New Posts New Posts RSS Feed - Kakva je tjelovježba prikladna za moju gradju?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kakva je tjelovježba prikladna za moju gradju?

 Post Reply Post Reply
Author
lucija3535 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucija3535 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kakva je tjelovježba prikladna za moju gradju?
    Posted: 13 Ožujak 2013 at 20:08
 
Imam tendenciju biti vitka, s obzirom da sam imala 55kg na visinu od 173cm, bez nekog posebnog vježbanja, malo bicikla, hodanja i to je to. Medjutim, tijekom  posljednjih 6 mjeseci sam se 'ujacala' više od 10 kg. Naime, obožavam masno meso i pretjerivala sam iz tjedna u tjedan, te po cijele dane sjedila, a s obzirom da dijetom to necu samo tako skinuti, potreban je trening...                                                          Što se gradje tice, imam široka ramena ( što sam teža, to su ramena i ledja šira), izraženu muskulaturu ruku i nogu (duge ruke, noge proporcionalne s torzom), brazilsku stražnjicu, vece grudi (trojka), struk je uzak u vitkoj fazi, dok u debljoj lici na muški. S obzirom da sam samom gradjom sklona mišicavosti, ne želim utezima niti blizu( govorim iz iskustva). 
Cini mi se da je trcanje najbolji odabir, uz vježbe istezanja, ali me zanima vaša preporuka, te molim savjete koji oblik tjelovježbe je najprikladniji za mene, a da ne ukljucuje odlaske u teretanu?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2013 at 20:57
pogledaj www.fitnessangels.net tamo imaš puno trening rutina
rezultati takvog nacina treniranja su odlicni
Back to Top
lucija3535 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucija3535 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2013 at 22:47
Hvala,  Scarpetta!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 09:39
lucija, imaš li tendenciju biti vitka ili si samo malo jela dok si imala tu kilažu? Smile Naime, i ja sam svojedobno imala istu kilažu na slicnu visinu ali sam jela jako malo, radila samo kardio .... nikad nisam bila mršavica, dapace, imala sam problema sa težinom cim bih se mrvu opustila.

Osvrnut cu se malo na masno meso kojeg spominješ....nije te to meso udebljalo Wink Udebljalo te ono što si jela s tim mesom ili sveukupan unos tokom dana Wink Ja jedem masnije meso, ali sa povrcem i sa okom na ukupnim kcal i sve je ok Wink Bilo bi vrijeme da se ljudi prestanu bojati masti! Za one koji se boje - nemate pojma što propuštate Smile

Mene jako zanima ovo iskustvo iz teretane Tongue Kakav trening si radila, koje težine si koristila, kako si uopce jela u to vrijeme?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
deomair View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2015
Location: FSD
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deomair Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2015 at 07:39
 te molim savjete koji oblik tjelovježbe je najprikladniji za mene,  ?
Unlock the key of your success by Testking usmle step 1 best of luck
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.