New Posts New Posts RSS Feed - proteinska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteinska dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
Author
Ygritte View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2014
Location: Zg
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ygritte Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2015 at 19:46
Opće je poznato da u industrijski proizvedene ćevape ide 100% meso...bez soje i sličnih dodataka koji su puni UH. Tako da me baš čudi da nisi mogao ući u ketozu...A količina tvoje bahatosti i bezobrazluka prema ljudima koji su ti cijelo vrijeme željeli pomoći je tolika da ja sad stvarno mislim da ti provodiš neko socijološko istraživanje o granicama ljudskog strpljenja.
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2015 at 19:17
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

danas citam, u ketogenoj dijeti, SIR NIJE DOZVOLJEN I ZNA ON OMETATI KETOZU

...anele...ne ometa baš svaki sir ketozu...posni,cottage,feta sir ometa....zato kupiš sir koji na sebi ima prikazane nutritivne vrijednosti...



sir sam uzimao domaci, tako da ne znam tacne kcal vrijednosti , ali danas sam vidio tekst iz neke knjige gdje pise kod ove dijete TOTALNO ZABRANJENO JESTI-PITI MLIJEKO I MLIJECNE PROIZVODE ...
jel mi dovoljno 3x10min dnevno na steperu i nekoliko dizanja tegova za pocetak ?
Svježi kravlji sir101724153

da dodam jos, da sam malo detaljnije pregledao i kcal vrijednosti pilecih cevapa koje sam takodje stalno jeo . prateci tablicu na ovoj stranici piletina UH 0 , medjutim na onom pakovanju stoji da sadrzi i nekoliko UH ne sjecam se brojke ali nije bas za zanemariti s obzirom da sam dnevno paklo jeo oko 15-20 cevaoa zavisi od tezine .
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2015 at 19:13
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

danas citam, u ketogenoj dijeti, SIR NIJE DOZVOLJEN I ZNA ON OMETATI KETOZU

...anele...ne ometa baš svaki sir ketozu...posni,cottage,feta sir ometa....zato kupiš sir koji na sebi ima prikazane nutritivne vrijednosti...



sir sam uzimao domaci, tako da ne znam tacne kcal vrijednosti , ali danas sam vidio tekst iz neke knjige gdje pise kod ove dijete TOTALNO ZABRANJENO JESTI-PITI MLIJEKO I MLIJECNE PROIZVODE ...
jel mi dovoljno 3x10min dnevno na steperu i nekoliko dizanja tegova za pocetak ?
Svježi kravlji sir101724153
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2015 at 19:09
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Dobro da si se informirao na vrijeme Big smile Ne grizi se radi toga, nebi ništ drugačije ispalo da ga i nisi jeo ili pratio sticksima, koji su btw nepozdani, no nebitno. Problem je puno dublji i uopće nije bitno dal si koji put ispao iz ketoze, nebi ništ promjenilo u krajnjem ishodu.

ti i tvoje nebuloze jos uvijek tu ...  sir sam jeo skoro svaki dan ,  minimum je bio 300g,  i sta pises dobro si se informisao na vrijeme , sir sam pominjao vise puta i nisi govorio nista osim sto je neko rekao da trebam smanjit kolicinu , i sad ti kao i uvijek javljas se da bi bio pametan ,
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2015 at 17:23
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

danas citam, u ketogenoj dijeti, SIR NIJE DOZVOLJEN I ZNA ON OMETATI KETOZU

...anele...ne ometa baš svaki sir ketozu...posni,cottage,feta sir ometa....zato kupiš sir koji na sebi ima prikazane nutritivne vrijednosti...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2015 at 16:05
Dobro da si se informirao na vrijeme Big smile Ne grizi se radi toga, nebi ništ drugačije ispalo da ga i nisi jeo ili pratio sticksima, koji su btw nepozdani, no nebitno. Problem je puno dublji i uopće nije bitno dal si koji put ispao iz ketoze, nebi ništ promjenilo u krajnjem ishodu.
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2015 at 15:16
danas citam, u ketogenoj dijeti, SIR NIJE DOZVOLJEN I ZNA ON OMETATI KETOZU
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 16:18
pa jbg sta da sam znao da nisam u ketozi opet nista ne bih mogao promijeniti , znam da sam jeo dosta proteina, na pocetku malo ali poslije sam se ispravio ... 
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 15:35
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

