New Posts New Posts RSS Feed - Junk meal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Junk meal

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Junk meal
    Posted: 02 Lipanj 2014 at 07:47
Evo zanima me dali ga imate,koliko cesto i obilno?
Ja pokusavam samo na Božić i uskrs imati Junk ali onda cijeli dan i onda se ubijem u hrani jer cijelu godinu se suzdrzavam haha.
Kako kod vas ostalih??? :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 07:57
Pa ne moraš se suzdržavati da ga jedeš 2 puta godišnje...

Ja osobno nemam potrebu jesti nešto specijalno..tako da jedem clean tokom cijele godine...možda iz sprdnje uzmem nekad ovako nuttelu... dobro do sada mi se zgadila nažalost od zadnjeg puta hehehe... ali nemam potrebu jer obožavam ovako jesti količinski mnogo...nije bitno što...samo da ima puno... :)

A gledaj... što sam htio reći...Junk Food  ovisi što ljudi misle pod Junk Food.... ja sam čuo da neki i gulaš smatraju Junk Food...i takve gluposti...no kako god okreneš..meni bi Junkanje dobro došlo ovih dana jer npr stagniram u težini...sa visokim kalorijama... tako da može dobar biti u iskoristivosti..neku dodatnu energiju ti dati... i tako....

Ja jedino možda kada bih junko je na definiciji.... na masi nemam potrebu uopće xD :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 08:08
Ja imam bar 1x tjedno cheat obrok. Pod time mislim na neki ogromni kroasan s čokoladom (oni koji su iz Zg znaju kakvi su kroasani u Dafini ) ili kutija keksa, ili sladoled, čokolada, slavonska pizza - ovisi što mi se jede. Kad sam baš na "dijeti" kao sad npr. - smanjim to, pokušam 1x u 10 dana ili 1x tjedno manje zbrljati (kao npr. danas sam pojela 1 salenjak - a punjenje UH je, pa ništa strašno).
Kad nisam na "dijeti" znam i svaki dan pojesti npr. 1 sladoled navečer - pogotovo sad kad je ljeto.
Ništa neće bit od malo junka.
Zna mi se nekad zalomiti i cijeli dan da jedem sranja.
Ali mi je nekako draža ova opcija kad se to zadrži na 1 obroku....
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 09:39
Svaku subotu pizza ili nesto slicno
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 12:56
A jel vi taj junk ubqcite među redovne obrok,ili cijeli dan nista pa onda pizza ili nesto?
Jer ako sam taj dan vec pojeo 2000 kcal i recimo da mi je to za odrzavanje tezine i sad jos na to pizza od nekih 1500 kcal,ja sam u suficitu 1500 kcal,i tako svaki tjedan i evo sala :P hahah zato se bojim tog junkaa :/
Back to Top
joleto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joleto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 13:26
Ja sam prije bježao od junka kao vrag od tamjana sve dok nisam pričao s iskusnim bb :D on mi je rekao da ga obavezno ubacim jednom tjedno, dva puta mjesecno ili kad osjetim potrebu jer cu tako sokirat metabolizam. Inače taj dan kad jedem junk, jedem ga navečer kao predzadnji obrok, a ostali obroci mi budu samo proteini i nešto povrca.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 13:27
Ja taj dan jedem normalno, a jedina razlika je sto jedan glavni obrok zamjenim recimo pizzom...koja ima otprilike 1000kcal, a ja svaki mjesec gubim 3-4 kg bez obzira na tu pizzu svaki tjedan.

Zamaras se krivim stvarima
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 13:37
junk je hrana..kao i svaka prihvatite to..moze biti lose..a moze i pomoci...evo primjera kodd stagniranja na masi...poveci gubitak kila...boost energy...ne bitno je koliko cesto...gledajte kako tijelo vam ga adaptira...previse je hrana danad uzvisena do neba...no kada shvatis da tijelo je prilagodljivo fnekoj navici ako ju ponavljas svaki dan ili cesto..onda cete skuziti da cheat meal..day...junk ..koji nije svaki dan na repetoaru...nece vas unazaditi...jer tijelo nece prepoznati
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
joleto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joleto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 13:47
Istina! Slažem se s tobom, nakon junka metabolizam ce još sljedećih par dana brzo raditi iako si se ti vratio na stari režim. Baš smo o tome danas pričali u teretani. Nego, s čim se vi obično počastite taj dan?
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 17:30
Meni baš super dođe cheat day/meal. Osobito ako ga uklopim nakon treninga.
U subotu imam zakazan "sastanak" s prefinom čokoladnom tortom i cheesecakeom.
A nakon toga planiram ovo jer me proganja http://www.mcdonalds.hr/ponuda/mcflurry-snickers/



