New Posts New Posts RSS Feed - Irija u ketozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Irija u ketozi

 Post Reply Post Reply Page  123 20>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Irija u ketozi
    Posted: 28 Svibanj 2013 at 08:43
Nadam se da se još uvijek smiju otvarati ovdje teme.
Lakše mi je nego da pišem blog.
Visina: 175cm
28.8.2012. - 108kg (pocetna težina, ove slike nažalost nemam)
28.5.2013. - 78,5kg

Eto, moje prve dvije "faze" ste vec vidjeli -
1.Faza
2.faza

I sad rezultati od zadnja 3 mjeseca:
(22.2. - 22.5.)
Lijeva slika: 85kg
Desna slika: 80kg







No zadnjih mjesec i pol, ma i više, sam dosta stagnirala s težinom. Nije bilo pomaka, par dana bi se držalo na nekih 80kg - pa 81, 82 i tako u nedogled.
Probala sam sve žive nacine, od cikliranja UH, do povecavanja UH, povecavanja masti, nekoliko cheat-dayeva, par dana bez deficita, smanjenje kcal, promjene treninga - znaci sve adute sam izvrtila, što god sam našla na forumu i na netu, i ništa nije dalo rezultata, tj. možda bi ih i dalo na 1 dan, ali vaga bi vrlo brzo otišla opet u +.

Možda se tijelo jednostavno ulijenilo, možda sam nešto krivo radila, ali pocela sam vec polako gubiti motivaciju, najiskrenije, bilo mi je dosta svega.

Onda sam sad prije 4 dana prešla na ketogenu dijetu - i trenutno stanje je 78,5.
Jedem 1900kcal, oko 180gP, 115gM, 20gUH - kako koji dan, ali masti su mi glavne.

I evo, to je jedino dalo rezultate na vagi, i to baš brzinski.

Uz to, treninge sam stavila na 3x tjedno snaga (grupno, sa trenerom - nekad bodyweight, nekad s opterecenjem) + lagane šetnje, malo bržeg hodanja, malo orbija - uglavnom LI cardio da se nadje, ali ne precesto i ne previše.
Još ovaj tjedan imam te grupne treninge, onda se prebacujem u teretanu - e tu ce tek biti zabavno jer nemam još pojma što i kako cu raditi.



Edited by Irija - 28 Svibanj 2013 at 08:46
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 08:52
bravo!
vidi se razlika i napredak!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 08:55
Svaka cast!!!!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 09:15
Hvala ljudi

Jedva cekam vidjet kakve rezultate daje keto! Više sam prešla na to iz ciste znatiželje, da vidim kako to tocno funkcionira, jer nisam vjerovala da je moguce.
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2013 at 20:41
A koliko vremena planiraš bit na takvoj prehrani..jer i ja imam slican problem..vaga ni gore ni dole
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2013 at 21:27
Bravo, bravo
Jako lijepi napredak i ukupno gledano u kg i u ovim slikama se vidi ogroman napredak.
Samo strpljivo dalje, znam da je frustrirajuce kad dodješ u mjesece kad stagniraš (ja sam isto sada u tom razdoblju) ali onda se samo sjetim kako je bilo na pocetku i što bi tada dala da izgledam ovako kao sada i odmah mi bude lakše.
Tako da se ne brineš i samo strpljivo napred
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 11:23
Nemoj da te prevari takav brz gubitak kilaže, jer si najverovatnije izgubila glikogen i vodu a ne mast. A 1900 kalorija ni u kom slucaju nije puno, ako je kilaža stala reži kalorije ili diži aktivnosti :D
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 15:01
Hvala vam na podršci!

