New Posts New Posts RSS Feed - Gubitak sala
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gubitak sala

 Post Reply Post Reply
Author
Gegi1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gegi1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gubitak sala
    Posted: 14 Sijecanj 2017 at 18:06
Pozdrav svima..portal pratim dugo godina a na forumu sam novi i ne znam dal da sam na ispravno mjesto stavio topic?!
Imam 35 godina, do 30 sam igrao nogomet. Nakon toga otislo koljeno i sa nogonetom sam zavrsio. U zadnjih par godina nakupilo se dosta kg viska. Visok sam 183 cm i trenutno imam 88 kg(prije tri mjeseca bilo je 98 kg)..znaci skinuo sam 10 kg i sasvim je to solidno sada sve...al volio bih jos malo sto je ostalo i ne mice se :)
Prehrana mi se svodi na prosijek nekih 1800-2000kalorija dnevno u 4 do 5 obroka...smanjio sa UH i povecao bjelancevine na 180g dnevno...alkohol i slatko na nulu,od suplemenata koristim whey..trenirao sam u fazama, najorije utezi i lagan kardio..sad sam vec na visoko intenzivnim treninzima sa utezima i visoki intenzitet kardia(vecinom kratki sprintevi sa kratkim pauxama)..znaci sad sam dosao u fazu stagniranja
Ne znam dal da postupno ppcinjem povecavat Uh i pocet radit na snazi i masi da ubrzam metabolizam i onda opet na skidanje sala? Hvala
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2017 at 13:30
Probaj 5 dana u tjednu unositi UH iz voća i povrća, a za vikedn UH iz škroba, da se opet malo ubrza metabolizam, ubaci si cheat meal jednom u tjednu, malo promijeni treninge, ako si srijedom i subotom radio kardio sad promijeni i radi utorkom i četvrtkom, mijenjaj malo stvari
Back to Top
Gegi1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gegi1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2017 at 15:30
Pokusavam promijeniti svaka dva do tri tjedna rezim prehrane pomalo..isto trening nikad isti duze od tjedan dana..najbolji rezultat je bio kad sam prijepodne jeo UH iz voca, za rucak UH iz krumpira ili integralnog kruha, tjestenine i rize uz 250g mesa...nakon treninga whey i banana i navecer samo meso, riba posni sir(bez UH) i puno salate..
Al sada vec dva tjedna nema pomaka :)
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2017 at 16:32
Mozda ti smeta toliko UH probaj samo za dorucak ih jesti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.