New Posts New Posts RSS Feed - Trčanje i obroci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trčanje i obroci

 Post Reply Post Reply
Author
jangoolee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2015
Location: Pakistan
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jangoolee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trčanje i obroci
    Posted: 30 Ožujak 2015 at 15:28
Uglavnom, visok sam 196, imam 98 kg, međutim, realno gledano nemam baš neku mišićnu masu, dosta sam trul, tj. u formi nisam....
Problem je, u mom mjestu nema teretane, kad idem na faks (gdje ima teretana) , tamo sam eventualno jedanput tjedno.Zanima me, postoji li mogućnost kvalitetnog treniranja, ali kod kuće. 
Back to Top
kekss View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kekss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2015 at 22:55
Pozz, 

dosta sam izgubio formu i kondiciju, tako i izgled(prvenstveno želim izgubiti masnoće)... želim počet trčati, već sam si napravio kakav takav program, ali zanimaju me savjeti oko prehrane prije i poslije trčanja. 

Dakle, čitao sam da nije loše popiti shake najobičniji, kako prije tako i poslije.. kada/kako/ubaciti još nešto u shake osim vode? Koliko vremenski prije treninga, tj. trčanja je najbolje popiti shake? S vremenom planiram krenuti i na trening baš, ne samo kardio.. 

Hvala unaprijed ;)

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.