New Posts New Posts RSS Feed - kako se zdebljati i oblikovati donji dio tijela
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako se zdebljati i oblikovati donji dio tijela

 Post Reply Post Reply
Author
grrmusha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grrmusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako se zdebljati i oblikovati donji dio tijela
    Posted: 09 Sijecanj 2014 at 21:11
pozdrav

nova sam tu, i treba mi pomoc.
htjela bih napokon poceti vježbati doma i promijeniti prehranu, ali ne znam odkud da krenem. guglanje me samo zbunjuje jer nalazim na toliko savjeta da se ne mogu odluciti. znam osnovno o prehrani; što je zdravo a što nije, ali nemam pojma koliko i kada jesti, te kakve vježbe, koliko puta dnevno i sl. u planu sam imala da samo jedem ono što i inace jedem jer imam relativno"zdrav"ukus(leca, slanutak, kuhano povrce, voce, žitarice, piletina, morski plodovi itd.) , kave, caja i smedjeg šecera se ne namjeravam odreci. Tongue
imam 171  cm, 59 kg, mršava sam, želim se zdebljati do nekih 62 kg i oblikovati trbuh, noge i guzu, posebno guzu. što mi preporucate?

hvala unaprijed.
Back to Top
ladlasheikh View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladlasheikh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2015 at 06:16
 što je zdravo a što nije, ali nemam pojma koliko i kada jesti ?
OMAIR
Back to Top
ladlasheikh View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladlasheikh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 10:11
 što je zdravo a što nije, ali nemam pojma koliko i kada jesti ?
____________________
Our Actual Exams and http://www.spanishprograms.com/ gre exam provide you 100% pass guarantee. You can get access to and exams. Our spanishprograms - spanish lessons for beginners is also very useful tool. arabiconline for its easiness.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.