New Posts New Posts RSS Feed - ane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ane

 Post Reply Post Reply
Author
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ane
    Posted: 08 Svibanj 2009 at 14:41
  ok lega..ako te šta zanima samo pitaj...ko pita taj ne skita
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 22:20
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by anne anne wrote:

Lega...a kakvim ti to putevima namjeravaš konkretno..??upisat kineziološki ili...??


da
namjeravam na vojnu akademiju u Zagreb ("kadet") uz što mi je kineziološki first choice za civilni fakultet,

ima vremena za mene, 2. sam razred gimnazije, al polako se ja informiram o pripremama, upisu, fakultetu i slicno


E da je meni bilo razmišljat o faksu u 2. srednje, meni je samo viski u glavi bia

P.s. Dobrodošla!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 22:14
Originally posted by anne anne wrote:

Lega...a kakvim ti to putevima namjeravaš konkretno..??upisat kineziološki ili...??


da
namjeravam na vojnu akademiju u Zagreb ("kadet") uz što mi je kineziološki first choice za civilni fakultet,

ima vremena za mene, 2. sam razred gimnazije, al polako se ja informiram o pripremama, upisu, fakultetu i slicno
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 21:31
Lega...a kakvim ti to putevima namjeravaš konkretno..??upisat kineziološki ili...??
Back to Top
ivka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 09:23
Welcome
Back to Top
Irena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 00:53
  pozdrav!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 22:37
  dobrodošla anne,
bilo bi mi jako drago da ostaneš na forumu i da se skompamo jer za koju godinu namjeravam i ja tvojim tvojim putevima, pa možda saznam neke informacije iz prve ruke :)
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 22:18
  studiram u zagrebu a inace sam iz šibenika...tu u zagrebu naravno i vježbam..sad za evo par mjeseci vracam se u svoj rodni grad,imam jednu lijepu ponudu za rad u jednom wellnes-fitness centru...to mi je plan za sada..za dalje cemo vidjet
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 22:10
Originally posted by anne anne wrote:

eeeeeej...hehehe,lijepa dobrodošlica...hvala.usmjerila sam kineziterapiju jer mi to pruža znanje na još jednoj razini..razmišljala sam hocu li to ili fitness-crobik ali teretanom se bavim vec par godina,vježbam i crobik ovako za sebe tako da jedno određeno znanje o tome vec imam...

Volimo dobro pozdraviti naše nove FITovce da nam se ugodno osjecaju.
Gdje vježbaš i iz kojeg grada si?
A u vezi smjera.. što misliš u buducnosti raditi? Imaš neku sliku ili plan vec..


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 22:03
eeeeeej...hehehe,lijepa dobrodošlica...hvala.usmjerila sam kineziterapiju jer mi to pruža znanje na još jednoj razini..razmišljala sam hocu li to ili fitness-crobik ali teretanom se bavim vec par godina,vježbam i crobik ovako za sebe tako da jedno određeno znanje o tome vec imam...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 21:53
Heeeeeeeej
pa ti si kao stvorena za ovaj web.
Koji smjer si na kineziološkom faksu?

Dobrodošla nam!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 21:46
  bok svima...evo moje ime je ana.studentica sam zadnje godine kineziološkog fakulteta,dakle sportašica od glave do pete...volim sve vezano za bilo kakvu vrstu sporta ali najintezivnije se bavim teretanom i crobikom.
mislim da je ovo jako kvalitetna web stranica i da se može dosta toga nauciti.
pozdrav!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.