New Posts New Posts RSS Feed - Kako smršaviti bez teretane?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smršaviti bez teretane?

 Post Reply Post Reply
Author
jasminko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jasminko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako smršaviti bez teretane?
    Posted: 09 Veljaca 2016 at 15:21
Pozdrav! Moja prica ide ovako...godinama sam u teretani, oko 6 godina..smanjila sam udio masnog tkiva, ali i povecala misicni tonus i to malo previse. Nisam zadovoljna svojim izgledom, a ne mogu vise vjezbati u teretani...zbog zdravlja! Ne znam sto i kako dalje...ima li možda tko kakav savjet? Neki program tipa insanity, ali da nije on. Željela bih skinuti jos bar 5 kg i jednostavno ne znam kako...unaprijed hvala! :)
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2016 at 13:22
Oces reci da si se prenabildala?
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2016 at 13:50
Originally posted by jasminko jasminko wrote:

Pozdrav! Moja prica ide ovako...godinama sam u teretani, oko 6 godina..smanjila sam udio masnog tkiva, ali i povecala misicni tonus i to malo previse. Nisam zadovoljna svojim izgledom, a ne mogu vise vjezbati u teretani...zbog zdravlja! Ne znam sto i kako dalje...ima li možda tko kakav savjet? Neki program tipa insanity, ali da nije on. Željela bih skinuti jos bar 5 kg i jednostavno ne znam kako...unaprijed hvala! :)

imala sam slican problem...ali moj problem je bio sto sam jela previse, i to sam shvatila kad sam vidjela 
da nisam zadovoljna, onda sam smanjila hranu i brojala kalorije, i evo nakon godine mogu reci da sam zadovoljna Tongue
moguce da je problem u ishrani, pogotovo ako dizes tegove i jedes vise nego sto trebas, normalno je da
ce misici biti veci i izgledati 'vece' pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.