Dino - rezala sam u jednom trenutku kcal, bila sam i na 1500 (a ispod tog nejdem, nema šanse) i vaga je stajala na mjestu. Ubijala sam se u treninzima i ništa. Pa sam par dana se opustila, pa bi opet zapela i svejedno ništa. Kažem, sve sam probala do sad, a evo bar sa keto ima nekog pomaka.
Prije kad bi cula od ljudi da nema pomaka na vagi, mislila sam da ne rade nešto kako treba, da se vaga uvjek pomice ako se držiš pravila, ali eto sad sam se na vlastitoj koži uvjerila koliko je to grozno. Ali onda opet, nakon ukupno izgubljenih 30kg, normalno je da se tijelo uzbuni.
Veky - neznam još koliko cu biti na ketogenoj, ona bi se trebala držati najdulje 8 tjedana uz punjenja. A vidjet cu kako ce se vaga ponašati, sve ovisi o tome. I naravno planiram redovito raditi punjenja.

Evo kad smo kod toga, jucer sam napravila punjenje i stvarno se ubila u UH, i to još navecer. Ocekivala sam bar 1kg više na vagi, ali ona je ostala na 78kg. To su 2kg manje od ovih fotki gore. A i na tijelu se vide promjene, valjda se izbaci puno vode pa mišici poprime ljepši izgled?
Kako god da bilo, baš me zanima do kud mogu doci s ovim nacinom. Što se hrane tice, stvarno živim na mastima, a unosim dovoljno P (oko 2g/kg). I osjecaj sitosti je neizbježan, ali trudim se pojesti sve što treba da ne budem u prevelikom deficitu.
Stay tuned
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 17:23
Cestitam, vidi se velika promjena! Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 10:00
Super...bitno da dovoljno jedeš..jer ako si u ketozi a jedeš premalo, nece dobro biti...i nemoj predugo biti na ovom režimu. Promjene su ti baš vidljive i super... odi još malo dolje..pa onda malo gradi tijelo :D
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 10:53
Hvala Zoki i Dalila!
U ketozi sam i silim se jesti cak i kad ne mogu. Te masti ful zasite covjeka, ali ja unaprijed sve pripremim što trebam pojesti taj dan,a navecer doslovno sjedim za stolom i silim se staviti hranu u usta jer znam da moram.

I ne namjeravam predugo, možda mjesec dana - sa povremenim punjenjima, samo da skinem koju kg sala. I onda na žešce treninge i max sredjenu prehranu opet
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2013 at 21:54
Samo ubacujem mjere od 1.6.2013.
175cm/ 78kg

Struk - 82cm
Najširi dio trbuha - ispod pupka - 93cm
Oko guze - 100,5cm
Najširi dio nadkoljenice - 63cm
Podkoljenica - 40cm
Nadlaktica- 32cm

Ovo služi da bi mogla vidjeti napredak nakon nekog vremena i zanima me dali ce biti kakav pomak u cm sa keto dijetom.
Žao mi je što se prije još nisam izmjerila nikad - bar sa najvišom kilažom, bilo bi zanimljivo vidjeti razliku.
Eto, od sad pratim i centimetre
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 21:03
ma centimetri su ti zakon, možeš slobodno bacit vagu
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 17:18
Slike, samo SLIKE, di su SLIKE :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 17:25
White - slike trenutnog stanja su u prvom postu.
Slj. put se slikam opet 1.7., tek je 2 tjedna prošlo haha, malo prerano za neke okom vidljive rezultate

Ketoza prolazi ok, malo mi je vec dosadilo iskreno, fali mi voca.
Sad cekam punjenje u subotu (necu previše junkat ), a onda cu vidjet dal nastavljam s keto ili samo prehrana + treninzi.   

Što vi mislite?

Nekako me strah da cu opet stagnirati u nedogled, kao što je zadnji put bilo punih mjesec i pol. Možda malo da se opustim i maknem iz kcal deficita na mjesec-dva?
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 07:54
Najširi dio nadkoljenice - 63cm : to je bilo 1.6., a danas mjerila i ispada 61 cm

Vaga uglavljena na 78 citavo vrijeme
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.