New Posts New Posts RSS Feed - proteinska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteinska dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 12>
Author
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2015 at 20:50
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

od dana otvaranja teme smrsao 1,5kg  imao 93-94 sad 91,5- 92
nisam zadovoljan jer sam totalno druge stvari citao o dijeti s proteinima, moji obroci su najcesce od sira, ribe i mesa ...
s tim da sam za NG  uzeo i mozda 50 grama hljeba ,1 kockicu cokolade i i par keksica .... 
ostale dane sam se bas pridrzavao ovoga ... i ovo sto sam volio mislim na sir i piletinu dosadilo mi jesti ... :S

anele...samo nediljom uzmi UH....druge dane masti i proteine.. nemoj jesti uvik isto!?Shocked........npr..omlet sa jajima...mortadela i ementaler....pršut i sir....ćevapi sa zelenom salatom...bademi....tuna u salamuri...kuhana jaja sa maslinovim uljem....dimljeni losos...sardina u ulju....panceta ...buđola...kuhani oslić sa maslinovim uljem...sta mi mozak nemog se sitit više.......u stvari meso možeš bilo koje šta ti god dođe pod ruku samo da je od neke beštijeBig smile...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2015 at 22:34
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

od dana otvaranja teme smrsao 1,5kg  imao 93-94 sad 91,5- 92
nisam zadovoljan jer sam totalno druge stvari citao o dijeti s proteinima, moji obroci su najcesce od sira, ribe i mesa ...
s tim da sam za NG  uzeo i mozda 50 grama hljeba ,1 kockicu cokolade i i par keksica .... 
ostale dane sam se bas pridrzavao ovoga ... i ovo sto sam volio mislim na sir i piletinu dosadilo mi jesti ... :S

anele...samo nediljom uzmi UH....druge dane masti i proteine.. nemoj jesti uvik isto!?Shocked........npr..omlet sa jajima...mortadela i ementaler....pršut i sir....ćevapi sa zelenom salatom...bademi....tuna u salamuri...kuhana jaja sa maslinovim uljem....dimljeni losos...sardina u ulju....panceta ...buđola...kuhani oslić sa maslinovim uljem...sta mi mozak nemog se sitit više.......u stvari meso možeš bilo koje šta ti god dođe pod ruku samo da je od neke beštijeBig smile...

da zaborabih i jaja , ni jedan dan nije prosao a da u obroku nisu bila i jaja .... dnevno minimum 3 jaja ...
prsut ne jedem vjera mi ne dozvoljava... cevape sam jeo samo za novu godinu , dobar prijedlog sutra bih mogao cevape ... sardina, tuna, stalno jedem .... a na koji nacin spremis jaja sa maslinovim uljem ?
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2015 at 22:44
Svježi kravlji sir   500g101724153
Cijelo jaje   3x70016711311
Piletina (bijelo meso bez kostiju) 150-200g6001440213
Tunj u ulju 1x12703030242
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2015 at 22:46
360+501+288+303 = 1452kcal  
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 00:33
Toliko kalorija na 90+ kila je puno premalo, pogotovo kad pucaš na keto. Digni bar za 500. Pucaj na 220+ P i 140+ M, a UH do 20, ako već oćeš na taj način, ali onda se tog drži. Jednom tjedno, u dan kad ne treniraš napuni se bar sa 300-400 UH, proteine drži ko i ostale dane, a masti taj dan svedi na minimum.

PS -  3 jaja nemaju 500 kalorija nego cca 270-300 kalorija, 100g cijelih jaja ima 167 kalorija, a jedno jaje ima u prosjeku 45-50g, 3 jaja imaju oko 270 kalorija, tak da si pojeo samo oko 1250 kalorija.
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 01:34
Originally posted by Mike Mike wrote:

Toliko kalorija na 90+ kila je puno premalo, pogotovo kad pucaš na keto. Digni bar za 500. Pucaj na 220+ P i 140+ M, a UH do 20, ako već oćeš na taj način, ali onda se tog drži. Jednom tjedno, u dan kad ne treniraš napuni se bar sa 300-400 UH, proteine drži ko i ostale dane, a masti taj dan svedi na minimum.

