New Posts New Posts RSS Feed - proteinska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteinska dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
Author
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2015 at 21:49
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

...anele...da ti dođe sad najveći svjetski "keto" stručnjak i da ti posloži program koji daje vrhunske rezultate...nečeš napravit ništa?!Big smile...režim u kojem sad živiš(misec dana) za tijelo i organizam nije više  dobro i ono je razvilo obrambeni mehanizam....nije ti dobro i za štitnjaču...JECensoredTE.. ne može se tijelo mrcvarit vječno... zna se i ono braniti...misliš za one ljude šta im se vide svi trbušni mišići da je lako doći do toga...tu postoji milijun trikova i još se triba pazit da se tijelo ne isprovocira jer onda sve stane......drag si mi šta si junac ka i jaLOL...uporan...tvrdoglav...i još uz to ti je parasimpatički sustav na vrhuncuBig smile...JECensored TE ... vidim sebe...LOL

...lipo me poslušaj to ti govorim iz svog iskustva...resetiraj se sedmicu dana...jedi normalno...redovito..nemoj gladovat neka tijelo vidi da je blagostanje....pravi jelovnike i onda kreni...i kad kreneš javi mi se slobodno....privatnom porukom a ne javno jer je ovo postala šprdancija.......tu sam...Beer...i ketostick ti je namijenjen za dijabetičare...



jeo sam 4 dana normalno sve . pa sam onda krenuo ponovo , za razliku od prethodnog pokusaja, sad sam redovniji na wc u , i svaki dan jedem povrce , brokule, karfiol,spinat, zelena salata, te sam namirnice uzeo od povrca ... ne znam koliko ima UH u salami , paklo pojedem dnevno, sad jedem kobasice,salamu, bijelo i crveno meso , SIR NIKAKO , i za razliku od prosli put sad uzmem i pokojo orah ... dnevno bar 1 omega 3 i tako .... :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2015 at 21:28
Anel jedan savjet....  Kobasice ... sada preko zime nakon svinjokolje .... ´vataj se pušnice i željeza... Evo ja na kuri od pilećih jetrica i domaće slanine... 85 kila 10% BF-a ;) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2015 at 14:10
Bilo je i vrijeme mett Cool
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2015 at 22:54
Test do maksimuma hehehehehe
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 00:08
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Anel jedan savjet....  Kobasice ... sada preko zime nakon svinjokolje .... ´vataj se pušnice i željeza... Evo ja na kuri od pilećih jetrica i domaće slanine... 85 kila 10% BF-a ;) 
pa ti ako si taj sa slike, ti se razvio pravo ja sam slabic spram tebe :) iz vjerskih razloga ne jedem svinjsko meso , sa dijetom sam bio prekinuo odmorio 7 dana, sad cu opet jer sam zavrsio ispite ... zeza me koza, al bukvalno koza na vratu , ono gotov pa visi al bas je koza i vjerovatno nesto malo potkoznog masnog tkiva l ni blizu kao sto je nekad bilo, sad ne znam kako se rijesit toga, cini mi se da je nemoguce osim op zahvat.
problem s ovom dijetom mi je sto mi se kg brzo vrate , smrsam sedmicno 2kg a za sedmicu vratim kg1, 
sto se tice UH ovih dana sam jeo ko veliki :) i kolace i sve redom, :) kolac nisam pojeo ima vise od 2 mj, do prije par dana ... ja bih volio samo da mi neko kaze koliko je prosjek gubitka kg sa ovim principom ishrane ?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 12:52
Okej religiju ne diram poštujem svaku... mada ja se ne želim upuštati u takve stvari... ....

Gledaj Anel... Gledaj da jedeš što više domaćeg što možeš....ako ti brani vjera jesti npr svinju...jedi drugo meso...Malo šeći po jutarnjim tržnicama...gledaj da jedeš koliko tijelo ti traži...

U osnovi ...ja svoj život i svoje rezultate...koji su me iznenadili u zadnjih par mjeseci pošteno...moram priznati...izgradio sam sve pomoću rada..i tako i gledam...samo rad i rad...i trud...

E sad...kada bih rekao što radim trenutno...i kako sam postigao nešto...vjerovatno bih se rasprava vodila još dva tjedna o tome... ali samo što hoću reći...kako moj sklop djeluje...što više..što jače...što teže...i rezultat će ti se isplatiti...Jeo ti kolač svaki dan..ili svaki drugi mjesec...no naravno...gledaj opet...što se tiče svega...da imaš u svome tijelu...da se razvijaš ... jer puno toga je nametnutno a da ni ne znaš ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2015 at 23:36
evo me nakon nekog vremena, moram reci da proteinska diejta jednostavno nije bila za mene, nisam s njom zadovoljan, svojom dijetom i kalorijskim deficitom smrsao sam oko 4kg sad imam 88-89, Cilj je 80 :) 
LP
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.