New Posts New Posts RSS Feed - proteinska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteinska dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
Author
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2014 at 22:52
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

TDEE  mi je oko 2500 a nikad ne prelazim 2000 al kg miruju ...
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2014 at 22:46
ma i bez vage ovo je puno kg , imam stomacinu :D noge i ruke su ok , samo vrat i stomak :) al to je nista kakav sam bio kad sam imao 111kg :) nemam uopste neki trening, sedmicno 2-3x steper i sklekovi i malo neki teg dizem da ne bih i ovo malo misica na rukama izgubio :) evo moja ishrana danas, dorucak kiseli sir valjda znate na sta mislim , i 2 jaja,
tacnije 2 jaja isprzena u tavi i poslije pomijesano sa sirom, dakle skoro nikako UH nema.  rucak - samo ona kesica maslina u slanoj vodi , ukupno je 200grama al ne znam koliko ima bez te vode koju sam bacio , i vecera koja je bila oko 5h ,par kasika kiselog sira i kuhani pileci batak . i salata nesto kao ruska, bez majoneze ili kajmaka ... eto sta mislite o ovome :)
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2014 at 20:52
Da, Fortitudo je ljepo opazia, ne bi se treba toliko koncetrirat na vagu, zrcalo je pravo mjerilo uspijeha...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2014 at 16:41
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

TDEE  mije oko 2500 a nikad ne prelazim 2000 al kg miruju ...

Nemoj samo gledati kilograme i opterećivati se brojkom koju vaga pokaže. Vaga nije mjerilo uspjeha. Wink Nije isto imati 50 kg sala i mišića. Pravo pitanje je jeli se vidi fizička promjena i mjere tijela. Ako kilogrami i dalje stoje ne znači da nema uspjeha. Zato lijepo ostavi vagu i radije se slikaj i zapisuj dimenzije tijela. I napiši svoj program treninga i prehrane ako želiš da ti malo više pomognemo. Smile
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2014 at 16:02
TDEE  mije oko 2500 a nikad ne prelazim 2000 al kg miruju ...
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2014 at 15:31
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

zaboravio sam jel se pravi deficit za  500 kalorija od bazalnog metabolizma ili od TDEE


Od TDEE   
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2014 at 13:41
pisao sam nekad na ovom forumu , imao sam 111kg smrao na 86 kg , i za odredjen period oko 8 9 mjeseci popeo sam se na 92-93kg , cilj mi je smrsati na 83 s tim da osjecam neki zastoj , ili nmg da si priviklnem na strogi rezim ishrane. sad sam poceo da jedem hranu bogatu proteinima ,a cu i vise vode piti, da ne bi bubrezi stradali , a UH svesti na minimum. sta mislite o tome, imam steper koji ponekad koristim i sklekove takodje . 
i zaboravio sam jel se pravi deficit za  500 kalorija od bazalnog metabolizma ili od TDEE
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.