I da, ja to najnormalnije uklopim s ostalom hranom. Budem 1000kcal u plusu jedan dan - nećeš ti meni problema... Ništa što jedan jači trening neće srediti.
Sad dok cikliram, uklopim to u dan punjenja UH i nevjerojatno mi je dobro, pogotovo kad pojedem nakon treninga tak nešto, a mozak opušten i namiren.
Npr. - popijem normalno pwm i onda neku takvu bombu, i dalje nastavim normalno s hranom.

Opustite se ljudi, pa nije da svi morate biti Mr. Olimpije pa da morate ići u takve ekstreme. Ćak ni većina ovih BB-ova koje ja znam nisu tako rigorozni (i govorim o ljudima koji se time ozbiljnije bave) - druga stvar dok su im pripreme za natjecanja i to.
Ne može vas 1 obrok tjedno nepovratno unazaditi.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 11:27

Irija, urazumi ljude, ja sam već pomalo umorna od toga Smile

Ajmo to ovako reć - kao što možete bit mršavi od svega onoga što ljudi smatraju junkom (da, nekima i gulaš ulazi u tu priču :), tako možete bit debeli od "zdrave" hrane :) Dalo bi se sad tu filozofirat naširoko, znam, ali poanta je da se ništa specifično ne može odvajat i krivit za nešto, bitna je ukupna energija in&out i ono što se radi na duže staze.

Po meni, suzdržavanje od "junkanja" i mučenje time "hoćemo ili nećemo i di će to završiti" pa onda prežderavanje svime kad nam popuste kočnice vrlo lako dovodi do raznih poremećaja prehrane. Iz krajnosti u krajnost.

Ja sam u određenim fazama kad sam češće junkala sebi izgledala bolje nego u fazama kad sam pazila na sve ali jela previše i trošila se premalo.

Kao što kaže Irija, ne da ne moramo svi bit mr. olympie, nego i ne možemo :) i puno toga što čitamo okolo je čista iluzija. Da se brdo tih natjecatelja i ostalih fitness freakova koji bi prije umrli nego imali 20% bf-a stavi u naše uvjete ne znam koliko bi izdržali, funkcionirali i kako bi izgledali.

Više kretanja, a manje kompliciranja, strahova i kompleksa manje vrijednosti i bit će nam svima bolje :)




 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 14:43
Ma vidim.ja i shvacam da je povremeni junk dobar,dajr osjecaj nagrade, ubrzava metabolizam,ali mene zanima koliko kalorijski bi trebao on iznositi,jer po mojem apetitu pojeo bi toliko da cijeli tjedan to nebi potrosio haha imam jako jakooo velik apetit :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 16:25
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Ma vidim.ja i shvacam da je povremeni junk dobar,dajr osjecaj nagrade, ubrzava metabolizam,ali mene zanima koliko kalorijski bi trebao on iznositi,jer po mojem apetitu pojeo bi toliko da cijeli tjedan to nebi potrosio haha imam jako jakooo velik apetit :)


onda brate jedi taj dan koliko god mozes ako zelis pazit i taj dan onda idi na + 500kcal od odrzavanja i ciao bok
cookies are for pussies
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 16:46
Hvalaaaa :)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 20:37
Evo ja ću sutra imati junk meal, ovog puta ću jesti kod kuće. Ispeći ću si neku dobru pizzu iz Lidla, Iza pizze popiti čašu 2 dl pive i miran sam za idućih 7 dana
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 21:54
ja pojedem tako svaki peti ili sesti dan nesto 'lose', sta ja znam kad mi kebab zamirise kupim ga, uglavnom pravim slastice kod kuce ono low carb itd.al ponekad mi se jede nutela, kinder maxi king il tako nesto i pojedem to da zadovoljim zelju, mislim da je bolje pojest ponekad tako nesto nego ne jest mjesec dana pa se onda prezderavat, jer se onda osjecam uzasno i napuhano, ali trudim se da junk uklopim u kalorije za taj dan Big smile juce ne znam sta mi je bilo al sam se prezderala kinder countrijem i doslo mi je zlo sad mi je muka kad pomislim na slatko...mrzim kad to sebi napravim Cry
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.