meni ste govorili , da jedem premalo , povecao sam ishranu , i krajnji rezultat je bio oko 3kg sutra ujutro cu se vagati, jer ovo sad niej relevantno nista, mislim da mi nisu uzalud prosle 3 sedmice al tu je negdje ... sto se tice teretane nisam mogao , ili mozda je to odbrambeni mehanizam , al shvatite nije lahko odjendom krenut u teretanu isto kao sto nije lahko ni odlucit se na strogi rezim ishrane, to mi je puno smetalo i zato to smatram pametovanjem . sad su vecinom ispiti prosli i imat cu vremena oko mjesec dana za teretanu i to mislim iskoristiti ...

....anele...jesi li koristija KETOSTIX ka šta sam ti napisa....ako nisi onda se ne tribaš ljutit...kako možeš znat da si svaki dan u ketozi ako ih nisi koristija...mene je osobno izbaciva posni sir i mlijeko i tjedan dana sam radi toga  stagnira jer nisam zna...tijelu triba dva dana da uđe u ketozu i ako si taj dan kad si uša popija sokBig smile...vračaš se na početak...i onda si opet za dva dana uša u ketozu i popija kavu sa  mlikom....opet na početak...eto začarani krug...

nisam koristio :S al druze nmg ne bit u ketozi , kad sam samo meso , ribu, jaja, sir , gljive, i brokule jeo ... dao sam 100e za hranu  a opet nista ... :)))

....prijatelju...nemoj bit tako samouvjeren.....ljudi pribole upalu pluća a da i ne znaju...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 15:18
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

meni ste govorili , da jedem premalo , povecao sam ishranu , i krajnji rezultat je bio oko 3kg sutra ujutro cu se vagati, jer ovo sad niej relevantno nista, mislim da mi nisu uzalud prosle 3 sedmice al tu je negdje ... sto se tice teretane nisam mogao , ili mozda je to odbrambeni mehanizam , al shvatite nije lahko odjendom krenut u teretanu isto kao sto nije lahko ni odlucit se na strogi rezim ishrane, to mi je puno smetalo i zato to smatram pametovanjem . sad su vecinom ispiti prosli i imat cu vremena oko mjesec dana za teretanu i to mislim iskoristiti ...

Ja te u potpunosti razumijen da nije lako i za večinu je nemoguće odjednom krenuti u teretanu i na strogi režim prehrane. Upravo zato sam i protiv takvih režima prehrane kod početnika /dugo neaktivnih osoba bez navika. problem je kaj si se nakeljio sam na taj strogi režim, savjete nisi htio poslušati. Tu te opet razumijem heheheh, jer svi kad krenu idu full nabrijani i uvjereni su da su baš oni ti koji će izgurati sve prepreke.Nažalost statistika je surova, 10 od 100 ih progura.....
Posljendnji članak koji sma objavio i ovdje na blogu je upravo pisan radi ovakvih primjera kojih kako i sam vidiš  ima u nedogled i svakodnevno dolaze na portal s isitm pričama.
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 14:29
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

meni ste govorili , da jedem premalo , povecao sam ishranu , i krajnji rezultat je bio oko 3kg sutra ujutro cu se vagati, jer ovo sad niej relevantno nista, mislim da mi nisu uzalud prosle 3 sedmice al tu je negdje ... sto se tice teretane nisam mogao , ili mozda je to odbrambeni mehanizam , al shvatite nije lahko odjendom krenut u teretanu isto kao sto nije lahko ni odlucit se na strogi rezim ishrane, to mi je puno smetalo i zato to smatram pametovanjem . sad su vecinom ispiti prosli i imat cu vremena oko mjesec dana za teretanu i to mislim iskoristiti ...

