponavljam da je to voda i da ce za par dana sve biti kako treba. A Dena, danas sam sebe pocastila cheat day-em, nekim stvarima koje bas dugo nisam jela, uglavnom neka malo masnija hrana (malo majoneze, malo mlijecnog namaza, ajvara, u nekim normalnim kolicinama). I jedem i skontam da mi nije ni blizu to zadovoljstvo koje sam mislila da ce biti :) Sad sam spremna da nastavim dalje cisto :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 15:45

voda, voda, za sve fluktuacije s težinom okrivite vodu Big smile Ne ozbiljno, istina....samo tvoja, no panic....ja bih se fokusirala na sve ovo drugo što si rekla jer je to ono najbitnije....da odjeća pada, ljudi pozitivno reagiraju, tijelo se oblikuje, pa to je to Wink a fluktuacije i inače, a pogotovo u fazama mršavljenja su normalne, pa i stagnacije od tjedan-dva....nastavi ovako pa ćemo vidjeti za koji tjedan, nekad tijelo samo od sebe klikne i paf....vaga razveseli, a da ništa extra poduzeto nije Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 14:17
Originally posted by SamoTvoja SamoTvoja wrote:

Vi meni dodjete kao psihoterapija :) Vagu cu jedan dan kroz prozor baciti :) Jutros 80,0, a prije 5 dana 79,5 i nemam pojma gdje se tih pola kile naslo. I svi govore kako super napredujem, tijelo mi se fino oblikuje, odjeca mi visi na meni, ali prokleti broj nece da padne ispod 80 :) Izvinite sto malo kukam Embarrassed

...LOL...nemoj se vagati...možeš li vizualno na sebi osjetit promjene?...voda...voda.. vodaLOL...zna dobro te psihički protrest...tijelo ti u fazi mršavljenja dosta akumulira vodu...pogotovo u donjem dijelu trbuha....to šta ti kaže katkad vaga manje tijelo ti izbaci vodu zato šta konzumiraš hranu bogatu kalijem...banana,zob,povrće,krumpir,kikiriki...a i kofein ti podiže razinu kalija u organizmu..Wink
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 10:08
Vi meni dodjete kao psihoterapija :) Vagu cu jedan dan kroz prozor baciti :) Jutros 80,0, a prije 5 dana 79,5 i nemam pojma gdje se tih pola kile naslo. I svi govore kako super napredujem, tijelo mi se fino oblikuje, odjeca mi visi na meni, ali prokleti broj nece da padne ispod 80 :) Izvinite sto malo kukam Embarrassed
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2015 at 12:44
Hvala ZorroRi :D Nekada ni sama ne znam odakle mi tolika motivacija i ustrajnost :) ekipica ovdje puno pomaze, a i kada udjes u haljinicu ili suknjicu M velicine, onda dobijes jos vise volje za dalje :D
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2015 at 09:18
Pozdrav,

budi ponosna na sebe i svoju ustrajnost. Mnogima bi mogla biti uzor. Samo tako naprijed. Nema velikih rezultata ni preko noći, ni bez truda.

Vijača je jako dobar rekvizit za topiti masno tkivo tako da go go go! ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2015 at 08:13
Izdrzaj, razne vrste trbusnjaka, a kod kuce uglavnom preskacem vijacu i radim vjezbe za ruke posto su i dalje dosta slabe. Imam i loptu za pilates kuci pa i neke vjezbice s njom radim danima kada nisam u teretani.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2015 at 08:08
Ma bravo, svaka čast Clap  Zbilja se trudiš! Thumbs Up

Koje vježbe za trbuh radiš? Mada se ja ne bih previše trbušnjacima zamarala, treba tu još masti istopit ;) Radiš li još nešto osim aerobika?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2015 at 08:06
Da ne pomislite da sam odustala :D 80,5 :) Mislim da od srednje skole nisam imala manje :) Ubacila sam mladi sir u dorucak uz pahuljice i godi mi. Vikendom uz dorucak uzmem i neko povrce kao salatu (cvekla, kupus, krastavci...). Trenutno ne osjecam neku potrebu za secerom.

Treba mi vas savjet za vjezbanje. Aerobik mi fino oblikuje tijelo, vec imam i nesto malo misica, medjutim donji dio stomaka kao da se ne smanjuje. Trbusnjaci kao da samo djeluju na gornji dio :) 
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2015 at 20:33
Malo sam se opustila za vrijeme praznika. Srecom nije bilo nekih posljedica, ali ni napretka pa sam od danas ponovno na zdravom rezimu i teretani :) Za par dana javljam kako ide :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.