PS -  3 jaja nemaju 500 kalorija nego cca 270-300 kalorija, 100g cijelih jaja ima 167 kalorija, a jedno jaje ima u prosjeku 45-50g, 3 jaja imaju oko 270 kalorija, tak da si pojeo samo oko 1250 kalorija.

ne znam sta vise da jedem da ne bude malo , ovo sto jedem drzi me ne budem gladan, cim pocnem osjecati glad idem jesti ... ako pojacam jos 500kcal onda cu unositi i preko 30g UH jer i u siru ima UH i u jajima , a i tuna sadrzi nesto malo ...
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 02:37
U jajima i tuni ima UH u tragovima. Dodaj jos 2-3 jaja, tvrdi sir npr. gaudu, edamer i sl. oni imaju UH u tragovima, dodaj saku badema, isto imaju malo UH. Npr. za dorucak pojedi 4 jaja i 50g gaude, to je cca 540 kalorija (40 g M, 37 P, 4 UH). Za veceru 250g sira i 30g badema, cca 440 kalorija (30g P, 30g M, 9g UH). Dodaj jos 2 mesnata obroka na maslinovom ulju obavezno sa lisnatim povrcem zbog probave, jos negdi 2-3 jaja i eto te na 2000. Uglavnom da se iskombinirati jer takva prehrana zbog masti ima puno vise kalorija, pa je lakse doci do neke cifre.
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 10:13
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

od dana otvaranja teme smrsao 1,5kg  imao 93-94 sad 91,5- 92
nisam zadovoljan jer sam totalno druge stvari citao o dijeti s proteinima, moji obroci su najcesce od sira, ribe i mesa ...
s tim da sam za NG  uzeo i mozda 50 grama hljeba ,1 kockicu cokolade i i par keksica .... 
ostale dane sam se bas pridrzavao ovoga ... i ovo sto sam volio mislim na sir i piletinu dosadilo mi jesti ... :S

anele...samo nediljom uzmi UH....druge dane masti i proteine.. nemoj jesti uvik isto!?Shocked........npr..omlet sa jajima...mortadela i ementaler....pršut i sir....ćevapi sa zelenom salatom...bademi....tuna u salamuri...kuhana jaja sa maslinovim uljem....dimljeni losos...sardina u ulju....panceta ...buđola...kuhani oslić sa maslinovim uljem...sta mi mozak nemog se sitit više.......u stvari meso možeš bilo koje šta ti god dođe pod ruku samo da je od neke beštijeBig smile...

da zaborabih i jaja , ni jedan dan nije prosao a da u obroku nisu bila i jaja .... dnevno minimum 3 jaja ...
prsut ne jedem vjera mi ne dozvoljava... cevape sam jeo samo za novu godinu , dobar prijedlog sutra bih mogao cevape ... sardina, tuna, stalno jedem .... a na koji nacin spremis jaja sa maslinovim uljem ?

..skuvaš jaja,skineš ljusku i na komadiće ih isjeckaš u jednu zdjelu.....zaliješ maslinovim uljem i moš ubacit komadiće sira ili piletine....uz  to serviraj zelenu salatu ..i eto dobrog obrokaBig smile....
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 10:44
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Svježi kravlji sir   500g101724153
Cijelo jaje   3x70016711311
Piletina (bijelo meso bez kostiju) 150-200g6001440213
Tunj u ulju 1x12703030242

anele...u ovom svježem siru  ako jedeš pola kg dnevno ima ti previše UH....taj dan ako još dodaš jaja,meso,bademe,zelenu salatu... skupit će ti se priko 30 g UH a to nije dobro jer će te izbacit iz ketoze....i zato sam ti napisa " ketostick " štapiće da se svako jutro provjeriš jesi li u ketozi....i piletinu poprži cilu na tavi..batake,krila sve skupa sa kožicom nema bacanja kožice je tebi i tribaju masti a tu češ dobit i kalorija još...tunj ti ima oko 20g masti
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 11:12
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Svježi kravlji sir   500g101724153
Cijelo jaje   3x70016711311
Piletina (bijelo meso bez kostiju) 150-200g6001440213
Tunj u ulju 1x12703030242

anele...u ovom svježem siru  ako jedeš pola kg dnevno ima ti previše UH....taj dan ako još dodaš jaja,meso,bademe,zelenu salatu... skupit će ti se priko 30 g UH a to nije dobro jer će te izbacit iz ketoze....i zato sam ti napisa " ketostick " štapiće da se svako jutro provjeriš jesi li u ketozi....i piletinu poprži cilu na tavi..batake,krila sve skupa sa kožicom nema bacanja kožice je tebi i tribaju masti a tu češ dobit i kalorija još...tunj ti ima oko 20g masti