....anele...jesi li koristija KETOSTIX ka šta sam ti napisa....ako nisi onda se ne tribaš ljutit...kako možeš znat da si svaki dan u ketozi ako ih nisi koristija...mene je osobno izbaciva posni sir i mlijeko i tjedan dana sam radi toga  stagnira jer nisam zna...tijelu triba dva dana da uđe u ketozu i ako si taj dan kad si uša popija sokBig smile...vračaš se na početak...i onda si opet za dva dana uša u ketozu i popija kavu sa  mlikom....opet na početak...eto začarani krug...

nisam koristio :S al druze nmg ne bit u ketozi , kad sam samo meso , ribu, jaja, sir , gljive, i brokule jeo ... dao sam 100e za hranu  a opet nista ... :)))
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 14:27
Originally posted by girlnoonebro girlnoonebro wrote:

Ja sam krenula 3. januara (new year new life fazon LOL) na hajmo reć dijetu, a 8. sam se upisala u teretanu(prvi put u zivotu, nikad nista trenirala nisam)i idem 5 puta sedmicno.Tada sam imala oko 76 kg zavisi kako kad al to je bio minimum, inace imam 18 god visoka 169. Do sad sam svee probala, al bas i herbalife i sva sranja i jesam ja mrsala, imala sam u najgorem slucaju 82 kg al eto. Ugl sada za dorucak jedem fitness zitarice al one low fat sa vitaminima i dodam 0,9 mm mlijeko. Brate najedes se bas., a jos su i ukusne.Onda idem u teretanu nekad nakon 3h i tamo budem oko 2h i sve vrijeme u sebe sipam vodu ko luda. Kad se vratim ide rucak, pileci fileti ugl isprzim sa kap ulja majke mi ili nekad uzmem neko povrce al ovisnik sam o filetima pa zato njih jedem uglavnom. Za veceru isto fitness zitarice sa 0,9 mlijekom, krhnes mlijeka koliko hoces. Pazim da to ne bude iza 9 navece. U medjuvremenu za uzinu ako ogladnim uzmem mandarina il narandzu i slicno. A navece nakon 9 h sam navikla jest zato sad uzmem zvaku i tako zavaram organizam nekako. I eto za ovih 15-ak dana dijete sa hranom, 10 dana teretane(odnosno 7 zbog pauza po 1 dan) sam smrsala na 69 kg. I vjeruj mi nije voda, obimi lete ko ludi mjerim se, a i vecina ljudi je primjetila npr da mi je vrat tanji, da imam struk uzi i tako. Ne znam jel ovo zdravo sto radim, al znam da sam prvi put u zivotu bas sita citav dan, da je ovo 1. put da sam izdrzala bez hljeba i slatka duze od 10 dana, da se osjecam veoma zdravo(skont sam da volim teretanu), i jos kile idu dole. E jes da malo crknes na kraju dana al sta je tu je. Znaci za 15 dana 7 kg i bas se vidi, nema me pola Wink. Pa eto ako imas volje i zelje probaj i ti :D 

pa ti si sad riba i pol  :))) sto se tice hljeba, ja ne pojedem hljeb za mjesec dana, odvikao sam se od hljeba i kad jedem osjecam tezinu u zelucu i uspori mi metabolizam, narednih 7 dana sam bure bez otvora.. a sto se tice tebe nije zdravo tako brzo mrsaviti , mogu misliti sta ti je u zucnoj kesi , puna je kamenca(holesterolskog) 

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 14:21
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

meni ste govorili , da jedem premalo , povecao sam ishranu , i krajnji rezultat je bio oko 3kg sutra ujutro cu se vagati, jer ovo sad niej relevantno nista, mislim da mi nisu uzalud prosle 3 sedmice al tu je negdje ... sto se tice teretane nisam mogao , ili mozda je to odbrambeni mehanizam , al shvatite nije lahko odjendom krenut u teretanu isto kao sto nije lahko ni odlucit se na strogi rezim ishrane, to mi je puno smetalo i zato to smatram pametovanjem . sad su vecinom ispiti prosli i imat cu vremena oko mjesec dana za teretanu i to mislim iskoristiti ...

