New Posts New Posts RSS Feed - Hello! :P
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello! :P

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
breskvica21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskvica21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello! :P
    Posted: 27 Studeni 2014 at 10:01
Napokon uhvatila malo vremena da pitam za savjete. Imam 21god., 170cm, 56kg (mrsavica :P). Htjela bih dobiti na kilaži ali da se ne stvore ''volani'' na trbuhu haha. Koje bi ste mi namirnici preporučili i koliko kcal dnevno unositi. Unaprijed hvala ;)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 10:04
Ohooo :) Otvorili smo ipak blog hehehe neka :) LP e sad treniraš li? Koliko do sada jedeš? Nemoj gledati toliko kcal...možemo ti reći neki prosjek... važno je da puno papaš..i dižeš utege :))) reci primjere svoje :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
breskvica21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskvica21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 10:08
Treniram 3 puta tjedno, nekad i više ako stignem. Do sada sam jela slabo zbog nedostatka slobodnog vremena, oko 3 puta na dan. Htjela bi barem tada jesti nešto kvalitetno :/. Jutro počelo s jajima, slaninom haha :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 10:20
Treniranje 3 puta tjedno je super... ne moraš više od toga :)... a u slobodne dane ...bavi se nekim dodatnim aktivnostima..kao recimo trčanje..šetanje..plivanje... (ja npr šetam...imam neko svoje mjesto di volim ze zagubiti onako sam da budem...sluške u uši milina! sat sat ipo...super za tijelo super za hormone psihu :P )

Doručak pravi old school nema šta!!! bravo :) ... i što planiraš još tokom dana? možeš ti biti na 3 obroka to su gluposti da moraš 5-6 striktno...mada bih ti preporučio više..probava i to... moraš vidjeti kako ti si paše ....

Gledaj imaš 21 godinu... što misliš pod kvalitetno? :) nemoj mi samo reći da su gulaši sarme junk tebi XD heheheh

pošto vidim po doručku ....pred postavljam da si iz slavonije...a tu su ovdje delicije...a može biti suepr hrana....

Gledaj da ti temelj nisu čokolade..slatkiši...MC.. ali nemoj me krivo razumjeti pa da kažeš...mett mi je rekao da ne smijem prići MC...ili bježati od slatkiša.... slobodno papaj to... čak i ćešće kod tvog slučaja....

gledaj na kvalitetu koje ti donose pravu energiju snagu... To su ti piletine ribe zečevi purice kravice bikovi... 

moja preporuka kao super namirnica je zob :P to uvijek kažem ljudima haha..ali ima ljudi koji ju ne mogu podnjeti..ne znam kako ti stojiš sa time i jesi li probala? ali možeš ostale UH nije bed.... pogotovo ako imaš domaće nešto kao kruh... a i u trgovini imaš riže tijesto...

a i ono što ti fali su masnoće....okej u jajima..tu su super masti....papaj ribice ..njihove masnoće su ti zakon...zatim kikiriki badem ,oras... maslinovo ulje..laneno...kokosovo..ma imaš masu toga... ovo ti je jedan klasični primjer..gdje ti mora biti temelj..ako hoćeš stvarno izgledati super...i imati snage i energije :) ..sa malo hrane... po kilaži koju predpostavaljam da unosiš...desit će ti se jedna stvar


Bit ćeš nikakva...umorna...spavat će ti se konstantno..pretrenirana...tijelo ti se neće moći oporaviti kako spada...i nisi napravila ništa :) zato papaj puno...promatraj kako ti tijelo raste...treniraj...stomak će doći na svoje :) to je najlakši dio vjeruj mi


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
breskvica21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskvica21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 10:41
Dada vikendi su najbolji za pobjeći od svega :P.
Planirala sam poslije doručka i prije ručka jesti neko voće. za ručak riža i bijelo meso i navečer probati zob ili nešto drugo kao kikiriki naprimjer.
Dobro predpostavljaš :P
Da, mogu se trpati čokoladicama i hranom iz MC ali zbilja želim nešto zdravije i zelenije haha.
Htjela bih probati s zobi, no ne mogu jesti samu zob a ni nemam ideje s čime bi pomješala? :P
Upravo takva i jesam, bez energije i umorna :/
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 10:52
Trebaju neke kilice  i pogurati 3 puta tjedno teretanu breskvice :)

Gledaj... Prva stvar... što moraju svi ljudi razumijeti... ne možete jesti kao prosječna osoba...nitko! Tko se počne baviti fitnessom..ili bilo kakvim sportom...

Prosječna osoba danas...u današnje moderno doba je sjedilački život...mogu reći gotovanski..prepušteni smo tehnologiji...sranjima iz fast fooda ... i lošem marketingu ..tj nije njima loš ;) za nas je hahah

Pošto sam predpostavio da ti se ovo dešava zbog unosa  i svega..ne moram ti puno toga reći...znaš i sama da trebaš početi jesti...

Druga stvar...zaboravi na taj izgelda sastrane...malo ga ostavi sastrane...nije izgled sve u životu... slušaj malo tijelo za promjenu...ono ti daje signale.... bez energije...umorna si...makni teretanu 2 tjedna...počni puno više jesti...želim u sljedećih par dana vidjeti ovdje lijepi jelovnik...jedan primjer svima nama :) 

Nakon što si povečala i dala tijelu goriva za dalje..kreni polako u teretanu....odmori tijelo...daj mu želju i snagu...