pa ja i racunam da unesem dnevno oko 25-30 UH 
danas nisam kupio sir tako da ga nece uopce biti :) doruckovao sam cevape i pilece dzigerice...
a za rucak cu jesti ta jaja sa maslinovim uljem , nes cu iskombinovati
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 11:13
napisao sam namirnice koje sam koristio juce , zelenu salatu i bademe ne jedem nikako ,,, pa valja u mesu nema UH bar prema onoj tablici...
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 11:35
Zelena salata ima UH u tragovima. Najveca glupost je izbaciti lisnato povrce (kupus, zelenu salatu i sl.) na ketu jer ti treba vlakana. A bademi imaju samo 6 UH, a puno M i dosta P, pa su odlicni za takvu prehranu jer dnevno budes pojeo 30-40g badema, a ta kolicina ima manje od 3 UH, a 200+ kalorija. Smanji svjezi sir na max 250g dnevno, jedi vise mesa, jaja, tvrdog sira i kvalitetnih masti.
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 13:03
Originally posted by Mike Mike wrote:

Zelena salata ima UH u tragovima. Najveca glupost je izbaciti lisnato povrce (kupus, zelenu salatu i sl.) na ketu jer ti treba vlakana. A bademi imaju samo 6 UH, a puno M i dosta P, pa su odlicni za takvu prehranu jer dnevno budes pojeo 30-40g badema, a ta kolicina ima manje od 3 UH, a 200+ kalorija. Smanji svjezi sir na max 250g dnevno, jedi vise mesa, jaja, tvrdog sira i kvalitetnih masti.


nisam izbacio lisnato povrce i badem , vec jednostavno to nisam nikad ni jeo...
Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 13:52
rucak 3jaja kuhana i zalivena maslinovim uljem , i cevapi pileci , ne znam koliko je grama , al sam jeo i bas se najeo , i 3 ljute fafarone ... 
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 14:06
Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Originally posted by Mike Mike wrote:

Zelena salata ima UH u tragovima. Najveca glupost je izbaciti lisnato povrce (kupus, zelenu salatu i sl.) na ketu jer ti treba vlakana. A bademi imaju samo 6 UH, a puno M i dosta P, pa su odlicni za takvu prehranu jer dnevno budes pojeo 30-40g badema, a ta kolicina ima manje od 3 UH, a 200+ kalorija. Smanji svjezi sir na max 250g dnevno, jedi vise mesa, jaja, tvrdog sira i kvalitetnih masti.



nisam izbacio lisnato povrce i badem , vec jednostavno to nisam nikad ni jeo...



E da si ih jea, vjerojatno nikad i ne bi bia u ovakvoj situaciji.., pocmi ih jest, nece ti naškodit ketu a i kako ti Mike kaže pomoć će ti.., znam, znam, reka sam da necu više komentirat al eto, od sad pa na dalje necu...






Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
anel89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2014
Location: xxxx
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anel89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 17:53
Originally posted by Thor Thor wrote:

Originally posted by anel89 anel89 wrote:

Originally posted by Mike Mike wrote:

Zelena salata ima UH u tragovima. Najveca glupost je izbaciti lisnato povrce (kupus, zelenu salatu i sl.) na ketu jer ti treba vlakana. A bademi imaju samo 6 UH, a puno M i dosta P, pa su odlicni za takvu prehranu jer dnevno budes pojeo 30-40g badema, a ta kolicina ima manje od 3 UH, a 200+ kalorija. Smanji svjezi sir na max 250g dnevno, jedi vise mesa, jaja, tvrdog sira i kvalitetnih masti.



nisam izbacio lisnato povrce i badem , vec jednostavno to nisam nikad ni jeo...



E da si ih jea, vjerojatno nikad i ne bi bia u ovakvoj situaciji.., pocmi ih jest, nece ti naškodit ketu a i kako ti Mike kaže pomoć će ti.., znam, znam, reka sam da necu više komentirat al eto, od sad pa na dalje necu...


hvala ti na savjetu prihvatit cu ga , al isto tako i dalje valjas gluposti .... Moras shvatit da je gojaznost vrlo usko vezana sa genetikom i nacinom zivljenja, i bas da sam jeo zelenu salatu ne bih bio gojazan,,, tacno nidje veze ... pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.