....anele...jesi li koristija KETOSTIX ka šta sam ti napisa....ako nisi onda se ne tribaš ljutit...kako možeš znat da si svaki dan u ketozi ako ih nisi koristija...mene je osobno izbaciva posni sir i mlijeko i tjedan dana sam radi toga  stagnira jer nisam zna...tijelu triba dva dana da uđe u ketozu i ako si taj dan kad si uša popija sokBig smile...vračaš se na početak...i onda si opet za dva dana uša u ketozu i popija kavu sa  mlikom....opet na početak...eto začarani krug...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 13:37
meni ste govorili , da jedem premalo , povecao sam ishranu , i krajnji rezultat je bio oko 3kg sutra ujutro cu se vagati, jer ovo sad niej relevantno nista, mislim da mi nisu uzalud prosle 3 sedmice al tu je negdje ... sto se tice teretane nisam mogao , ili mozda je to odbrambeni mehanizam , al shvatite nije lahko odjendom krenut u teretanu isto kao sto nije lahko ni odlucit se na strogi rezim ishrane, to mi je puno smetalo i zato to smatram pametovanjem . sad su vecinom ispiti prosli i imat cu vremena oko mjesec dana za teretanu i to mislim iskoristiti ...
Back to Top
girlnoonebro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote girlnoonebro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 12:56
Nisam izgubila 15 kg vec 7 haha. Nista onda najbolje veceru zamijenit povrcem i to je to. Ovako unosim oko 250 kcal ujtru, 300 za rucak, 250 vecera, i jos ono izmedju voce za uzine oko 150. To je oko 1000, a po onim mjerilima bi trebala 1500 unosit, pa sam ja to malo srezala da brze ide Sleepy. Al eto umjesto tih 250 za veceru zitarica stavim povrce i msm da bi trebalo biti okej
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2015 at 10:49
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


anele, kad si zadnji put bio na wc-u? Big smile

LOL       jutros, al sam primjetio da slabo idem na wc :D  daj mi neki savjet al se nemoj svadjat i napadat me :D

pa ne znam sta da jedem vise, ja ovo nikad ovako nisam probao , rekao sam vam vec ...  prethodna dijeta je bila totalno drugacija ...
uglavnom evo 9 ti dan jedem samo jaja , sir, i meso :S :S

....nemaš šta drugo osim svinjskih suhomesnatih proizvoda a to nejedeš jer ti vjera ne dozvoljava...bademe smo spominjali.....šta se tiče wc malo jedeš zato slabo ideš...zato ti  je metabolizam spor....znači tvoje kile pomnoži sa 33 i oduzmi 500 o tome sam ti pisa

2500kcal ja ne jedem toliko :) ne znam sta da pojedem od proteina a da sve ukupno bude 2500kcal
kontao sam kad dodjem do 85kg , krenut u teretanu , sad ne mogu nikako , ispiti ...

...da bi dobijaš te kalorije tribaš unosit dosta masti....onaj prvi link šta sam ti napisa imaš točne omjere kolko čega....jel računaš maslinovo ulje 1dcl=100 kalorija....problem je šta nejedeš slaninu i  to znamo zašto....a tu bi dobija masu kalorija i na pršutu isto..problem....tijelu tribaš dat tih 2500kcl da se se sve pokrene...mišići,metabolizam...a da dobiješ ono šta želiš...bojim se ja da ti je tijelo više u funkciji štednje sala i da se nekako mrcvariš...ne znam....to šta si na sirevima nema veze...i meni je na uši izlazija na toj dijetiBig smile...
koliko si ti smrsao s ovom dijetom ??? sta mislis da jedem i sampinjone 3 UH  bar ih volim 

...ta ti je dijeta ako se držiš pravila bezobrazno brzaShocked...ja bi ti preporučija da se par dana opustiš...da jedeš normalno i zato vrime se zabavi pravljenjem jelovnika i prostudiraj moj prvi link šta sam ti poslaWink... onda kad se spremiš psihički i kad skupiš tih 2500kcal ...onda udri po dijetiBig smile
viruj mi to ti govorim iz iskustva i želim ti dobroThumbs Up...gljive možeš jest...i možeš ih frigat sa jajima i sirom...i uz to uračunaj ulje na kojem pečeš....sve šta uneseš sve računaj šta ima kalorija...trenutno si sad zapeja i nigdi si...

....evo citiram sam sebe........rekli bi u dalmaciji :"najbolje mučat(šutit) i nšta ne govorit "...a phoenix?


Edited by dena75 - 18 Sijecanj 2015 at 10:52
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.