Gledaj papala si jaja...i slaninu super... voće i to ne računaj..to samo jedi slobodno...gledaj da taj ručak sa piletinom rižom bude obilniji....ubaci zelenila ako možeš... ako možeš ponoviti obrok poslije isto od ručka super prije večere...

zatim gledaj za večeru da ti bude tu... neki posni sir..jaja... to možeš navečer jesti kao i doručak..a za doručak zob..ma imaš masu kombinacija...bitno je samo količinski da počneš jesti...gledaj da ubaciš ribe...a kada čekaš glavne obroke grickaj neke orašaste plodove..prizalogaji ...bar jednom prije glavnog obroka... recimo 3 velika 2 mala ...

PIJ PUNO VODE! :) 

Zob- mlijeko kakao banane

Zob-mlijeko cimet banane XD

To su ti moje dvije...a za recepte nisam nešto ne znam ni sam iskreno....imaš tu forumaše...što ti prave čuda sa hranom..pa pogledaj njihove primjere
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
breskvica21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskvica21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 11:03
Ni sama ne znam kako nekad izdržim treniranje haha.
Da znam, čim se radi neka veća aktivnost treba se više jesti :/.
Prvo moram izdržat barem tjedan dana na ovakve promjene dok se ne naviknem, a onda pišem jelovnik :P
Mislila sam da se doručak i večera moraju dosta razlikovat, jutrom neke žitarice a za večeru nešto jače.
Pripremila 2L vode za današnji naporan dan! :P
Hvala na ideji za zob, probam pa javim dali je ''sjelo'' :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 11:07
Gledaj... svatko ima svoje..što voli...gledaj jedino da navečer ubaciš nešto sporo opuštajuće..kao kazein ili protein koji se sporo probavlja...a ne mora direktno biti to..možeš jaja cijela... uglavnom protein i masnoću nekakvu :P to ti je onda finish

Tako je...gledaj malo će ti biti pobuna u stomaku dok se ne privikneš ali sve pet...pazi sada samo me poslušaj..za sada teretana... out! :) ovih 2 tjedna hodaj šetaj... 

2 litre vode? malo više ! hahaha

ma ništa..samo ti piši tu što god nije ti jasno...tu ti je ekipa super...ja sam tu već skoro 2 godine XD već sam im dosadio trebaju novi da nas inspiriraju i nauče :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
breskvica21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskvica21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 11:14
Haha smislit ću ja već nešto :p.
Teško mi je izbaciti vježbanje kada me to psihički opušta i osjećam se sretnije nakon vježbanja haha.
Valjda se neću potopiti :P
Haha što duže to bolje, više iskustva! :p. Da nema tebe, mislim da bi mnogi i dalje imali 56 ili 90+kg :P.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 11:19
Pa tako je što duže više iskustva...no zašto misliš da ne bih ja ili netko tk je više i duže od mene tu ...mogli naučiti nešto  od tebe? :)  Ne da nije bilo mene...da nije bilo njih ne bi mogli ..oni su to napravili ne ja ...ili bilo tko drugi koji je radio sa nekom osobom...mi smo tu da damo smjernicu...koliko znamo..i koliko želimo pomoći...a taj rezultat nije ostvaren zahvaljujući meni..i ostalim članovima... nego ljudima koji su debelo radili da postignu nešto :) 

Znam breskvice..ali poslušaj me...može ti biti jako loše..i ja sam morao puno puta to uraditi...ali vjeruj mi...opustit ćeš se i sa ovime...prošetaj malo duže nego inače..odfuraj se sa bajsom..... ovo pusti za sada na miru...daj si odmora...vjeruj mi treba ti...jer ako ideš protiv tijela..to ti ništa dobrog ne donosi :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
breskvica21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskvica21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 11:25
Nikad ne se zna, učenik postaje učitelj :p. Divim se ovim ljudima koji se toliko trude, svaka čast!
:( probat ću onda barem jedan tjedan bez vježbanja :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 11:31
haha tako je :) 

Odradi tako..vjeruj mi ..vidit ćeš ...kada promjeniš ishranu...i kreni u gym koliko ćeš više snage imati i sve..za sada šetaj..ne znam di si u slavoniji..ali nadam se da imaš lijepših mjesta nego ja XD...  ja imam jedno haha  gdje se psihički uredim... baš danas idem XD ...sam moram vidjeti kada zeza me nešt doktorica :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
breskvica21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskvica21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 11:54
Probat ću onda, tjedan dana dat sve od sebe da se prilagodim novim pravilima prehrane i treninga. Nisu ni moja mjesta bolja, ali barem sam sama haha. Blago tebi, narednih dva mjeseca će mi biti gusto pa neću toliko moći biti sama s sobom haha. Eh te doktorice.. :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 11:58
Ma samo polako....koliko daš u nešto..toliko će ti se to isplatiti ... kada se discipliniraš bit ćeš super fizički i psihički!

zašto misliš da nećeš moći 2 mjeseca ne kužim :P  pa da idem kod druge haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
breskvica21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskvica21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 17:07
Treba puno truda za to, al dat ću sve od sebe!

Imam predavanja iz vožnje a i predavanja na faxu pa neće biti previše slobodnog vremena
Vrijeme je za rižu i piletinu   
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 17:09
Uvijek se može naći slobodno vrijeme...baš sam pisao nekome...:P nema izgovora ako nešto želiš ...

Vrijeme je da e počne puno papati!¨i dizati hihi


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.