New Posts New Posts RSS Feed - Jos jedan novajlija :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jos jedan novajlija :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 10>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 16:50
Originally posted by SamoTvoja SamoTvoja wrote:

Ja malo da se pohvalim :) 84 kg jutros :) 2 kg ovog mjeseca i ponosna sam na sebe sto me onih desetak dana stagnacije nije obeshrabrilo. Odjeca koju sam kupila prije mjesec mi posiroka i sad se samo zalim kako nemam sta obuci :) Cak sam pocela i da kuham :) Malo pozitive od mene u ovo subotnje jutro i hvala vam za sve savjete i podrsku :)


To je to Wink Super! Clap

Nekad kad dođe do stagnacije treba samo pričekati tjedan-dva....često da ništa konkretno ni ne promijenimo, kile krenu prema dolje ;) Drago mi je da je tako i kod tebe bilo i veselim se novim rezultatima - sad sigurno imaš dobar kick za dalje Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 17:03
Hvala Gym :) Tvoji mi savjeti i komentari posebno znace :) A sad sam puna energije i volje da idem naprijed. A ljudi koji me nisu vidjeli zadnjih par mjeseci su odusevljeni mojom promjenom. LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 17:18
Hug

Eeee to volim, kada okolina primjeti i hvali, kakva vaga nam onda treba! Big smile

Nego reci ti nama, kako sada izgledaju doručak i večerica? Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 17:29
Ja kada se gledam u ogledalu, ne primjetim bas tako veliku promjenu ali ako odjeca spada i svi vam govore, znaci da se nesto desava :)

Dorucak su radnim danima zobene pahuljice s jogurtom. Imam i pakovanje onih sa dodacima voca pa ponekad varam posto mi se trazi slatka hrana. Vikendom su redovno jaja posto ih u toku sedmice ne stignem spremati. Jutros sam u njih stavila malo dimljene ribe, nekada stavim malo sira, cisto da dobijem bolji ukus.

Vecera mi je posni sir, jogurt i neko meso poput dimljenog lososa, neke ribe ili pileceg filea. Kolicinski to ne bude mnogo posto mi je vecera oko 7. Ali rucak koji je oko 4 mi postaje sve kvalitetniji, pocinjem da uvodim namirnice koje nikada nisam zeljela jesti poput brokula, karfiola, gljiva...te neke zdrave hrane :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 17:40
Ja obožavam omlet sa lososom Wink ili malo pureće šunkice, koju sam dosta smanjila u odnosu na prije ali uleti tu i tamo.

S vremenom prijeđi na čiste zobene, a tu slatkoću osiguraj sa šakom šumskog voća i cimetom, možeš čak i sa žličicom kakaa. I opet ću ga spomenuti....maslac od badema.....nakon žličice toga prelivene po mixu zobenih, svježeg sira i šumskog voća na slatko ni ne pomišljam ;) Eee čak i stevia napravi razliku ;)

I da, nebi ti škodilo malo zdravih masti ;)

Jogurt je običan ili i dalje voćni? :) Ne bi ti bilo loše kombinirati jogurt s posnim, da si osiguraš malo više proteina ujutro, a i zasitila biš se više.

Ima li kakvog zelenila u večeri uz te proteine? :)








"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 17:58
Ujutro je vocni a ostatak dana obicni jogurt. Znam da ujutro pojedem dosta secera i stalno trazim nacine da ga zamjenim nekom zdravijom varijantom. Ljeti sam uzimala svjeze sumsko voce za dorucak uz zobene pa bi mogle i ove smrznute proci. Za maslac od badema nisam cula, ali potrazit cu.

 Bademe inace jedem za medjuobrok s vocem i racunam kao zdrave masti, ali mogu probati i jos nesto ako treba. 

A zelenilo i ja inace nismo najbolje drugarice pa ga rijetko bude. Nekad ako ostane od rucka neke blitve ili salate od kupusa, volim je pojesti hladnu s limunom ali ostalo slabo.


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 18:23
Običan jogurt, probaj dodati žličicu ekstrakta vanilije pa ćeš dobiti jogurt od vanilije ;) Dosta šećera da, ok, imaš i s time rezultate ali nije sve u kalorijama i uvjerena sam da bi ti sa malim promjenama ujutro još i bolje krenulo ;)

Slobodno uzmi zaleđeno, ja sam stalno na tome i brijem da je još i bolje kad se odmah smrzava ;)

Znam da jedeš bademe, mislila sam da bi ti u doručku masti dobro došle ;) Radi ravnoteže, sitosti i puno toga dobroga što donose tijelu općenito. Lanene, bademi, sve ove sjemenkice druge.....eto, i taj maslac ;) Općenito - nekako mi se čini da tvoj metabolizam preferira više masti od šećera ;)

Auuuu i to je to od povrća? A bar obična salata? Tikvice možda?  Kelj? Kelj je zakon! Ako ništa drugo...pa daj bar zelenu salatu uz te proteine....malo paprika u boji :), rajčica, krastavaca kad ih ima.....daj malo boje i nutrijenata, u tebe sve bijelo Big smile






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 18:41
Lose navike u prehrani su me i dovele do onih strasnih 97 s pocetka. Ono djecije "ne volim ovo, ne volim ono" kod mene je bas potrajalo pa tek sad pocinjem jesti povrce. Tikvice bih moga, krastavce isto tako, cveklu npr. ali onu konzerviranu i cherry moze proci, brokule i karfiol i blitva su vec standardno :) Moram sutra malo do marketa da smislim nesto posto imam volju, samo mi treba neko da me malo uputi u te osnove zdrave prehrane :) Hvala ti puno na savjetima Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 18:58

