New Posts New Posts RSS Feed - Hello there :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello there :)

 Post Reply Post Reply
Author
Eris View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Eris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello there :)
    Posted: 25 Kolovoz 2014 at 13:14
Pozdrav svim forumašima i forumašicama !  Handshake

Eris, 27 godina, iz Splita. 170, 66 kg. Inače, majka sam  petogodišnjeg djeteta :) I sretno razvedena TongueTongue

E sad, let's get to the point Smile Do prije godinu dana sam vodila poprilično statičan život, barem što se tiče fizičkih aktivnosti (ako u fizičke aktivnosti ne ubrajamo dojenje noću i mijenjanje pelena Cry). I odlučih se jednog dana za teretanu. Iskreno, samo zbog toga što me sve živo bolilo i morala sam nešto poduzet po tom pitanju. I kako to obično biva, nakon dva treninga sam se navukla. Od tada nije prošao dan da nisam visila po kojekakvim forumima, blogovima, čitala razne postove, savjete u vezi prehrane, treninga i ne znam što već sve ne. A kapetan metan je postao obavezno štivo LOLLOL.
Prvih par mjeseci napredak je bio i više nego vidljiv i bila sam jako zadovoljna postignutim. Međutim,sad više ne znam di, šta i kako.
Prvo, treniram za snagu a ne za izgled, pa onda kukam kako sam masna :/// Pa onda se ne mogu zamislit da radim čučanj sa 50 kg i bench sa 20, pa bi onda radije da sam masnija DeadDead  Ali vjerujem da svi imamo takve neke faze,kad ne znamo šta nam je draže. Past na snazi ali se istopit pa da se taj kvadriceps iscrta ili zadržat brojke istima pod cijenu da izgled trpi.

Ispričavam se na kukanju, ali moram malo Smile

Budem otvorila zasebnu temu pa ću tamo malo detaljnije o treningu i prehrani i toplo se nadam savjetima iskusnijih forumaša Smile

Back to Top
umarsahb View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote umarsahb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 07:45
E sad, let's get to the point Smile Do prije godinu dana sam vodila poprilično statičan život, barem što se tiče fizičkih aktivnosti (ako u fizičke aktivnosti ne ubrajamo dojenje noću i mijenjanje pelena Cry). I odlučih se jednog dana za teretanu. Iskreno, samo zbog toga što me sve živo bolilo i morala sam nešto poduzet po tom pitanju. I kako to obično biva, nakon dva treninga sam se navukla.
raza
Back to Top
umarsahb View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote umarsahb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2015 at 12:12
E sad, let's get to the point Smile Do prije godinu dana sam vodila poprilično statičan život, barem što se tiče fizičkih aktivnosti (ako u fizičke aktivnosti ne ubrajamo dojenje noću i mijenjanje pelena Cry). I odlučih se jednog dana za teretanu. Iskreno, samo zbog toga što me sve živo bolilo i morala sam nešto poduzet po tom pitanju. I kako to obično biva, nakon dva treninga sam se navukla.
______________________
We are the pioneers in providing six sigma dumps and mines.edu tutorials with  exam pass guarantee. Download our latest testkingccie nova questions to pass real exam 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.