New Posts New Posts RSS Feed - Lijep pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lijep pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
kenokng View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2014
Location: Sarajevo
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kenokng Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Lijep pozdrav svima
    Posted: 02 Listopad 2014 at 14:27
Ja sam Kenan,zivim u Sarajevu,imam 27 godina,zaposlen,treniram hockey koliko imamo led a onda se pravi velika pauza tokom ljetnog perioda,pa se malo drzim teretane...Sad trenutno sam se malo zapustio(malo vise),pa sam u pripremnoj fazi za povratak u kondiciju i skidanje masnih naslaga.
Visok sam 195.

nadam se lijepom druzenju,

do pisanja...

Lijep pozdrav,

Kenan
Back to Top
kenokng View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2014
Location: Sarajevo
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kenokng Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 14:58
pokusao sam edit ali nece ne ide,a zaboravio sam napisati osnovne stvari....imam 125 kg,cilj mi je smrsati na 100 kg,poceo sa m sa treninzima ove sedmice,treniram 4 puta sedmicno po planu i programu tipa ponedeljak grudi i triceps,utorak ledja biceps srijeda pauza,cetvrtak ramena petak noge i grudi....jednom sedmincno imam timsko trcanje na jednom nasem setalistu + jedan trening sedmicno Floor hockey.Led nam pocinje u Januaru i planiram koliko toliko smanjiti svoju tezinu.

Moja ishrana izgleda ovako (naravno od ponedeljka):
Dorucak:Zobene pahuljice(viola) sa mlijekom 0.5%mm+30 gr. whey protein
Medju obrok:rizni krekeri (k-plus 100 grama) i ponekad neka vocka
Rucak:pileci fileti peceni bez ulja i masti 250 gr+ salata ili tunjeina cijedjena + salata/riza
Poslije treninga(jer sam na poslu do 15:30):whey protein 50gr+jabuka
Vecera:Posni sir (odokativno)...

imate li nekih prijedloga o promjenama smanjivanju itd....

lijep pozdrav
What a f**k is WTF???????
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.