Pa dobro je, nije loše, nije baš da si totalno kontra svega - to bi bilo loše Big smile Možda i nije baš da ne voliš nego se nisi dovoljno potrudila da si iskreiraš neke fine kombinacije, upotrijebila prave začine....to povrće zbilja postaje fino kad se da malo truda iako je meni super i ono direkt izvađeno iz vode i malo posoljeno Wink

Aaaaa ma sve što nije u šarenoj kutijici i sa deklaracijom, samo trpaj u košaricu Big smile Ima dosta izbora s tim povrćem tako da ti nikad ne mora biti dosadno ni jednolično....eto i tikvice su odlične i pašu uz svaki obrok, a meni treba 15-ak minuta da ih napravim, na malo maslinovog ulja, luka, s malo umaka od rajčice i začina....eto, to mi upravo današnja večerica uz srdelice ;) Još napravim u većoj količini pa me prati kroz 2-3 dana, slaže se uz sve ;)


Nema na čemu! ;) 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 19:08
Originally posted by SamoTvoja SamoTvoja wrote:

Lose navike u prehrani su me i dovele do onih strasnih 97 s pocetka. Ono djecije "ne volim ovo, ne volim ono" kod mene je bas potrajalo pa tek sad pocinjem jesti povrce. Tikvice bih moga, krastavce isto tako, cveklu npr. ali onu konzerviranu i cherry moze proci, brokule i karfiol i blitva su vec standardno :) Moram sutra malo do marketa da smislim nesto posto imam volju, samo mi treba neko da me malo uputi u te osnove zdrave prehrane :) Hvala ti puno na savjetima Big smile

koliko piješ vode dnevno?
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 20:31
Mnogo, i po 3 litra dnevno obicne vode. Sokove, cajeve i sl.ne pijem, samo jednu kafu dnevno.
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2014 at 18:21
Evo mene na par minuta :) Imala sam problem s karakterom. Kako sam pocela jesti ciste zobene i obicni jogurt (dodavala sam malo sumskog voca) stalno mi se trazila slatka hrana i stalno sam jela neke cokoladice i brljala i cak vratila nekih pola kile.  Mozda nije najbolji izbor ali vratila sam se na vocni jogurt i pahuljice s dodacima i vec par dana stvar drzim po kontrolom. Uglavnom nisam odustala, ali sa tim secerima stalna borba :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2014 at 00:33
Jesi probala sa steviom, bar za neki prijelazni period? Stavljaš li cimet? Probaj ubaciti i malo kokosa u tu varijantu, ili pak to šumsko voće baš smiksat sa jogurtom da dobiješ prirodni voćni jogurt :) Možeš i pojest kockicu tamne čokolade ili ju čak naribat preko toga.....ili posut sa malo orašastih....i da, opet ću bit dosadna s tim - maslac od badema (kojeg btw. možeš i sama napravit) ti je izvrsna zamjena za slatko, a još podmiriš i unos masti ;)

Eto...malo ideja pa probaj, ne trebaju ti ti voćni jogurt, to ti je samo navika.....trebaš proći određeni period da ti se malo okusi prilagode...

Meni je tako bilo sa steviom. Neko vrijeme sam je gurala u svoju kašicu za doručak da mi bude lijepo slatko pa mi je trebalo tjedan dana da se naviknem na odjednom bljutavi okus kad sam ju prestala koristit....a prije mi je bilo baš fino bez stevie :)) Tako da....navikneš se na sve kad si daš malo vremena... ;)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2014 at 06:53
Probacu steviu. Cak sam stavljala po kasikicu meda sa svim tim sumskim vocem i nije problem, ukusno mi, sita sam, sve super, ali zato iza 5 sati bih najradije usla u fabriku cokolade koliko mi se trazi slatko. Prvih par dana je to bila kockica, a onda i cijeli red. Pokusat cu ponovo s tim cistim stvarima, samo par dana dok se stavim pod kontrolu.
I da se pohvalim, ubacila sam u veceru nekog zelenila...kupus, salata, cvekla...ne puno ali napredak je sto to jedem uopce :D Hvala ti Gym :D
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2014 at 08:19
Probaj uzet neke proteine s voćnim okusom i njih ubaci u obični jogurt. Još bolja varijanta ako je grčki jogurt jer budeš bila duže sita. Bude bolje nego kupovni voćni, a nema šećera. Alternativno, možeš i malo smrznit i dobiješ sladoled.
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2014 at 08:55
....jedan put sam napisa da se triba opustit jedan dan u sedmici i jest sve šta volišBig smile....pa nije tijelo od betona da ga se može maltretirat misecimaCry.....ispočetka sve ide super a kasnije sve staje... padaš u depresiju a psiha te umete jer sam to sve prošaWink....zanimljivo je kad nekome želim pomoć za pojedince ispadam da nemam veze i da su to obične gluposti šta pišem ...ako se odluči ići na dijetu i ako se bojiš e onda se triba toga ostavit ....npr keto dijeta ispočetka se ubijaš mastima i kolko bi to ljudi prihvatilo ako se boje..."0"....samo [email protected]ću ozbiljan i reći ću ti ozbiljno....to šta si gladna i šta ti tijelo traži slatko bojim se da ti je to sve stalo jer si tijelo izmrcvarila....adaptiralo ti se na taj režim života...i niko ti neće pomoć sa nikakvim jelovnicima .....bojim se da ti živiš u još većem deficitu od  normalnog deficita...a virujen da si i psihički dotučena a možda i agresivna...sretnoThumbs Up..


iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.