New Posts New Posts RSS Feed - Junk-Kako vi junkate
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Junk-Kako vi junkate

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Junk-Kako vi junkate
    Posted: 18 Rujan 2014 at 17:32
Pozdrav evo posto dobro pratim rezim prehrane i super ide htje obih se nagradivati  cheat mealom.zanima me kako vi junkate jeli imate cheat day i ako ga imate kada npr vjezbam pon sri pet ned kada je idealno za cheat day ili ubacite vise cheat obroka tjedno.Pretpostavljam da cheat day treba biti u danima odmora pa evo napisite kako je bolje i kako vi radite
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 17:51
obicno planiram jedan, ali cesto ispadnu dva tjedno Embarrassed
jednom je to jedan obrok, drugi put recimo i po dva taj dan.
kako junkam, pa ono, nije da bas junkam zapravo jer se donekle trudim da i to bude barem djelomicno zdravo. recimo kupim crno pecivo, jedno, napravim si sendvic sa sirom, prsutom (ne jedem bas kruh pa mi je to praznik), ali stavim i salate, paprike itd. ili kupim kikiriki maslac kojeg preobozavam, e sad nije da je bas u kategoriji prenezdrave hrane, ali kad si na mrsavljenju nije bas najzahvalniji no dam si oduska, uglavnom se za jedan obrok pocastim kombinacijom kikiriki maslac+banana (moja omiljena), a kasnije ga ipak jedem sa svejzim poivrcem i sl. jednom sam kupila sladoled, jednom manje pakiranje marmelade i integralno pecivo, a jednom male gumene bombone Embarrassed
samo par puta nisam pazila koliki mi je dnevni kalorijski skor kod cheatova, inace se trudim ostati unutar, barem to.

nije da se ogranicavam nesto puno, vec jednostavno gledam sto mi se jede u te dane, i iznenadjujuce, uglavnom je to voce poput banana, kikiriki maslac, nekakav sendvic i jogurt, ili bilo sto s vocnim predznakom (pekmez, gumeni bomboni, mozda vocni kolac i sl).
Da mi se jedu lazanje ili pizze, uzela bi njih, ali zasad jos nisam pozeljela. dakle vodim se za zudnjomSmile

e da, da nekoliko puta cheat je bilo par casa vina i malo kikirikija/cipsa s prijateljima. ali to pazim da ne pocistim pola zdjele, znaci trudim se krenuti nakon sto je pola vec pojedeno, jer znate kako to ide, kad jednom krenes sa cipsom tesko je stati LOL
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 18:00
pa kako junkas po  danima ili po obrocima :D
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 20:22
Pa mogla bi imat pravi cheat day svakih 10 dana, tako sam ja sebi odredio i s time da je to baš cheat day jer tako se i zove :D. Tvoje je bas striktno držanje prehrane sto je super ako tebi to pase, al ja kad imam cheat day onda sigurno ubacim taj dan par šnita alpskom kruha i Choco mouss (lidl bolje od nuttele <3) i recimo sendvič Italiana iz Indexa na Tkalci! Predobro, morate probati, krpice sa zeljem i pohano meso ubacim
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 20:42
hvala onda i ja svakih 10 dana cheat day pretpostavljam to je dan odmora kada nema treninga
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 22:03
Jednom tjedno imam refeed, nedjeljom, poštujem makro vrijednosti i namirnice koje inače koristim u prehrani, no ne brojim kalorije, tako da taj dan smažem sigurno 500-1000kCal više nego drugim danima.
Jednom u dva mjeseca imam socijalno obžderavanje, tj neki događaj, svatovi, rođendan, gdje jedem što god mi se svidi na stolu bez obzira na kalorije, sastav namirnica i ostalo. Onda se ubijem uzduž, popreko i po dijagonali, možda i dvostruki dnevni kalorijski unos, možda i više. Take no prisoners.
U pravilu, u tjednu nakon ovakvih obžderavanja dođe do naglog gubitka kilograma, pretpostavljam zbog pada kortizola tijelo izbaci zadržanu vodenu težinu, a i nakon takvih obroka ne budem gladan do preksutra.
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 22:19
ne razumijem hoces reci da nemas tocno cheat day nego nedjljeom unosis vise kcal iz dobre hrane 
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 22:37
Nemam klasični cheat, niti imam potrebe za istim. Za nedjeljni ručak maznem 2-4 tanjura goveđe juhe, 3-4 šnicle, hrpu povrća, kolko stane u mene. Sve ono što bih i drugim danom pojeo, no možda duplo no inače. Doručak i večera su više manje konstanta.
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 09:19
svaka cast ja odrasto na slatku i kobasicama hamburgerima i ostalo bez hrenovki kobasica i cevapa mogu ali bez slatka tesko 
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 13:31
Ja sam na LCHF, tako da gurmanska pljeskavica za mene nije junk. A za slatko proteini, 85% cokolada i nesto voca.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 16:19
Originally posted by marince marince wrote:

pa kako junkas po  danima ili po obrocima :D
po obrocima.
recimo, odredila sam si jedan obrok tjedno, ali cesto ispadnu dva (i'm only human LOL)
recimo nedjeljom, i onda mozda u srijedu. s time da ponekad, kao sto rekoh, budu i dva obroka 'junk', ili polu-junk. ostala dva budu kak treba.
iako, evo sad mi se cak i zaredalo 6 dana da nisam uopce.. :)
al ajmo rec neki prosjek, svaki 4. dan pojedem nesto sto se 'ne smije', al kako se trudim pazit na kalorije nije neka steta.
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:


U pravilu, u tjednu nakon ovakvih obžderavanja dođe do naglog gubitka kilograma, pretpostavljam zbog pada kortizola tijelo izbaci zadržanu vodenu težinu, a i nakon takvih obroka ne budem gladan do preksutra.
ovo sam i ja primijetila, kod sebe, bas nakon dana u kojima imam 'junk' obrok osjetim da me traperice manje stiscu.. a sada recimo sam skoro citav tjedan pic-pic, puno treniram (najvise dosad), i uopce nemam osjecaj da ide ista s mene. pretpostavljam da ce mi se to desiti nakon sto u suboru navecer smazem sendvic ili tako nesto LOLLOL



Edited by bejb - 19 Rujan 2014 at 16:23
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2015 at 11:34
Ja kad imam junk to je vecinom slatko, ili tipo quinche sa piletinom,sa porilkom itd.Cak i moj junk bude donekle "zdrav",a zadnjih mjesec dana junk mi bude griz
80% voda 20% mlijeko sa natrenom i griz.u duboki tanjur stavim podlugu milbone,na to griz,preko toga 2zlice meda,2zlice kakaaa malo kokosa i preko stavim par narezanih badema jer volim kad bude nesto "hrskavo"   
To vecinom bude 1-2 puta tjedno
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2015 at 18:41
Ja isto volim griz..al ovo nisam probala.
Ja skuham griz i stavim onda 2 kocke čokolade da se otopi pa bude ko čokolino.
Griz od pira.
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2015 at 23:00
Cula sam za taj griz ali nikako da ga probam.Gdje ga kupujete i koliko kosta? I da, po cemu je bolji (ako je)?
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2015 at 11:48
Imaš u mulleru i dm..bude pola kg cca 20 kn.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2015 at 12:04
Moze netko napisati nutritivni sastav tog pirovog griza?

hvala
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.